رپورتاژ چیست ؟

مقاله رپورتاژ یا آگهی رپورتاژ روشی از تبلیغات و برند سازی است. که در طی آن متن یا یک مقاله برای معرفی هر چه بهتری یک محصول ، یک فروشگاه ، یک برند ، خدمات و…. تهیه میشود. و سپس در وبسایت های پربازدید منتشر میشود.

در گذشته رپورتاژ بیشتر در روزنامه ها و مجله ها ارائه میشد و در دنیای مدرن امروز ، این  نوع از مقالات و برند سازی هم در مجلات و روزنامه ها و هم در وبسایت ها و شبکه های اجحتماعی ارائه میشود.

چرا وبسایت ها بهترین گزینه برای رپورتاژ هستند ؟

هدف مراجه کاربران به وبسایت ها و روزنامه ها ، خواندن و کسب اطلاعات بیشتر است. عموما کاربران کلمه ای را سرچ میکنند تا در خصوص آن اطلاعاتی به دست آورند. به همین علت رپورتاژ در وبسایت ها و روزنامه ها موفقیت بیشتری نسبت به رپورتاژ شبکه ها اجتماعی برای کسب و کار ها به دنبال خواهد داشت. چرا که هدف کاربران شبکه های اجتماعی عموما شناخت و فراغت است و کمتر پی خواهد آمد که متنی برای معرفی یک برند یا محصول را با حوصله مطالعه کنند.

امروزه تقریبا تمام کسب و کار ها ، دارای وبسایت هستند. مطالعه ی یک رپورتاژ روی وبسایت های اینترنتی این امکان هدایت سریع تر کاربران به سایت کسب و کار ها را میدهد. و این که ارائه ی لینک به افزایش بازدید وبسایت کسب و کار ها کمک خوهاد کرد. در نتیجه نه تنها برند کسب و کار ها تبلیغ خواهد شد ، بلکه بازدید آنها نیز بالا تر خواهد رفت.

چرا رپورتاژ ؟

رپپورتاژ یکی از بهینه ترین گزینه ها برای تبلیغات از لحاظ قیمت است. یعنی شما میتوانید با کمترین هزینه ها بیشترین و مفید ترین اطلاعات را در خصوص کسب و کار خود به گوش کاربران برسانید.

رپورتاژ در سایت ایرابرود چگونه خواهد بود ؟

  • ابتدا این که محدودیت کلمه ای وجود ندارد ، متن میتواند توسط شما تهیه شود و توسط ما بهینه (برای SEO و بهتر دیده شدن در نتایج گوگل) شود. یا این که متن توسط ما تهیه شود و نکات مد نظر شما در آن قید شود.
  • محدودیت تصویر نهایتا به ازای هر 100 کلمه یک تصویر میباشد. برای مثال برای 1000 کلمه 10 تصویر میتواند به خواست مشتری ارائه شود. تصاویر میتواند تصاویر مد نظر مشتری باشد و توسط ما بهینه شود ، یا این که توسط سایت ایرابرود به صورت رایگان تهیه شود.
  • پیش از انتشار رپورتاژ در سایت ، به مشتری ارسال میشود و تغییرات مد نظر ایشان اعمال خواهد شد.
  • حداکثر سه عدد لینک فالو در متن قرار خواهد گرفت.
  • متن شما از لحاظ سئو بهینه خواهد بود و با کلمات مناسب در نتایج گوگل نمایش داده خواهد شد.
  • برای فعالیت های خیریه یا دانشجویی تخفیف های قابل توجهی نیز ارائه خواهد شد !
  • برای اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید.

سفارش و خرید تبلیغات اینترنتی در سایت ایرابرود

سفارش طراحی سایت در ایرابرود

برای سفارش رپورتاژ در شبکه های اجتماعی زیر با ما در ارتباط باشید

 
 

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی ارزان رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir