احمق ترین مجرمین تاریخ را برای شما در این مقاله ی حقایق جالب آماده کرده ایم. آماده باشید که کلی بخندید. در این لیست نادان ترین و ابله ترین دزدان و مجرمان را برای شما لیست کرده ایم ، باشد که از این مقاله لذت ببرید.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از عجیب ترین اشیا خارج شده از بدن انسان

10 تا از عجیب ترین تصاویر و عکس های گرفته شده توسط بشر

10 تا از عجیب ترین و خشن ترین مجازات ها برای کودکان از طرف والدین

10 نکته که راجع به ناحیه 51 نمیدانستید.

10 تا ازباهوش ترین حیوانات چهان

10 تا از احمق ترین مجرمین تاریخ بشر

10-Jonathan Payton

جاناتان 18 ساله ی آمریکایی برای دزدیدن 96 گالن شیر از فروشگاه مرکزی ویرجینیا ، لباس گاو پوشیده بود. چه چیزی برای نگهبانان فروشگاه بیشتر از یک گاوی که چندین گالن شیر را به راحتی از فروشگاه خارج میکند بیشتر جلب توجه میکند ؟ در نتیجه او سریعا دستگیر شد. دستگیری جاناتان بسیار آسان بود چرا که پلیس دقایقی بعد جاناتنا را در حالی پدا کرد که کنار همان لباس ها نشسته بود.

10 تا از احمق ترین مجرمین و دزدان تاریخ بشر - حقایق جالب نادان ترین مجرمان

9- michael logan brown

مایکل نوزده ساله از تگزاس در حال کشیدن ماریجوانا با دوستان خود بود که برای تفریح به دستان خود دستبند زد! پس از این که او به حال طبیعی خود آمد از این کار پشیمان شده بود. و هر راهی از جمله اره برای باز کردن دستبند امتحان کرد اما باز نشد.

در نتیجه مایکل برای حل این مشکل پیش پلیس رفت و خواست دستبند او را باز کنند. فکر میکنید او انقدر ابله بود که بگوید حین کشیدن ماریجوانا دستبند زده است ؟ خیر راجع به مایکل چه فکر کرده اید ؟ اما او قدری احمق بود که با وجود این که برای جرم دیگری تحت پیگرد بود ، پیش پلیس رفته بود. و این که حتی نام واقعی خود را اعلام کرده بود. و دیگر این که در جیب های او ماریجوانا پیدا کردند.

8- klaus shmidt

در رتبه ی هشتم احمق ترین مجرمان تاریخ ، کلاوس اشمیت قرار دارد. کلاوس دزدی آلمانی بود که قصد داشت به بانک آلمان دستبرد بزند. اما یک مشکل کوچک وجود داشت. که کمی مشکل شنوایی دارد. زمانی که او وارد بانک شد. یکی از کارگزاران بانک متوجه رفتار عجیب کلاوس شد و از او پرسید

“که حال شما خوب است ؟”

کلاوس جواب داد : “درسته این یم تفنگ است. من میخواهم به بانک دستبرد بزنم.”

سپس کارگزار آزیر بانک را به صدا در می آورد. اما کلاوس اصلا صدای آزیر را نمیشنود. در نتیجه سریع دستگیر میشود. بعد ها کلاوس از بانک به علت سواستفاده از مشکلات جسمی شکایت میکند.

10 تا از احمق ترین مجرمین و دزدان تاریخ بشر - حقایق جالب نادان ترین مجرمان

7- Derrik mosley

تصور این موضوع را بکنید. که فردی انقدر احمق باشد ، که برای دزدی با یک چوب بیس بال ، به مغازه ی اسلحه فروشی برود. در نتیجه وقتی پلیس رسید ، دریک روی زمین دراز کشیده بود و با دست سر خود را گرفته بود ، در حالی که صاحب مغازه با یکی از تفنگ های دم دست خود او را نشانه رفته بود تا پلیس برسد.

6-dennis hawkins

او قصد داشت با تغییر چهره به یک زن تبدیل شود. اما گویا اصلا تبحری در تغییر چهره نداشته است. ظاهر او مانند زنی ریش دار ، با شلوار دلقک ها و یک کلاه گیس شده بود. که او را در کل کشور کاملا منحصر به فرد کرده بود که بتواند به راحتی پیدا شود. جالب اینجاست که در حین دزدی مقدار زیادی جوهر قرمز روی او ریخته بود.

پلیس باید در یک شهر ، یک زن یا آقا یا ریش ، شلوار دلقک و کاملا قرمز را شناسایی میکرد. خیلی سخت به نظر نمیرسد.

10 تا از احمق ترین مجرمین و دزدان تاریخ بشر - حقایق جالب نادان ترین مجرمان

5- michael anthony

جرم چاپ اسکناس تقلبی جرم بزرگی است. اما فرض کنید اسکناسی را چاپ کنید که اصلا وجود ندارد. مایکل برای خرید یک مایکروفر و یک جاروبرقی به یک فروشگاه میرود. و یک اسکناس 1 میلیون دلاری به فروشنده میدهد! اسکناسی که در اصل نباید وجود دشته باشد. جالب این جاست که مایکل انتظار داشت فروشنده باقی پول مایکل یعنی 999 هزار و 500 دلار را به او بدهد. فروشنده سریع با پلیس تماس میگیرد و مایکل دستگیر میشود.

4- david zurfluh

در رتبه ی چهارم احمق ترین مجرمین تاریخ این مرد قرار دارد. دیوید در حال رانندگی و نوشیدن الکل در خیابان های کانادا بوده است. امری که جرم است. هنگامی که او توسط پلیس تحت تعقیب قرار میگیرد. قطعاتی از لباس زیر مردانه ی خود را میکند و میخورد. تا پارچه های آن ، الکل درون دهان و بدن او را جذب کند. تا میزان الکل بدن او کاهش یابد.

10 تا از احمق ترین مجرمین و دزدان تاریخ بشر - حقایق جالب نادان ترین مجرمان

3- raphael valadao

رافائل و دوستان او در زندان برزیل بودند. و پس از تماشای کلی فیلم ناگهان تصمیم میگیرند با حفر حفره ای در دیوار فرار کنند. جالب این که آنها میتوانستند موفق شوند ، فقط اگر رافائل کمی لاغر تر بود آنها آزاد بودند. آنها پس از حفر حفره اول رافائل را بیرون میفرستند و او در شوراخ گیر میکند. شاید باید در برنامه های خود سوراخی بزرگ تری تعیین میکردند. “فقط به صورت نگهبانان نگاه کنید.”

2- نوشیدنی رایگان

در انگلستان برای جرمی پلیس تمام سرنخ ها را بررسی کرده بود ، اما موفق به پیدا کردن مجرمین نشد. به همین علت آخرین شانس خود را امتحان کردند. آنها به تمام مظنونین نامه نوشتند که اگر مایل به نوشیدنی رایگان اند با او تماس بگیرند. و در نامه شماره ی رئیس پلیس لندن را گذاشتند. و جالب اینجاست که افرادی هستند که نوشیدنی را به آزادی ترجیح میدهند.

1-ruben zarate

اضلا شک نکنید که مقام اول احمق ترین مجرمین متعلق به این جوان است. او با تفنگ به یک فروشگاه لوازم وسایل نقلیه میرود . و از شانس او تمام پول ها درون صندوق است و کلید آن دست مدیری است که فعلا در فروشگاه حاضر نیست.

روبن سه تا گزینه دارد:

1- شکست خود را قبول کند.

2- به همه شلیک کند و به زور صندوق را با خود ببرد.

3- شماره تلفن خود را بگذارد و از فروشنده بخواهد که هر وقت که مدیر بازگشت با او تماس بگیرد.

شاید باور نکنید که روبن گزینه ی سه را انتخاب کرد. فروشنده هم با پلیس تماس گرفت. بعد ها از فروشگاه با او تماس میگیرند.اما به جای مدیر ، پلیس در انتظار اوست.

 

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir