عجیب ترین اشیاء خارج شده از بدن انسان و عجیب ترین چیز هایی که در بدن انسان پیدا شده است را در این مقاله ی جقایق جالب برای شما لیست گرده ایم . امیدواریم که چنین اتفاق هایی را هیچ وقت در زندگی خود به چشم نبینید.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از عجیب ترین ساختمان های جهان

10 تا از عجیب ترین تصاویر و عکس های گرفته شده توسط بشر

10 تا از عجیب ترین و خشن ترین مجازات ها برای کودکان از طرف والدین

10 نکته که راجع به ناحیه 51 نمیدانستید.

10 تا ازباهوش ترین حیوانات چهان

10 تا از عجیب ترین اشیاء خارج شده از بدن انسان

10-فرمان موتور

برایان شیوا یک موتور سوار در کارولینای شمالی بود که در حین رانندگی در طی یک تصادف ، فرمان موتور جدا شده و به درون بدن او میرود. اما عجیب این موضوع است که او زنده میماند.

10 تا از عجیب ترین اشیاء خارج شده از بدن انسان - حقایق جالب

9- سوزن گاز فشار قوی

در نیوزلند راننده ی یک کامیون در حال باد کردن چرخ های کامیون خود بود ، که ناگهان طی اتفاقی سوزن در میرود و به بدن او اثابت میکند.حال بدن او به صورت کامل باد میشود!! تمام ارگان های او با فشار گاز باد میکنند و بزرگ میشوند و به قلب او فشار می آورند. گاز باید به طور طبیعی از بدن خارج شود. و با ایجاد سوراخی در نواحی از بدن او باد او را مانند بادکنک خالی میکنند.

8-چراغ

در رتبه ی هشتم عجیب ترین اشیاء خارج شده از بدن انسان چراغ قرار دارد. محمد مسلمانی بود که به علت تهیه ی مشروبات الکلی در طی گذراندن 4 سال زندان خود بوده است. او در حین ادرار دردی در شکم خود احساس میکند. و تصاویر اکس ری نشان میدهند که مجاری ادرار و توسط یک لامپ سالم و نشکسته بسته شده است! او هرگز خبر نداشته که این لامپ چرا در مثانه ی او وجود دارد.

10 تا از عجیب ترین اشیاء خارج شده از بدن انسان - حقایق جالب

7-میکروفون

جاستی ویکم در حین پایین آمدن از پله های آپارتمان سر میخورد و در حین سقوط از آن ها از طرف سینه روی یک پاییه ی میکروفون میافتد. او باردار بوده است. اما خبر خوب این که هم او و هم فرزند او زنده میماند.

6-نزدیک به 5 کیلوگرم مو

به قدری مو درون معده ی یک دختر نوجوان وجود داشت که این حجم مو ، فرم معده ی او را گرفته بود. جراحان بالاخره توانستند مو ها را خارج کنند. این دختر اعتراف کرده بود که عادت به خوردن موهای خود را داشته است.

 

5- سیمان

یک مرد 20 ساله به بیمارستان مراجعه میکند. در انتهای روده ی او حجمی از سیمان سفت شده گزارش میشود. او ادعا داشته است که دوست او به عنوان شوخی ، بر روی باسن او سیمان ریخته بود.

پس از خارج کردن سیمان ، جراحان یک توپ پینگ پانگ نیز درون روده ی او پیدا میکنند، که این نیز احتمالا شوخی یک دوست دیگر بوده است.

4-مارماهی

در رتبه ی چهارم عجیب ترین اشیاء خارج شده از بدن انسان مارماهی قرار دارد. یک مارماهی از روده ی مردی در چین خارج میشود. این مرد اتراف میکند که در حال مصرف مشروبات الکلیل با دوستان خود بوده است ، تا این که تصمیمات اشتباهی از آنها از سر مستی سر میزند. مانن مورد قبلی دوست این فرد تصمیم میگیرد که این شوخی را با یک مارماهی انجام دهند.

اما این شوخی دیگر ختم به خیر نمیشود و این مرد پس از چند روز میمیرد.

10 تا از عجیب ترین اشیاء خارج شده از بدن انسان - حقایق جالب

3-بیش از 50 دست قاشق و چنگال

مارگارت دالاون یک بیماری عجیب دارد که تمایل شدیدی در فرد ایجاد میکند که اشیا غیر غذایی را بخورند و یا قورت دهند. او بارها شده بود که بدون قصد و آگاهی لقمه های خود را با قاشق و چنگال آن میخورد. تقریبا یک دست کامل قاشق میزبانی از معده ی او در عمل جراحی خارج شد و او اکنون در حال درمان این بیماری میباشد.

2-گیاه زنده و در حال رشد لوبیا

هیچ کس نمیداند چرا اما درون ریه های این فرد گیاه لوبیا رشد کرده بود. این گیاه ها تا 2.5 سانت در نقاط مختلف بدن او رشد کرده بودند. در آخر در طی عمل این گیاه ها را خارج کردند و او دیگر هیچ وقت قصد ندارد لوبیا بخورد.

10 تا از عجیب ترین اشیاء خارج شده از بدن انسان - حقایق جالب

1-یک نارنجک

در نیروی آمریکا در یک آزمایش نظامی در خصو نارنجک ها به طور بسیار ناگهانی یکی از نارنجک های پرتابی درون بدن یکی از سربازان فرو میرود. اما خوشبختانه برای او، آن نارنجک منفجر نمیشود. و شانس او بعد ها بیشتر به داد او میرسد و در عمل جراحی با موفقیت نارنجک را خنثی و خارج میکنند. و او زنده میماند.


1 Comment

محمد پارسا · 2022-05-23 at 4:25 ب.ظ

بی مکس اون بالا چکار میکنه اونوقت؟🙃

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir