حقایق جالب : 10 نکته که راجع به ناحیه 51 نمیدانید

ناحیه 51 یکی از بدنام ترین نقاط جهان است. هر ساله فعالیت های عجیبی از این ناجیه توسط مردم گزارش میشود.شایعه شده است که در این ناحیه فوق سری در نزدیکی لس آنجلس آمریکا بر موجودات فضایی آزمایشات علمی میشود. شاید خیلی از شما با ناحیه 51 آشنا نباشید. شاید هم خیلی از شما به خوبی آن را بشناسید. اما مطمئن هستیم کسی این ده مورد را راجع به آنجا نمیداند.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از عجیب ترین ساختمان های جهان

10 تا از عجیب ترین تصاویر و عکس های گرفته شده توسط بشر

10 تا از عجیب ترین و خشن ترین مجازات ها برای کودکان از طرف والدین

10 تا از خبیث ترین پدر ها و مادر های دنیا

10 تا از کثیف ترین و سخت ترین شغل های دنیا

10-تا 2013 وجود این مکان توسط CIA تایید نشد.

نکته ی جالب این جاست که قبل از افشا از دولتمردان اجازه ی این کار گرفته شد. و این که سی آی ای هرگز وجود آدم فضایی ها و تحقیقات فرازمینی در این ناجیه را تایید نکرد و این مکان را ناحیه ای فوق سری بریا عملیات ضد جاسوسی و تربیت نیرو های ویژه معرفی کرد.

10 نکته که راجع به ناحیه 51 نمیدانید - حقایق جالب در خصوص پاتوق موجودات فضایی

9-یک تیر و دو نشان ، هم آزمایش هوایی هم ناهار لذیذ

در طی یک زرمایش هوایی جت های آمریکایی که وظیفه ی پرواز تا maine شمالی ترین ایالت شرق آمریکا و برگشت به ناحیه 51 داشتند. محموله ی بزرگی لابستر خریداری شد و با همان جت ها از maine به ناحیه 51 فرستاده شد. تا اعضای دولتی ناهاری لذیذ داشته باشند.

8-استراحتگاه با تم علمی تخیلی درست زیر گوش cia

در رتبه ی هشتم حقایق جالب ناحیه 51 ، به پدیده ای خنده دار میپردازیم. دقیقا دو سه کیلومتر پایین تر از ناحیه 51 یک استراحتگاه با تم علمی تخلی و فضایی وجود دارد که تمام کارمندان آن آرایش فضای دارند. اسم این استراحتگاه area51 alien center است که با وجود تکذیب وجود مستندات فضایی در ناحیه 51 ، وجود یک استراحتگاه فضایی در نزدیکی آن بسیار خنده دار است.

10 نکته که راجع به ناحیه 51 نمیدانید - حقایق جالب در خصوص پاتوق موجودات فضایی

7- نام اصلی ناحیه 51 ، در گذشته paradise ranch بود.

گفته می شود که به این علت به آن ناحیه paradise ranch به معنی “مزرعه بهشتی” گفته میشد که کارگران جوان را به آن ناحیه جذب کند. تا آنها را برای کار در این ناحیه استخدام کند. و به نوعی ناحیه 51 را بسازند.

6-بمباران شده ترین ناحیه ی جهان

ناحیه 51 در نزدیکی تست اتمی نوادا است که بیشترین تعداد بمباران از آنجا گزارش شده است.  بار ها و بار ها در این ناحیه آزمایش ها و انفجارات اتمی رخ داده است. تقریبا 740 انفجار اتمی در این ناحیه رخ داده است.

10 نکته که راجع به ناحیه 51 نمیدانید - حقایق جالب در خصوص پاتوق موجودات فضایی

5- کارمندان area 51 باید سوگند سکوت بخورند.

افرادی که در این ناحیه کار میکنند ، طبق گزارشات مختلف باید قسم سکوت بخورند و یک فرم رازداری را امضا کنند. گفته میشود که خطا کاران به شدت تنبیه و مجازات میشوند.

4- جلوگیری از Independence day به خاطر اشاره به ناحیه 51

فیلم independence day با نقش آفرینی ویل اسمیت برای نیروی ارتش آمریکا مشکل بزرگی بود. و آنها برای جلوگیری از اکران این فیلم تلاش زیادی کردند. و علت آن واضح بود ، در فیلمنامه اشاره ای به این ناحیه فوق سری شده بود. کارگردان فیلم دین دیولین ادعا داشت که پیش از فیلم برداری یک سری مذاکرات با ارتش آمریکا داشته است که آنها به او لباس نظامی و اجازه ی فیلم برداری از اماکن نظامی و… بدهند. اما بعد ها به همین دلیل از هرگونه کمک به این فیلم خودداری کردند.

10 نکته که راجع به ناحیه 51 نمیدانید - حقایق جالب در خصوص پاتوق موجودات فضایی

3- شایعه تغیر ژن کودکان

این موضوع به صورت شایعه گسترده شده است. در کتابی نوشته شده توسط انی جکوبسن ، این موضوع به واضحی بیان شده است که در ناحیه 51 ژن کودکان را برای آزمایشات علمی-نظامی تغییر میدهند. او بیان داشت این کار توسط استالین شروع شد و باری دیگر با سقوط یک ufo این آزمایشات دوباره انجام شد. گفته میشود که انی جکوبسون برای نوشتن این کتاب با کارکنان ناحیه 51 مصاحبه کرده بود.

2- چندین مرگ بر اثر گاز های سمی

مرگ های متعددی از تنفس گاز های سمی از ناحیه 51 گزارش شده است. فرد دانوم از کارکنان سابق ناحیه 51 در مصاحبه ای بیان داشت که او تا یک قدمی مرگ رفته بود. چرا که از طریق تنفس گاز های سمی ریه های او مسوم شده بود. و به همین علت او از ادامه ی خدمت معاف شد. او بیان داشت که این گاز ها 20 سال از عمر او کاسته اند. و تعداد زیادی از کارکنان در این ناحیه به علت این گاز های سمی میمیرند. گفته میشود که این گاز ها از پسماند های یک ماده ی فوق سری است.

10 نکته که راجع به ناحیه 51 نمیدانید - حقایق جالب در خصوص پاتوق موجودات فضایی

1-آدم فضایی ها

امکان ندارد راجع به ناحیه 51 صحبت کنیم ، اما به بیگانگان اشاره نکنیم. جدا از این که گزارشات زیادی از ساکنین لس آنجلس وجود دارد که آنان بیگانگان یا ufo یا نور های عجیب در آسمان دیده اند. شایعات زیادی نیز وجود دارد مبنی بر این که در این ناحیه بیگانگان را زندانی و روی آنان آزمایش انجام میدهند. با وجود این که دولت آمریکا تقریبا تمام این گزارشات را رد کرده است. چند کارمند سابق ناحیه 51 قبل از مرگ خود مصاحبه هایی داشته اند که تایید کرده اند که “مستنداتی” از وجود زندگی در سیارات دور از زمین در ناحیه 51 وجود دارد.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir