عجیب ترین برنامه های کودکان را در این مقاله ی حقایق جالب برای شما لیست کرده ایم. عیجب تنها به معنی ترسناک نیست و ما با برخی از این کارتون ها خاطرات بسیار شیرینی داریم ، اما الحق که برخی از این ها آنقدر ترسناک هستند ، که اصلا مناسب کودکان نبودند با ما همراه باشید.

 

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 حادثه ای که میتوانند باعث نابودی زمین یا زندگی شوند

10 جانوران واقعی با ژن ترکیبی

10 تا از اسرار دارک وب برای معرفی این دنیای مجازی

10 لار که کارتون ها یا فیلم هایی آینده را پیش بینی کردند

10 تا از منفور ترین انسان های تاریخ

 

10 تا از عجیب ترین کارتون ها یا عجیب ترین برنامه های کودکان – حقایق جالب

10- catdog

این کارتون اصلا هم نامناسب نبود و خیلی هم ذلنشین و بامزه بود. خیلی از ماها در کودکی با این کارتون زیبا خاطراتی داریم. اما چرا این کارتون را در این لیست گذاشتیم ؟ چون ایده ی عجیبی داشت ، این که کاراکتر اصلی کارتون یک جفت دوقلو بودند که در یک بدن مشترک زندگی میکردند ، که یک سر آن گربه بود و دیگری سگ ، خیلی از ماها همیشه این سوسال جالب را در سر خود داشتیم ، که این ها گلاب به روتون چطور دستشویی میکنند ؟

 

10تا از عجیب ترین برنامه های کودکان - عجیب ترین کارتون های کودکان - حقایق جالب

9- hilarious house of frightenstein

جدا از تم ترسناک و هولناک این کارتون (که تفاقا خیلی از کودکان این تم ها را دوست دارند ) کاراکتر های این مجموعه بود که برای ما عجیب است ، فرانکنشتاین و کنت دراکولا که معمولا با هم آواز میخوانند ، یک گرگینه ی دی چی ، یک گوروی هندی ، یک پشه که همیشه قبل از نیش زدن جوک میگوید !

 

8- Captain Tsubasa

در رتبه ی هشتم عجیب ترین برنامه های کودکان ، کاپتان سوباسا قرار دارد. این کارتون نه ایده ی عجیبی داشت ، نه گرافیک عجیب . چیزی که خیلی در داستان عجیب بود قوانین فیزیک بود ! همه ی ما به یاد داریم ، که گاهی زمانی که بازیکنی توپ فوتبال را شوت میکرد ، توپ آنقدر در هوا باقی میماند تا این اپیزود (و حتی اپیزود بعدی) تمام میشد ، سپس توپ به زمین مینشست. جالب اینجاست که این فقط در توپ خلاصه نمیشد و گاهی حتی خود بازیکن ها مدت زیادی در هوا باقی میماندند.

 

10تا از عجیب ترین برنامه های کودکان - عجیب ترین کارتون های کودکان - حقایق جالب

 

7- teletubbies

این مجموعه تلوزیونی برای ماها خاطره ساز بود ، اما عجیب نبود ؟ کاراکتر های فضایی که در یک سرزمین عجیب زندگی میکردند ، که یک خورشید داشت که در آن خورشید سر یک نوزاد زندگی میکرد ، و هربار این نوزاد به شخصیت های مجموعه میخندید ، آنها با تمام سرعت به سمت پناهگاه خود میدویدند ! همچنین مجموعه ای بلندگو وجود داشت که هرچی فرمان میدادند ، این شخصیت ها آن کار را انجام میدادند .

 

6- torchy the battery boy

احتمالا سن خیلی از ماها به این کارتون قد نمیدهد . اما به نوبه ی خود کارتون عجیب و گاها ترسناکی بود. محیط کارتون در دنیایی است ، که اسباب بازی ها و عروسک های بچه های شیطون و بد در آنجا زندگی میکردند. شخصیت اصلی داستان هم کمی هولناک بوده است ، شخیتی نیمه انسان نیمه عروسکی که با باتری کار میکرد (که با توجه به این که عروسک خیمه شب بازی بوده است اصلا به باتری نیازی نداشت) که روی سر آن چراغی بود که هر بار بی عدالتی میدید ، آن چراغ را به آن صحنه هدایت و روشن میکرد.

 

10تا از عجیب ترین برنامه های کودکان - عجیب ترین کارتون های کودکان - حقایق جالب

5- anpanman

این سریالی است که احتمالا تنها ژاپنی ها آن را میشناسند ، داستان در خصوص شخیتی با سر کلوچه ی آنپان است . آنپان نوعی کلوچه ی گرد در ژاپن است . anpanman در ابتدا توسوط عموی خود پخته میشود و زنده میشود ، از آن پس گاهی نیاز به سر جدید دارد ، پس برای خود سر جدید میپزد.

همچنین هربار دوستان خود را گرسنه یا ناراحت میبیند ، تکه ای از سر خود را میکند و به آنها میدهد تا بخورند.

 

4- sigmund and the sea monsters

در رتبه ی چهارم عجیب ترین برنامه های کودکان سیگموند و هیولا های دریایی قرار دارد . این مجموعه اصلا ترسناک نبوده است ، اما ایده ی عجیبی داشته است . شخصیت اصلی یعنی سیگموند در این مجموعه تلوزیونی یک هیولای آبی است که توسط پدر و مادر هیولای خود طرد شده بود ، چون با اصرار انها برای ترساندن مردم مخالفت کرده بود. بعد ها او با پسر های که در ساحل بازی میکردند رفیق صمیمی میشوند و آن پسر ها از سیگموند در برابر هیولاهایی که دنبال او هستند محافظت میکنند.

 

10تا از عجیب ترین برنامه های کودکان - عجیب ترین کارتون های کودکان - حقایق جالب

3- courage the cowardly dog

من نویسنده عاشق این مجموعه بودم ! اما واقعا کارتون عجیبی بود . کارتونی که درباره پیرزن و پیرمردی که تنها ساکنین در “ناکجا آباد” بودند و سگی بسیار بزدل به نام “شجاع” داشتند.

چیزی که عجیب است ، این است که در این نقطه زمین که به نظر میرسد حوله سر بر ترین نقطه باشد که دو تا پیرمرد پیرزن با سگشان زندگی میکنند ، دلهره آور ترین و عجیب ترین اتفاقات از حمله فضاییان تا درخت سخن گو رخ میدهد.

 

2- the magic school bus

شاید هدف این کارتون علاقه مند کردن کودکان به مدرسه باشد ، شاید موفق هم شده باشد . اما این کارتون واقعا عجیب و گاهی نامناسب بوده است. در برخی قسمت ها دانش آموزان تبدیل به گل و گیاه میشدند ، در برخی دیگر تبدیل به زنبور هایی با سر انسان میشدند و در قسمتی دیگر معلم مدرسه تبدیل به هیولایی خرچنگی میشد. اما چیزی که بد تر از همه است ، این است که در یک قسمت ، بچه ها به تخمک ماهی تبدیل شدند ، و در آن قسمت تولید مثل ماهی ها نمایش داده شد.

 

10تا از عجیب ترین برنامه های کودکان - عجیب ترین کارتون های کودکان - حقایق جالب

1- jigsaw

این مجموعه شخصیتی به نام noseybonk داشت ، این کاراکتر یک ماسک عجیب و بسیار ترسناک و لبخندی عجیب تر از ماسک داشت . این کاراکتر عادت داشت بذر هایی بکارد و آنها را آبیاری کند . تا در آخر از خاک بینی هایی بسیار دراز و عجیب به عنوان گل و گیاه به بار می آمد.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir