احمقانه ترین توئیت ها را در این لیست برای شما جمع کرده ایم. توئیتر به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی سال هاست که رنج عظیمی از انواع انسان های زمین را در خود جامیدهد. یکی از دسته های افرادی که در این شبکه اجتماعی فعالیت میکنند ، افراد نادان هستند.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از عجیب ترین اشیا خارج شده از بدن انسان

10 تا از عجیب ترین تصاویر و عکس های گرفته شده توسط بشر

10 تا از ابله ترین دزدان و مجرمان جهان

10 نکته که راجع به ناحیه 51 نمیدانستید.

10 تا ازباهوش ترین حیوانات چهان

10 – احمق ترین افراد در توئیتر – خنده دار ترین و احمقانه ترین توئیت ها

10- dylan langley: id rather kill myself to commit suicide

معنای این جمله از دیلن میشود “ترجیح میدهم خودم را بکشم تا خودکشی کنم” البته جمله ی ترجیح میدهم خودم ر ا بکشم تا کاری را انجام دهم معمولا به معنای عدم تمایل و غیره  است. اما در این جا با ترکیب با خودکشی حالت خنده دار و احمقانه ای گرفته است. یعنی همه میدانیم اگر تمایلی به خودکشی نداریم ، کاف است خودمان را نکشیم !

10 تا از احمقانه ترین توئیت ها - خنده دار ترین و احمق ترین کاربران توئیتر حقایق جالب

9- i cant believe earth turned on 2014 today

معنای این جمله این است که “باورم نمیشود که زمین امروز 2014 ساله شد(2014 سال قدمت)” مشکل این دوست ما این بود که گمان میکرد که زادروز زمین و حضرت عیسی مسیح در یک روز است ! یعنی تمام رخداد های قبل از تولد عیسی مسیح احتمالا در یک سیاره ی دیگر رخ داده است.

8- what is Obamas last name? does anyone know

در رتبه ی هشتم احمقانه ترین توئیت ها سوتفاهم در خصوص رئیس جمهور آمریکا قرار دارد.معنای این جمله میشود “نام خانوادگی اوباما چیست ؟ کسی میداند ؟” البته شاید این فرد حق داشته است. یعنی معمولا در اخبار و گفت و گو ها او را اوباما صدا میکنیم ، و کمتر به او کسی باراک میگوید. اما تقریبا واضح است که اوباما نام کوچک هیچ کس نیست.

10 تا از احمقانه ترین توئیت ها - خنده دار ترین و احمق ترین کاربران توئیتر حقایق جالب

7- شارژر جدید

جیمی نامی در توییتر نوشته بود “شنیده ام مایکروفر ها میتوانند گوشی موبایل را شارژ کنند ! شارژر من دیروز خراب شد و شارز موبایل من تمام شد. پس تصمیم گرفتم این را امتحان کنم. ولی این اتفاق افتاد.” و سپس در پایین پست او یک تصویر از یک موبایل سوخته قرار داشت. پس یک درس بزرگی که از مقاله ی حقایق جالب این هفته گرفتیم ، “هرگز هر چه در اینترنت میخوانیم را باور نکنیم.”

6- does it take 18 months for twins to be born? or nine

“آیا 18 ماه طول میکشه دوقلو ها به دنیا بیایند یا 9 ماه ؟” فقط میشه دعا کرد که انشالا این سوال را محض اطلاعات عمومی پرسیده باشند. چرا که طبق روال معمول دنیای واقعی به ازای هر بچه 9 ماه به دوران بارداری اضافه نمی شود. فرض کنید یک پنج قلو ، طی 45 ماه یعنی حدودا 4 سال به دنیا بیایند!!!

10 تا از احمقانه ترین توئیت ها - خنده دار ترین و احمق ترین کاربران توئیتر حقایق جالب

5- i never knew apples could be green

“من هرگز نمیدانستم سیب میتواند سبز باشد!” وجود یک سیب سبز در دنیا به قدری برای این بانوی جوان شوکه کننده بود که یک تصویر از سیب سبز نیز به همراه پست خود ارسال کرده بود.

4- “my sister is pregnant. i cant wait to see if im gonna be an auntie or uncle”

در رتبه ی چهارم ، احمقانه ترین توئیت ها فردی قرار دارد که نمیداند دایی است یا خاله.معنای این توئیت خنده دار میشود “خواهر من باردار است، من  نمیتوانم صبر کنم ببینم که من خاله میشوم یا عمه!!!” این پست جالب را فردی به نام nee ارسال کرده است . که با توجه به پروفایل او میتوان حدس زد او یک خاله میشود. اصولا خانم ها در این موارد خاله میشوند!

10 تا از احمقانه ترین توئیت ها - خنده دار ترین و احمق ترین کاربران توئیتر حقایق جالب

3-اگر زمین صاف بود

“they say if the earth was flat we’d fall off. the earth been flat since it was created and nobody ever fell off it. ”

معنای این توئیت جالب میشود “میگویند اگر زمین صاف بود ما از روی آن میافتادیم. زمین همیشه از وقتی خلق شده صاف بوده و خیچ کس هیچ وقت نیافتاده” جالب این است که مشکل این فرد صاف بودن زمین نیست چون این که زمین صاف است برای او کاملا بدیهی است. مشکل او این است که چرا عده ای نادان ، فکر میکنند از زمین میشود افتاد!

2- “will smith kinda looks like the guy from fresh prince of bel air”

“ویل اسمیت خیلی شبیه اون مرد در fresh prince هست !” جالب اینجاست که نقش اون مرد در fresh prince را نیز خود ویل اسمیت بازیی کرده است!!!

10 تا از احمقانه ترین توئیت ها - خنده دار ترین و احمق ترین کاربران توئیتر حقایق جالب

1- مشخصات کارت اعتباری

همه قبول دارند که ما نباید مشخصات کارت اعتباری خود را برای دیگران بفرستیم. ولی یک دختر خانم با نام bae تصویر کارت اعتباری خود را با تمام جزئیات آن به صورت جهانی منتشر کرد.

ولی خب او خدارو شکر رمز کارت خود را به کسی نداده است درسته ؟ خیر کاملا غلطه. بعد ها او یک پیام پست کرد که “رمز کارت من 388 هست چرا همه این را میپرسند؟”


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir