عجیب ترین اتفاقات ضبط شده توسط دوربین پلیس : معمولا یکی از جدی ترین ارگان های هر ک شوری پلیس است. ارگانی که مسئولیت حفاظت از قانون و نظم کشور را بر عهده دارد. اما این دلیل نمیشود که همیشه جرائم مخوف و خونین و واقعی توسط دوربین های پلیس ضبط شود . در این مقاله ده تا از هم خنده دار ترین ، و هم ترسناک ترین اتفاقاتی را گلچین کرده ایم که توسط پلیس ضبط شده اند ! از آنجا که این ویدیو ها توسط پلیس ضبط شده اند ، کمتر میتوان به آن ایراد وارد کرد.

 

10 مورد از وحشتناک ترین و ترسناک ترین صدا های ضبط شده جهان

10 تا از عجیب ترین و حال به هم زن ترین غذاهای جهان – باور نمیکنید این ها را میخورند!

10 اتفاقاتی که در انیمیشن سیمپسون ها پیشبینی شد قسمت اول – حقایق جالب ایرابرود

10 تا از عجیب ترین اشیاء خارج شده از بدن انسان – حقایق جالب

10 تا از عجیب ترین رکورد های ورزشی ، که غیرممکن است شکسته شود ! حقایق جالب

 

9 تا از عجیب ترین اتفاقات ضبط شده توسط دوربین پلیس

9- خر

شاید این عجیب نباشد ، اما به شدت بامزه و خنده دار است. این اتفاق در واشنگتن اتفاق افتاد.زمانی که به پلیس گزارش داده شد ، که یک الاغ در خیابان های واشنگتن پرسه میزند. برای گرفتن این خر پلیس وارد عمل میشود. و تعقیب و گریز این خر به طرز خنده داری در دوربین های پلیس ضبط میشود. خنده دار ترین قسمت ماجرا زمانی است که پس از تعداد مکرر شکست در گرفتن خر ، حوصله پلیس سر میرود و در حین تعقیب فریاد میزند “stop donkey stop” به معنی “ایست خر ، ایست”

 

8- دلقک های شب گرد

در رتبه ی هشتم عجیب ترین اتفاقات ضبط شده توسط دوربین پلیس ، دلقک های شبگرد قرار دارند . در کانال یوتیوب police activity ویدیویی از یک گشت پلیس منتشر شد ، که مو را به تن سیخ میکند. در این ویدیو پس از دریافت گزارشی از این که افرادی در لباس دلقک اتوموبیل های مردم را دنبال میکنند ، پلیس به محل مورد نظر میرود. این اتفاق در ناحیه ی appleton رخ داد. زمانی که پلیس میرسد ، دلقک ها به طرز مرموز و ترسناکی در جای خود ایستاده اند و هیچ واکنشی به جز آرام حرکت دادن دست های خود نشان نمیدهند.

 

7- بتمن

 پلیس های ماری لند در آمریکا ، موفق میشوند پس از تعقیب یک اتوموبیل لامبورگینی بدون پلاک ، ان را متوقف کنند. هنگامی که راننده را پیاده میکنند ، اتفاق نادری در دوربین های پلیس ضبط میشود ! راننده لباس بتمن را پوشیده است! این اتفاق آنقدر جالب بود که ماموران پلیس از او عکس میگیرند.

 

6- اتوموبیل ارواح در garden city گرجستان

در 2006 مامور پلیس به نام وین دنیل ، در حال تعقیب و گریز اتوموبیلی با سرعت زیاد بود . که گفته میشد راننده اتوموبیل را دزدیده است. در فیلم تعقیب و گریز به خوبی دیده میشود که پلیس به سرعت در حال تعقیب اتوموبیل است ، تا این که آنها به یک نوع فنس فلزی میرسند. پلیس از آنجا که نمیتواند از آن عبور کند متوقف میشود. اما اتوموبیل سارق ، از فنس رد میشود. درست گویا که اتوموبیل یک شبح است !

 

5- بیگ فوت

زمانی که پلیس ناحیه لامپکین lumpkin در گرجستان در  حال رانندگی در جاده ای تاریک بوده است. یک موجود بزرگ و سیاه دیده میشود که از مقابل خودروی پلیس عبور کرده و از جاده رد میشود. با توجه به کیفیت ویدیو اصلا مشخص نیست که این موجود چیست ، اما با توجه به اندازه ی پاهای آن جانور ، بدون شک موجود بزرگی بوده است. برخی باور دارند که آن یک خرس بوده است. اما برخی دیگر باور دارند که یک مدرک از وجود بیگ فوت یا پاگنده است.

 

4- افتادن درخت

در رتبه ی چهارم عجیب ترین اتفاقات ضبط شده توسط دوربین پلیس ، افتادن یک درخت قرار دارد .در این ویدیوی گرفته شده توسط پلیس سنتاویل ، ویدیویی از یک پلیس ضبط شده است که در حال رسیدگی به یک ترافیک در شهر بوده است. زمانی که پلیس بر میگردد. درست در نقطه ای که او در حال گذشتن بود ، یک درخت فرود می آید . خوشبختانه مامور پلیسی که قربانی این حادثه شده بود ، خیلی زخمی نمیشود.

 

شبح

3- شبح

یک پلیس در حال رانندگی در یک خیابان مه گرفته بوده است ، که ناگهان توده ای شبح مانند به سرعت به سمت شیشه ی جلوی مامور پلیس حرکت میکند ! این اتفاق پلیس را شوکه میکند و در واکنش سریع (و شاید از وحشت) فرمان را به سرعت کمی به سمت چپ میچرخاند. پس از آن پلیس دور میزند که بررسی کند آیا فردی را زیر گرفته است ، اما هیچ کس در خیابان مشاهده نمیشود.

 

2- ساحره

در 2015 ، مامور پلیسی به نام ملک ، در ساعت 3 صبح در حال رانندگی در یک خیابان دورافتاده بوده است. زمانی که پلیس دور میزند و در مقابل یک جنگل متوقف میشود ، زنی مرموز را مشاهده میکند ، که در مقابل آتش ایستاده است و به آن خیره شده است. ناگهان آن زن سر خود را تا جای ممکن به سمت بالا میگیرد و نور درخشانی از دهان او خارج میشود.

 

1- باز هم اتوموبیل اشباح

این بار این ویدیو در روسیه ضبط شده است. زمانی که پلیس در پشت چراغ یک چهار راه توقف کرده است. زمانی که چراغ سبز میشود و اتوموبیل پلیس به همراه خودرو های مقابل آن در چهار راهی که کاملا خالی بوده است حرکت میکند. ولی ناگهان ، از غیب یک خودرو در  مقابل اتوموبیل روبه رویی پلیس ظاهر م یشود و با آن تصادف میکند. خودرویی که تمام بینندگان این ویدیو مطمئن بودند قبل از آن لحظه در چهار راه وجود نداشت !


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir