ترسناک ترین سایت های جهان را در این مقاله ی حقایق جالب و ترسناک برای شما لیست کرده ایم. خوشبختانه برخی از این سایت ها دیگر وجود ندارند ، اما شاید باور نکنید که برخی دیگر هنوز بیشتر از دیروز به فعالیت دلهره آور خود مشغول اند. با ما همراه باشید تا تک تک آنها را در سایت ترسناک خودمان به شما معرفی کنیم !!!

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از اختراعاتی که به داد انسان های تنبل رسیده اند.

10 تا از ترسناک ترین موجودات اعماق اقیانوس ها

10 تا از ابله ترین دزدان و مجرمان جهان

10 تا از ابلهانه ترین حرف ها در توئیتر

10 تا از ترسناک ترین کریپی پاستا ها

10 تا از ترسناک ترین سایت های دنیا

10- humanleather.co.uk

معنی لینک سایت میشود ، چرم انسان. در این وبسایت پوست انسان های مرده به صورت محولات چرمی به فروش میرود ، اما خب تضمین میکند که پوست های خوب را انتخاب کند. در این وبسایت شما میتوانید ، کیف پول چرم انسان ، کمربند چرم انسان ، یا کفش چرم انسان خریداری کنید ، کیف پول چرم متوسط این سایت 14 هزار دلار قیمت دارد.

10 تا از عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های جهان - حقایق جالب و ترسناک

9-skywaybridge.com

در این وبسایت تعداد و آمار افرادی که از پل و یا آسمان خراش پایین میپرند تا خودکشی کنند شمرده میشود. از لحاظ آماری بسیار دقیق است و حتی بر اساس نام افراد را مرتب کرده است.

در برخی از برج ها یا پل ها دوربین مدار بسته وجود دارد که فرد را دقیاقی قبل از مرگ نشان میدهد.

8-takethislollipop.com

در رتبه ی هشتم ترسناک ترین سایت های جهان اینسایت عجیب قرار دارد. در ابتدا یک صفحه ی آرامش بخش مشاهده خواهید کرد که یک آبنبات در آن به شما پیشنهاد شده است. شما مختارید که آن را بپذیرید یا نه ، اما اگر بپذیرید عواقب ترسناکی دارد ، برای دریافت آبنبات باید تصویری واضح از چهره خود با جزئیات منتشر آپلود کنید. سپس ویدیویی از یک مرد دیوانه بار میشود که به چهره ی شما خیره شده و میخندد ، سپس به شما اشاره میکند و ااز سوار ماشین خود میشود ، که معنای آن این هست که قصد دارد شما را پیدا کند.

10 تا از عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های جهان - حقایق جالب و ترسناک

7-staggeringbeauty.com

وارد صفحه که میشوید ، یک کرم سیاه بامزه به شما زل زده است ، اما وقتی موس را تکان میدهید ، آن کرم هم با موس تکان میخورد ، به مرور سرعت کرم بیشتر و بیشتر میشود تا این که از کنترل خارج میشود و صفحه برفک طور میشود. حرکات کرم برای اکثر بینندگان در انتها دلهره آور است و برخی ادعا دارند که انسان را هیپنوتیزم میکند.

6-whiteenamel.com

یک حالت ماجرایی ترسناک دارد. در این ویدیو در هر صفحه باید معمای یک تیمارستان جن-زده ر ا حل کنید و با حل هر معما در مراحل آن بیشتر و بیشتر پیش میروید.

اتمسفر سایت و داستان آن به خودی خود ترسناک است ، اما در کنار این ها صدای جیغ و فریاد انسان ها از دور به گوش میرسد.

10 تا از عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های جهان - حقایق جالب و ترسناک

5-goodbyewarden.com

سایتی پر از آخرین جملات مردم. در این سایت آخرین حرف افرادی که در تگزاس در سال های حدود 1980 اعدام شدند جمع آوری شده است. جایی که تمام مشخصات قربانی در آن نظیر اسم ، سن ، نژاد و… ذخیره شده است و روی هر کدام که کلیک کنید ، آخرین حرف آنها را میتوانید بخوانید.

4-creepypasta.com

در رتبه ی چهارم ترسناک ترین سایت های جهان ، این سایت قرار دارد. اگر پست ده تا از ترسناک ترین کریپی پاستا ها در ایرابرود را خوانده باشید ، متوجه خواهید شد که این مسئله اصلا شوخی بردار نیست. کریپی پاستا به داستان ها یی گفته میشود که در سرتاسر اینترنت پخش میشوند و به انسان حس دلهره و وحشت را القا میکنند و ریشه ای نامعلوم دارند. حال این سایت پایگاه و دایره المعارفی برای تمام کریپی پاستا های جهان محسوب میشود.

10 تا از عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های جهان - حقایق جالب و ترسناک

3-celebritymorgue.com

تا به خال شده بخواهید عکس از جنازه و بدن مرده ی افراد معروف را تماشا کنید ؟؟ خب برای آن دسته از شما که تمایل دارند بدن بی جان سلبریتی ها را ببینند ، چنین سایتی ساخته شده است ، قدمت برخی از عکس ها به جنگ داخلی آمریکا بر میگردد و برخی از آنها مال چند ماه اخیر بوده اند.

2-opentopia.com

در این سایت میتوانید فیلم های دوربین های مدار بسته ی سرتاسر جهان را به صورت زنده تماشا کنید . اما چه چیزی در خصوص این سایت ترسناک است ؟ این که هیچ کدام از این دوربین ها متعلق به سایت نیستند و همه دوربین های خصوصی هستند. در بسیاری از موارد دوربین های تلفن همراه یا لپتاپ هم در این ها دیده میشود در حالی که صاحب آنها از این که در حال دیده شدن است ، خبر ندارد. خلاصه امکان دارد حتی من و شما هم در حال دیده شدن باشیم.

10 تا از عجیب ترین و ترسناک ترین سایت های جهان - حقایق جالب و ترسناک

1-shayestjohn.net

گفته میشود این وبسایت متعلق به مردی است که در تصادفی هولناک آسیب میبیند ، سپس نقص عضو ها و صدمات خود را با قطعات مانکن ها بازسازی میکند . در این سایت عکس ها و ویدیو هایی از زندگی روزمره او دیده میشود ، که گاها با موسیقی و سبک فیلم برداری هولناکی همراه است .

 

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir