حقایق جالب – عجیب ترین تنبیه ها برای کودکان و عجیب ترین مجازات ها توسط والدین برای فرزندان

عجیب ترین تنبیه ها برای کودکان و بدترین مجازات های کودکان توسط والدین آنها در این لست حقایق جالب برای شما در نظر گرفته شده است. در مقاله ی خبیث ترین والدین 10 تا از بدترین پدر و مادر ها را برای شما لیست کردیم ، اما حال نوبت مجازات های بد است. امیدواریم از این مقاله لذت ببرید. شاید پس از خواندن این دو مقاله قدر پدر و مادر خود را بیشتر بدانیم.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از عجیب ترین ساختمان های جهان

10 تا از عجیب ترین تصاویر و عکس های گرفته شده توسط بشر

10 تا از باهوش ترین افراد با آی کیوی بیشتر از استیون هاوکینگ

10 تا از خبیث ترین پدر ها و مادر های دنیا

10 تا از کثیف ترین و سخت ترین شغل های دنیا

10 تا از بدترین و عجیب ترین تنبیه ها و مجازات ها برای کودکان

10- پوشک

استفانی 38 ساله و دارنل 35 ساله ، دختر 12 ساله ی خود را کچل کردند و مجبور کردند که پوشک بپوشد. و با آن وضع در مکان های عمومی ظاهر شود. این تنبیه بی رحمانه تنها به علت نمره ی f او در مدرسه بوده است. آنها برای این تنبیه اسم نیز تعیین کردند. این مجازات باعث شد که پلیس این دو پدر و مادر را دستگیر کند.

حقایق جالب - عجیب ترین تنبیه و مجازات توسط والدین برای فرزندان

9- سفر به روسیه

توری هنسن ، مادری از تنسی ،مسئولیت آرتیام یک یتیم هفت ساله را از روسیه قبول میکند. همه چیز خوب پیش میرود تا این که این مادر پسر خود را با هواپیما به روسیه پست میکند! بعد ها او در دادگاه ادعا میکند که پرورشگاهی که مسئولیت این کودک را به او داده بود ، در خصوص اخلاق آرتیام دروغ گفته بود. و این که این کودک بسیار شیطان بوده و مشکلات روانی داشته است. به همین دلیل او را به سرزمین اصلی خود در کنار برادر و خواهر های خود ارسال کرد. در فرودگاه مسکو آرتیام با یک نامه  از توری پیدا میشود که روی آن نوشته شده بود دیگر این بجه را نمیخواهم.

8-دعوت به دوئل !

در رتبه ی هشتم عجیب ترین تنبیه ها برای کودکان پدری تاریخی قرار دارد.فریمن پدری میانسال از واشینگتن ، به دنبال دختر دستگیر شده ی خود در دفتر پلیس واشینگتن میرود. و از این که او بدون اجازه ی فریمن به یک مهمانی غیرقانونی رفته بود بسیار خشمگین میشود. او دختر 16 ساله خود را مجبور میکند زره قرون وسطایی بپوشد و با او به مدت دو ساعت با شمشیر چوبی مبارزه میکند. در این میان همسایه ها به پلیس زنگ میزنند و او را دستگیر میکنند.

حقایق جالب - عجیب ترین تنبیه و مجازات توسط والدین برای فرزندان

7- شلیک به لپتاپ

دختری جوان تامی جردن یک پست بی ادبانه در خصوص پدر و مادر خود در فیس بوک میگذارد. که تامی را بسیار ناراحت میکند. متن پست به این صورت بود “والدین عزیز . من برده ی شما نیستم. من مسئول انجام کارهای مسخره ی شما نیستم.”. تامی در جواب در یک فضای باز ، ب یک صندلی مینشیند. و از خود ویدیویی میگیرد و در فضای مجازی منتشر میکند. که در آن پست دختر خود را بلند بلند میخواند ، و بیان میکند که این بی حرمتی را نمیپذیرد و با یک اسلحه چند بار به لپتاپی شلیک میکند که یک روز کامل برای تعمیر آن برای دختر خود زمان سپری کرده بود. برخی او را سرزنش میکنند. اما بسیاری افراد او را ستایش میکنند و بیان میدارند که در قبال بی ادبی و بی سپاسی دختر خود کار خوبی انجام داده بود. شما چه فکر میکنید ؟

6- پوشیدن لباس های قدیمی

آلی دختری به اسمی کایلی دارد ، که او زمانی در مدرسه بهصورت زورگویی لباس دیگران را مسخره میکرده است. آلی تصمیم میگیرد برای مجازات دختر خود ، با 50 دلار مسخره ترین لباس های شهر را خریداری کند و او را مجبور کند که آنها را بپوشد و به مدرسه برود. پس از دو روز این دختر بسیار پشیمان میشود و از همه بابت کار خود عذرخواهی میکند.

حقایق جالب - عجیب ترین تنبیه و مجازات توسط والدین برای فرزندان

5-غذای سگ برای مدرسه

والدینی بسیار از رفتار پسر خود خسته ش ده بودند و گویا هیچ روش سنتی برای تربیت او جواب نمیداد. تا این که پدر از کوره در میرود ، و او را مجبور میکند که فضولات سگ ها را تمیز کند ، برای غذای مدرسه ی او غذای سگ میگذارد. و او را با یک پتو در حیاط تنها میگذارد چرا که نمیخواسته است که او را با مادر در هنگامی که سر کار است تنها بگذارد.

4- اجبار برای خوردن سس تند

در رتبه ی چهارم عجیب ترین تنبیه ها برای کودکان اثری از سس تند دیده میشود.این تنبیه چیزی مانند ریختن فلفل در دهان است ، این تنبیه برای ما ایرانیان آشنا است. زمانی که کودکی اهانت زشتی میکرد ، برای سوختن کثیفی های دهان او ، در دهان او فلفل میریختند. اما جسیکا بیدلی ، پسر هفت ساله ی خود را برای دروغ گویی با سس تند تنبیه کرد. او از این کار خود فیلم گرفت و در فضای مجازی منتشر کرد. در حین تنبیه بار سر او داد میکشید که “اگر دروغ بگویی این تنبیه تو است” سپس او را به زور به دوش آب بسیار سرد فرستاد.

حقایق جالب - عجیب ترین تنبیه و مجازات توسط والدین برای فرزندان

3- آدم دزدی و زندگی در جاماییکا

آقا و خانم لوی ، از رفتار جلف ، کشیدن مواد و مصرف زیاد الکل دختر خود خسته شده بودند. و با یک سازمان تربیت فرزند هماهنگ میکنند که او را بدزدند و در جاماییکا نگهدارند. این دختر یک سال در کشوری دیگر با امکانات کم و سختی های بسیار زندگی میکند تا این که متوجه میشود این ، مجازات او بوده است. با 40 هزار دلار هزینه این گران ترین مجازات این لیست نیز محسوب میشود.

2- اتوی داغ روی صورت

آدل اسکو مادر بیرحمی است که دختر ده ساله ی خود را با اتو مجازات کرد. او صورت دختر ده ساله خود را با اتو سوزاند. آن هم نه یک بار بلکه دو بار. شاید بپرسید که آن دختر چه کار بدی کرده بود که شایسته ی این مجازات بی رحمانه بود. تنها کار اشتباه دختر این بود که هنگام خواندن کتاب ، جند کلمه را اشتباه تلفظ کرده بود. خوشبختانه پلیس این مادر را دستگیر کرد و به زندان فرستاد.

حقایق جالب - عجیب ترین تنبیه و مجازات توسط والدین برای فرزندان

1-مرگ

بسیار تلخ است . اگر لیست بدترین والدین را خوانده باشید ، دست کم دو تا مجازازت مرگ در آنجا وجود داشت ، مردی فرانسوی که پسر خود را در ماشین لباس شویی گذاشت. و مادری که نوزادان خود را در تنور اجاق قرار داد. اما متاسفانه این ها تنها قربانیان والدین بد در جهان نیستند. و مورد های زیادی از والدین نالایق وجود دارد که فرزندان خ ود را به دلایل مختلف کشته اند.

 

هدف ما از دو مقاله ی بدترین والدین و بدترین تنبیه ها واضح بود. که نشان دهیم چقدر پدر و مادر شما فرشته اند. در مقابل شیاطین این لیست ، پدر ومادر شما که روزانه به فکر و نگران شما اند از فرشتگان پاک ترند. امیدواریم که قدر آنها را بدانید و این لیست را فراموش نکنید. از دور دست تمام پدر ها و مادر های ایرانی را میبوسیم.

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir