آزاردهنده ترین موسیقی های جهان را در این لیست ده تایی برای شما جمع آوری کرده ایم. آهنگ هایی که انقدر تکرار دارند که مغز شما را منفجر میکنند ، یا آهنگ هایی که آنقدر محبوب و پخش شده اند ، که هیچ گوشه ای پیدا نمیشود که صدای آن به گوش ما نرسد.

 

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از عجیب ترین برنامه های تلوزیونی کودکان

10 جانوران واقعی با ژن ترکیبی

10 تا از اسرار دارک وب برای معرفی این دنیای مجازی

10 لار که کارتون ها یا فیلم هایی آینده را پیش بینی کردند

10 تا از منفور ترین انسان های تاریخ

 

10 تا از آزاردهنده ترین موسیقی ها ، منفور ترین ، پر تکرار ترین ، پر پخش ترین و بدترین آهنگ های جهان

10- crazy frog – axel f

البته الان احتمالا چون یاد این آهنگ نوستالژی افتادید ، با خودتان گفتید “اااا آخی یادش به خیر” اما آن دوران ، خیلی از افراد میخواستند هر کسی که این آهنگ را پخش کند را کتک بزنند … این آهنگ برای یک بار شنیدن یا دوبار شنیدن اتفاقا بسیار بامزه است ، اما تکرار مداوم این آهنگ دیوانه کننده است.

 

10 تا از آزاردهنده ترین موسیقی های جهان - بدترین و منفور ترین آهنگ ها در حقایق جالب

9- willow smith – whip my hair

واقعا ، یکی از آهنگ های این لیست است که تکرار بیش از حد دارد ، به جرئت میتوان گفت کل آهنگ فقط “i whip my hair back and forth ” بوده است.

 

8- rebecca black-friday

در رتبه ی هشتم آزاردهنده ترین موسیقی های جهان کاری از ربکا بلک قرار دارد.این آهنگ توسط دختری معمولی به ورت موزیک ویدیو در یوتیوب بارگزاری شده بود ، و هیچ کس فکر این را نمیکرد که یک روز ، به بیش از میلیون ها پخش برسد. با وجود این که خیلی ها عاشق این موسیقی شدند ، اما به نظر خیلی های دیگر نیز بسیار آزاردهنده بود.

10 تا از آزاردهنده ترین موسیقی های جهان - بدترین و منفور ترین آهنگ ها در حقایق جالب

7- lil pump – gucci gang

مانند موسیقی شماره 9 این آهنگ نیز ، پر از تکرار است . اما حداقل موسیقی شماره نه معنی داشت . اما این موسیقی بیشتر کلمه ی “gucci gang” را تکرار کرده است.

 

6- the village people – YMCA

البته این موسیقی برای یک بار شنیدن ، یا دو بار شنیدن ، یا چند بار با آن شادی کردن حتی یک سال شنیدن خوب است ، اما اکنون 40 سال است ، که هنوز هم این موسیقی در رادیو ها ، فیلم ها ، سریاال و …. پخش میشود. هر چیزی هم حدی دارد خب .

10 تا از آزاردهنده ترین موسیقی های جهان - بدترین و منفور ترین آهنگ ها در حقایق جالب

5- rednex – cotton eye joe

دقیقا مانند آهنگ قبلی ، انقدر ملت و رسانه ها در این سه دهه این موسیقی را تکرار کردند ، که تقریبا هرکسی دیگر از شنیدن آن سیر شده است.

 

4- carly rae jepsen – call me maybe

در رتبه ی چهارم آزاردهنده ترین موسیقی های جهان این قطعه موسیقی معروف و محبوب قرار دارد. به جرئت میتوان گفت یک نمونه ی کامل از آهنگ های پاپ تینیجری است ، که بیش از حد معروف و بازپخش شده است. یکی از منتقدان موسیقی گفته است “اصلا راهی وجود ندارد که از شر این موسیقی خلاص شد” چرا که هنوز پخش میشود و در مورد آن صحبت میشود. همین که در این مقاله درمورد آن مینویسیم گواه حرف آن منتقد است.  حتی زیبا ترین موسیقی ها هم بعد از مدتی تکرار دیگر عذاب میشوند.

10 تا از آزاردهنده ترین موسیقی های جهان - بدترین و منفور ترین آهنگ ها در حقایق جالب

3- justin bieber – baby

طرفدار نباشید یاباشید باید این فکت را قبول کنید که جاستین جوان بدخواه زیادی دارد. اما جدای از این مسائل یک آهنگی توسط این خواننده در دوران نوجوانی منتشر شده است ، که حتی تعداد زیادی از هواداران نیز نمیتوانند یک بار دیگر این آهنگ را گوش کنند. منظور ما آهنگ baby است. جدا از این که این آهنگ بیش از حد محبوب شد و پخش شد ، تکرار زیادی دارد. این آهنگ رکورد قابل توجه ای نیز کسب کرده است “بیشترین دیسلایک در یوتیوب ، چیزی بیش از 6 میلیون عدد دیسلایک”

2- eiffel 65 – blue

در خصوص این آهنگ نقد شده که “در مقابل این موسیقی ، موسیقی متن برنامه کودک telletubies شبیه شکسپیر میماند” . متن آهنگ در “im blue aba dee ab ae aba dee aba dae aba dee aba dae” خلاصه میشود. فکر کنید چگونه این موسیقی یک دوره م حبوب بوده است !

10 تا از آزاردهنده ترین موسیقی های جهان - بدترین و منفور ترین آهنگ ها در حقایق جالب

1- aqua – barbie girl

هیچ کس فکرش را نمیکرد ، که یک آهنگ در مورد عروسک باربی ، انقدر مردان و زنان خرس گنده را مجذوب خود کند. آن هم این موسیقی آزار دهنده. علاوه بر این که تقریبا در زمان خود همه آن را گوش میدادند ، رادیو هم این آهنگ را پخش میکرد و نمک روی زخم شما میریخت . تقریبا جایی نبود که از صدای این آهنگ خلاص شوید.


1 Comment

بهت کمکی نمیکنه. · 2021-12-01 at 6:58 ب.ظ

جاستین بیبری که الان پر استریم ترین آرتیست اسپاتیفایه و بر چارت ها حکومت میکنه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir