عجیب ترین ، ترسناک ترین و بدترین والدین دنیا

بدترین والدین دنیا در این مقاله ی حقایق جالب ایرابرود جمع آوری شده است. میدانیم بهشت زیر پای مادران است و رفیق بی کلک پدر است. اما 10 نفر در دنیا استثنا محسوب میشوند. هشدار ، برخی از مطالب این مقاله غمناک است.شاید پس از خواندن این دو مقاله قدر پدر و مادر خود را بیشتر بدانیم.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از کثیف ترین چیز ها در غذا های مک دونالد

10 تا از مسخره ترین قانون های کشور های جهان

10 تا از باهوش ترین افراد با آی کیوی بیشتر از استیون هاوکینگ

10 تا از عجیب ترین رکورد های گینس

10 تا از معما های اسرار آمیز جهان

10 تا از بدترین والدین دنیا – عجب ترین والدین

10- تزریق بوتاکس به دختر

این اتفاق برای یک دختر 8 ساله رخ داده است. یک مادر سی ساله به نام کری کمل تصمیم گرفت که به دختر خود بوتاکس تزریق کند تا اورا چین های ضورت او را از بین ببرد. که با توجه به این که او 8 ساله بوده است ادعای عجیب محسوب میشود. او گفته است که این کار را به این علت انجام داده تا دختر او در مسابقه ی دختران زیبای دنیا برنده شود.

عجیب ترین ، ترسناک ترین و بدترین والدین دنیا

9-اجبار برای زندگی در جنگل

این اتفاق برای یک دختر نوجوان رخ داده است. پس از این که دختر آنها سعی میکند از آشپزخانه خوراکی کش برود. آنها اورا مجبور میکنند در یک جنگل زندگی کند. آنها او را یک هفته در جنگل رها میکنند. و هرازگاهی با او تماس میگیرند تا محل او را پیدا کنند تا بتوانند برای او غذا بفرستند. از دیگر محبت های آنها ارسال دستمال توالت ، چراغ قوه و چاقو ارسال میکنند. همسایه ها این مورد را به پلس گزارش میدهند ، و دختر را به خانه بازمیگردانند. اما پس از این که پلیس درمیابد آنها باز او را به جنگل فرستادند ، پدر و مادر را دستگیر میکند.

8-جایزه کوکایین و ماریجوانا دارین!

متاسفانه امروزه بچه ها ابدا به والدین خود در کار های خانه کمک نمیکنند. اما یک ترفند هوشمندانه برای به کارگیری بچه ها جایزه تعین کردن برای انجام کار ها است.

در رتبه ی 8 ام بدترین والدین دنیا مورد عجیبی قرار دارد. پدر و مادر دو دختر سیزده و چهارده ساله برای این که آنها را تشویق به کارکردن و موفقیت در دروس مدرسه کنند ، برای آنها جایزه ی کوکائین تعیین میکنند. بعد ها هردوی آنها برای آزار اذیت کودکان دستگیر میشوند.

عجیب ترین ، ترسناک ترین و بدترین والدین دنیا

7-پسر هشت ساله ی راننده

پدری الکلی پسر هشت ساله ی خود را پشت فرمان میشاند تا بتواند کمی چرت بزند. این پسر در بزرگراه با سرعتی زیاد رانندگی میکند. و زمانی که پلیس ماشین را متوقف میکند . با دیدن راننده ی خردسال و سرنشین آن که خواهر کوچکتر پسر هشت ساله بوده است ، پدر آنها را دستگیر میکند.

6-کپسول گاز در صندلی بچه

امروزه نبستن کمربند ایمنی باعث جریمه های سنگین میشود. و از آن مهم تر قرار دادن کودکان خردسال در صندلی محافظتی آنها است.

اما مادری در حین رانندگی در صندلی محافظتی کودک خود یک کپسول گاز میگذارد ، در حالی که کودک خرد سال او به صورت خطرناکی در صندلی عقب آزاد است. پس از دستگیری مادر ادعای جالبی میکند که کودک او از صندلی محافظتی فرار کرده و خود را آزاد کرده سپس درون آن یک کپسول گاز قرار داده است.

عجیب ترین ، ترسناک ترین و بدترین والدین دنیا

5-فروش دختر

ملیسا مککلرا مادری تنها بود که سعی داشت دختر خود را به ازای 10 هزار دلار به یک یا چند غریبه بفروشد. او برای فروش دختر خود عکس هایی از او را برای غریبه ها میفرستد و از آنها درخواست 10 هزار دلار میکند. دوست پسر او پس از این که از کار او با خبر میشود او را تحویل پلیس میدهد.

4- توجه بیشتر به فرزند مجازی

در رتبه ی چهارم بدترین والدین دنیا به اعتیاد کثیف دنیای مجازی میپردازیم . یک زوج از کره ی جنوبی ساعت ها توجه خود را صرف پرورش دادن یک کودک مجازی در اینترنت میکنند. در این مدت آنها هیچ توجهی به کودک نوزاد خود نمیکنند. و باعث میشود که این کودک از گرسنگی بمیرد. چیزی که کل کره ی جنوبی را شوکه میکند.

عجیب ترین ، ترسناک ترین و بدترین والدین دنیا

3-روزانه دو پاکت سیگار برای پسر دو ساله !!

دو پاکت سیگار معادل است با 40 نخ سیگار. امری که به شدت ترسناک است. 40 نخ سیگار در روز برای افراد سیگاری نیز به ندرت پیش میآید. چه برسد به یک پسر دو ساله. پدر او ادعا داشت که به نظر او پسر او خیلی هم سالم است! و این که دیگر نمیتوانند جلوی سیگار کشیدن او را بگیرند چرا که اعتیاد او به سیگار باعث رنجش او میشود.

2-ماشین لباس شویی

یک پدر فرانسوی پسر خردسال خود را در ماشین لباس شویی قرار میدهد و دکمه ی شروع آن را میفشارد. در کل مدتی که کودک برای نجات جان خود جیغ میکشید ، پدر او در حال سرچ در اینترنت بود و مادر او در حال حل یک پازل بود. پس از این که پدر او تصمیم میگیرد فرزند خود را از ماشین لباس شویی خارج کند ، کودک او از جراحات و خونریزی زیاد فوت کرده بود. و جواب پدر به مادر این بود “حداقل دیگر ما را اذیت نمیکند” هر دوی آنها به قتل عمد محکوم میشوند.

عجیب ترین ، ترسناک ترین و بدترین والدین دنیا

1- فر اجاق

یک مادر آمریکایی در زمانی که پدر فرزندان او سر کار بوده است . دو نوزاد خود را درون فر قرار میدهد و آنرا روشن میکند. و از این حادثه فیلم میگیرد و برای همسر خود ارسال میکند. در تمام این فیلم زجر آور گریه و جیغ نوزاد ها به گوش میرسد. و مادر هیچ احساسی به صورت خود راه نمیدهد. پدر آنها از این شیطان شکایت میکند و ضربه ی روحی بزرگی میخورد.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir