منفور ترین انسان های تاریخ بشر را در این لیست حقایق جالب مهیا کرده ایم. اصولا نفرت امری مذموم و زشت است و سلامت افراد را تهدید میکند ، اما گاهی آنقدر برخی از افراد غیر انسانی رفتار میکنند که مهربان ترین و بخشنده ترین افراد هم از آنها متنفر میشوند ، ما 10 تا از بدنام ترین و تیره ترین چهره های تاریخ را لیست کرده ایم تا درکنار شما کمی نفرت بورزیم !

 

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 حادثه ای که میتوانند باعث نابودی زمین یا زندگی شوند

10 جانوران واقعی با ژن ترکیبی

10 تا از اسرار دارک وب برای معرفی این دنیای مجازی

10 لار که کارتون ها یا فیلم هایی آینده را پیش بینی کردند

10 تا از ترسناک ترین موجودات اعماق اقیانوس ها ( قسمت دوم )

 

10 تا از منفور ترین انسان های تاریخ – دیکتاتور ها ، کمونیست ها و دراکولا

10- اسامه بن لادن

اسامه بن لادن رهبر و بنیانگذار گروه تروریستی القاعده بود. یعنی یکی از منفور ترین و کثیف ترین گروه های تروریستی در سر تاسر جهان ت وسط او ساخته شد. گروهی که خون هزاران هزار نفر انسان بی گناه بر روی دستان آنها قرار دارد.

 

10 تا از منفور ترین انسان های تاریخ - از دیکتاتور ها و کمونیست ها تا دراکولای واقعی

www.oxygen.com

9- چارلز منسون

به عنوان یکی از معروف ترین و شناخته ترین تبهکاران تاریخ جهان ، چارلز منسون طرفدران و مخالفان زیادی دارد. افراد یا شیفته ی صحبت های او میشوند یا از تمام دل از او متنفر میشوند. با همان سخنرانی های مجاب کننده ،و ب ا کمک تاثیراتی که مواد مخدر بر روی مخاطبان او قرار میداد . او توانست بیش از 100 نفر عضو در گروهک مجرمانه ی خود در کالیفرنیا جمع آوری کند. نام گروه او خانواده ی منسون بود. و اکثریت آنها دختران جوان بودند. چارلز این باور را در آنها القا کرده بود که او حضرت مسیح است و یک جنگ نيادی در راه است. او حامیان خود را تشویق میکرد که به خانه ی اهالی هالیوود حمله ببرند و آنها را بی رحمانه بکشند.  یکی از قربانیان این حادثه یک خانم باردار بود ، که با ضربات چاقو او و کوددک او با هم کشته شدند.

 

8- صدام حسین

در رتبه ی هشتم منفور ترین انسان های تاریخ صدام حسین قرار دارد. به عنوان یک دیکتاتور او از هر وسیله ای برای نابودی مخالفان خود استفاده میکرد ، از تجاوز ، غارت ، قتل عام ، سلاح های شیمیایی ، آدم ربایی ، تا شکنجه و حبس و انواع اهانت های ممکن. او مسئول مرگ 500 هزار عراقی است و مسئول جنگ بین عراقو کشور های منطقه از جمله ایران است. خوشبختانه او بعد ها مجرم شناخته و به دار آویخته شد.

 

10 تا از منفور ترین انسان های تاریخ - از دیکتاتور ها و کمونیست ها تا دراکولای واقعی

7- ولد دراکول

او تنها 6 سال حکومت کرد ، اما در همین مدت کم به عنوان یکی از بی رحم ترین حاکمان تاریخ شناخته میشود. داستان دراکولا یا خون آشام تحت تاثیر این حاکم نوشته شده است. او به روش های مختلفی دشمنان خود را آزار میداد و به قتل میرساند اما روش مورد علاقه ی او این بود که آنها را به سیخ های چوبی بکشد و آویزان کند تا جان بدهند.

 

6- دکتر جوزف منگل

جوزف منگل یک دکتر نازی و از سران اردوگاه های هولوکاست است. به او لقب فرشته ی مرگ را داده بودند. سران نازی ها به او به عنوان مسئول انتخال قربانیان بعدی اتاق های گاز یا آزمایش های بیرحمانه روی انسان اشاره میکنند. از جراحی های مورد علاقه ی او دوختن دوقلو ها به هم بود.

 

10 تا از منفور ترین انسان های تاریخ - از دیکتاتور ها و کمونیست ها تا دراکولای واقعی

https://srv.deutschlandradio.de/

5- فرانسیسکو فرانکو

فرانسیسکو فرانکو در 1936 زمانی که جنرال بود بر علیه حکومت اسپانیا کودتا کرد و اداره کشور را به دست گرفت. تا زمان به دست گرفتن حکومت او مخالفان و دشمنان را بی رحمانه اعدام و شکنجه میکرد و تحت تاثیر متحدانی مانند نازی ها ، مخالفان خود را در اردوگاه های کار اجباری به بردگی میگرفت . در اسپانیا او مقصر مرگ هزاران هزار نفر میدانند.

 

4- پل پت

در رتبه ی چهارم منفور ترین انسان های تاریخ  اولین کمونیست لیست ما قرار دارد . پل پت نخست وزیر کامبوج بود که تحت تاثیر مملکت داری کمونیست کشاورزی میخواست به قول خود یک “یوتوپیای اصیل” ایجاد کند. او برای محقق کردن هدف خود به زور تفنگ تمام شهر های کشور خود را خالی کرد و مردم را به روستا ها و مزرعه ها کشاند. و در آخر تمام جمعیت کشور خود را به بردگی گرفت. گفته میشود او مقر مرگ 3 تا 4 میلیون نفر یعنی چیزی حدود 25 درصد جمعیت کشور خود بود. اما این الگوی این هیولا شیطان شماره ی سه است.

 

10 تا از منفور ترین انسان های تاریخ - از دیکتاتور ها و کمونیست ها تا دراکولای واقعی

3- ارباب مائو

او دیکتاتوری است که توانست انقلاب کمونیستی چین را رهبری کند وسپس رهبری کشور را در دست گیرد. اما این تحولات بدون هزینه نبوده است. او پروژه ای داشت که کشور را ضد صنعتی و مستقل کند. امری که به سادگی باعث یک قحظی شد و مرگ 18 تا 24 میلیون نفر انسان بیگناه را در پی داشت. و این جمعیت جدای از قربانیان و مخالفان او بودند.

 

2- رفیق استالین

بر خلاف دو کمونیست قبلی ، رفیق جوزف استالین هدف داشت که کشور را از کشاورزی و سنت گرایی به سمت انقلاب صنعتی هدایت کند. با وجود این که کشور آنها کمونیست است او به قدری مستبد بود که با نام شاه قرمز معروف شده است. این حاکم شرور باور داشت “یک مرگ یک فاجعه است اما یک میلیون مرگ آمار است” یا “مرگ راه حل تمام مشکلات است ، انسانی نباشد مشکلی نیست.”  همین باور ها بود که تحت حکومت او شوروی وارد جوی از خفقان و ترس شده بود ، چرا که هرکسی که او از آن خوشش نمی آمد چه در آرژانتین (ماجرای تروتسکی) و چه در روسیه ، از زمین محو میشد. پس از فروپاشی رژیم کمونیستی شوروی ، مشخص شد که استالین مسئول مرگ 20 تا 60 میلیون انسان بوده است.

 

10 تا از منفور ترین انسان های تاریخ - از دیکتاتور ها و کمونیست ها تا دراکولای واقعی

1- آدولف هیتلر

با وجود این که خیلی از افراد هنوز او را ستایش میکنند ، اما او مسئول هولوکاست و جنگ جهانی دوم بود. چیز هایی که از آن به تاریک ترین و وحشتناک ترین دوران تاریخ یاد میکنند. از یهودی ستیزی ، تا چپاول و غارت کشور های اروپایی ، از فجایع هولوکاست و اردوگاه های مرگ تا سرکوب مردم کشور خود ف همه بخشی از جرائم این دیکتاتور نازی است. تعداد قربانیان هیتلر به بالای 75 میلیون نفر میرسد.


2 Comments

آریایی · 2021-03-05 at 10:57 ب.ظ

کاش من هم توی این لیست بودم !

    Irabroder · 2021-03-06 at 10:37 ب.ظ

    حالا حرص نخور رفیق خوب نیست 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir