عجیب ترین اسرار دارک وب را در این مقاله برای شما تهیه کرده ایم. اگر نمیدانید دارک وب چیست ، تنها کافی است به فکت شماره سه در این لیست مراجعه کنید. این فضای اینترنتی سال ها میزبان خبیث ترین و بی رحم ترین مجرمان جهان بوده است و که گاها آنها دستگیر نیز نشده اند. و گاهی نیز سری ترین ماموریت ها در این دنیا فاش میشود. با ما همراه باشید تا کمی این دنیا را به شما معرفی کنیم.

 

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 حادثه ای که میتوانند باعث نابودی زمین یا زندگی شوند

10 جانوران واقعی با ژن ترکیبی

10 تا از ترسناک ترین سایت های جهان

10 تا از افراد مرده ای که شایعه است زنده اند

10 تا از ترسناک ترین موجودات اعماق اقیانوس ها ( قسمت دوم )

 

10 تا از حقایق جالب و عجیب ترین اسرار دارک وب

10- استخدام قاتل

در گوشه ها و اعماق تاریک دارک وب یک شبکه ی پیشرفته از قاتلان وجود دارد که این خدمت را به شما میدهند که هر کسی در آمریکای شمالی که بخواهید بمیرد را میکشند. شاید به نظر شما این مورد خیلی ترسناک بیاید ، اما اگر زیر هجده سال دارید نگران نباشید ، چرا که انها خط قرمزی دارند که 10 سیاستمدار برتر چهان و افراد زیر 18 سال را نمیکشند.

 

معرفی دارک وب - 10 تا از حقایق یا عجیب ترین اسرار دارک وب

9- همه چیز با ارز دیجیتال میگردد

در دارک وب همه ی خرید و فروش ها با ارز دیجیتال علل خصوص بیت کوین انجام میشود. حتی در مورد قبلی قاتل ها نیز دستمزد خود را با بیت کوین میگیرند. چرا که در دارک وب کلی فعالیت غیر قانونی و غیر مجاز وجود دارد ، که این قانون شکنان به هیچ وچه مایل نیستند که توسط پول نقد یا حساب بانکی ردیابی شوند.

 

8- مرورگر تور

در رتبه ی هشتم حقایق و عجیب ترین اسرار دارک وب طرز اتصال امن به این شبکه را معرفی میکنیم . تور یا tor مرورگری است که یک دوره توسط نیروی دریایی آمریکا استفاده میشد تا از فاش شدن اسرار این ارتش جلوگیری شود. این نرم افزار به صورت open source است و میتوانید به صورت رایگان آن را دانلود و استفاده کنید. طرز کار این مرورگر به این صورت است که از طریق اتصال شما به چندین وچند شبکه شما را به مقصودتان میرساند در نتیجه لایه های مختلفی وجود دارد که آدرس کامپیوتر شما را پنهان میکند. در نتیجه به راحتی نمیتوان رد شما را در دارک  وب پیدا کرد.

 

معرفی دارک وب - 10 تا از حقایق یا عجیب ترین اسرار دارک وب

7- اسناد غیرقانونی

سایتی در دارک وب وجود دارد که در ان تقریبا تمام اسناد رسمی جهان را به راحتی میتوانید برای خود جعل کنید. و هیچ فرقی ندارد که ، یک کارت ملی فرانسوی باشد ، یا یک گواهینماه نروژی یا یک پاسپورت انگلیسی یا حتی سند زمین در امریکا.

 

6- محلی برای استخدام جاسوسان

در 2012 یک گروه مخفی به نام cicada یک مجموعه از معما را به صورت آنلاین منتشر کرد. که مهارت های زیادی از رمزگشایی و هکینگ و … نیاز داشت. مردم باور دارند این رمز ها توسط دولت ها تعیین میشود که بتوانند بهترین افراد را به عنوان هکر و جاسوس استخدام کنند.

 

معرفی دارک وب - 10 تا از حقایق یا عجیب ترین اسرار دارک وب

5- جاده ابریشم

این سایت ابتدا با هدف فروش ماشروم شروع به کار کرد . و بعد ها هرگونه مواد مخدر و غیر قانونی نیز منند شیه ، کراک ، هروئین و… از این سایت به فروش میرسید. و همچنین دیگر موارد غیرقانونی مانند اسلحه های متفاوت ، کالاهای قاچاقی و… نیز از این سایت به فروش رسید. این سایت در 2013 پس از سال ها پیگرد اف بی آی بسته شد و بنیانگذار ان دستگیر شد. گفته میشود درآمد سایت چیزی حدود دو و نیم میلیارد دلار بوده است.

 

4- دارک وب خوبی هایی نیز دارد

در رتبه ی چهارم حقایق و عجیب ترین اسرار دارک وب کاربرد های خوب این فضا برای بشریت را معرفی میکنیم . درست است که کلی از کثیفی های انسان مانند قتل ، تجاور ، مواد مخدر و… در این دنیا وجود دارد ، اما در کنار این ها در این دنیای مجازی محلی قرار دارد که اطلاعاتی که در دنیای واقعی به راحتی قابل فاش شدن نیستند ، فاش میشوند. برای مثال اسرار nsa ، آزادی بیان و ...

 

معرفی دارک وب - 10 تا از حقایق یا عجیب ترین اسرار دارک وب

3- اندازه ی دارک وب

شاید باور نکنید ولی از گوگل ، بینگ و یاهو که استفاده میکنید ، تنها دسترسی به بخش بسیار بسیار کوچکی از اطلاعات جهان را دارید. چندین برابر این فضای اینترنتی مخفی شده است که به آن دیپ وب میگویند ، که دارک وب بخشی از دیپ وب است.

علت این اسم گذاری مثال کوه یخ است. وقتی یک کوه یخ در آب اقیانوس شناور میشود ، تنها بخش کوچکی از آن روی آب باقی میماند (اینترنت معمولی) و بخش عظیمی از آن درون اعماق اب شناور است.(دیپ وب). میگویند اطلاعات دیپ وب 500 برابر بزرگتر از اینترنت معمولی است. تور کنید ، تمام سایت هایی که از اول عمرتان وارد آن شدید ، به علاوه ی تمام رقبای آنها تا صفحه ی آخر گوگل به علاوه ی تمام شبکه های اجتماعی جهان ، کمتر از یک پانصدم دنیای اینترنت است.

 

2- اسلحه خانه

پس از بسته شدن جاده ابریشم ، سایت هایی مانند بلک مارکت و آرموری ساخته شدند. که هدف اصلی آنها فروش اسلحه از هر نوعی بوده است. از اسلحه های کمری و کلت گرفته تا نارنجک ، تانک و موشک افکن و آرتیلاری …. گفته میشود هدف موسسین وب سایت ها ، مسلح کردن افراد معمولی جامعه است که برای دفاع از خود در موارد خاص هیچ ابزاری ندارند. اما قیمت هی موجود در این مارکت ها ، طوری است که مطمئنا افراد معمولی از پس آن برنمی آیند و این که طبیعتا انها برای دفاع از خود نیاز به تانک ندارند.

 

معرفی دارک وب - 10 تا از حقایق یا عجیب ترین اسرار دارک وب

1- آدمخواران و جادوگران

در این دنیا افراد پلید زیادی وجود دارند. که برخی از آنها در دارک وب فعالیت میکنند. از جمله انها میتوان به جادوگران اشاره کرد. سایت های زادی وجود دارد که در ان ها طریقه تهیه انواع معجون های عجیب و غریب در آن آموزش داده میشود و به نوع زبان رمزی با یکدیگر صحبت میکنند. این معجون ها مواد مورد نیاز چندش آوری دارند ، مانند جنین انسان ، یا قلب یا خون و …

از جمله دیگر این موارد میتوان به آدمخواران اشاره کرد. در این فضای مجازی میتوان طرز پخت و دستور پخت انواع قسمت های بدن انسان را پیدا کرد. گاها سایت هایی پیدا میشود که برای قسمتی از بدن انسان پول پرداخت میکنند.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir