پولدار ترین رپر های دنیا – ثروت مند ترین خواننده های هیپ هاپ از اسنوپ داگ تا امینم : رپ و هیپ هاپ و گفت آواز ، یکی از محبوب ترین ژانر های موسیقی در جهان است. موسیقی که نام های درخشان زیادی در آن فعالیت کردند و آن را به اوج رساندند. افرادی نظیر توپاک شکور ، امینم ، اسنوپ داگ ، فیفتی سنت ، جی زی ، آیس کیوب ، لیل وین و نوتوریس بی آی جی و … اما این موفقیت بدون پاداش باقی نمانده است ، موفقیت در یکی از محبوب ترین ژانر های موسیقی ، ثروت زیادی ایحاد میکند. که ما را به این فکر انداخت که در این مقاله 10 تا از ثروتمند ترین رپر های جهان را برای شما لیست کنیم.

 

10 تا از آزاردهنده ترین موسیقی های جهان – بدترین و منفور ترین آهنگ ها در حقایق جالب

خطرناک ترین ، مرگبارترين و بزرگترین عنکبوت های جهان از عنکبوت شتری تا رتیل پرنده خوار

15 تا از فیلم های شبیه نارنیا – مجموعه فیلم های در سبک سری نارنیا

 

ثروتمند ترین خواننده های هیپ هاپ جهان و پولدار ترین رپر های دنیا – از ثروت اسنوپ داگ تا ثروت امینم

10- اسنوپ داگ snoop dogg

از زمانی که استعداد او توسط دکتر دری کشف شد ، یکی از مطرح ترین نام ها در موسیقی رپ محسوب شده است. آلبوم ها و ترانه های متفاوت و استایل خاص موسیقی ها اورا به اوج شهرت و موفقیت رساند. بعد ها او وارد سینما نیز شد و در چند مجموعه فیلم و سریال نقش بازی کرد. با بیش از 73 میلیون آلبوم فروش رفته و تعدادی بیزنس دیگر که تحت نظر دارد ، دارایی او به عدد باورنکردنی 135 میلیون دلار میرسد.

 

ثروت لیل وین lil wayne

9- لیل وین lil wayne

لیل وین کار خود را از 9 سالگی در 1991 شروع کرد. شروعی که یک مسیر پر از موفقیت و شهرت را در پی داشت. آلبوم کارتر سوم لیل وین ، همچنان یکی از بزرگ ترین آلبوم های موسیقی هیپ هاپ محسوب میشود. این رپر پر تجربه ، دارایی حدود 136 میلیون دلار دارد.

 

8- آیس کیوب ice cube

در رتبه ی هشتم پولدار ترین رپر های دنیا آیس کیوب قرار دارد. در بین تمام هنرمندان موسیقی رپ (و شاید حتی کلا موسیقی غرب) آیس کیوب در سینما موفق تر ظاهر شده است. در کنار این ، او بدون شک یکی از بزرگ ترین و شناخته ترین نام های موسیقی رپ است. این دو موفقیت در دو عرصه ی هنری ، دارایی 140 میلیون دلاری را برای او رغم زده است.

او یکی از اعضای اصلی NWA بوده است. که شاید بزرگ ترین گروه رپر های تاریخ موسیقی محسوب بشود. گروهی که در کنار آیس کیوب ، رپر های بزرگی نظیر دکتر دری و ایزی در آن حضور داشتند. به طرز شگفت انگیزی او در 1989 از گروه جدا شد ، این جدایی پیشرفت او را متوقف نکرد ، فروش تک ترانه ها و آلبوم های آیس کیوب آنقدر بالا بود که او را به یکی از بزرگان این ژانر موسیقی تبدیل کرد.

 

ثروت امینم Eminem

7- امینم Eminem

داستان امینم از یک مسابقه ی رپ در دیترویت شروع شد ، در آن مسبقه او هم مقام اول ، هم توجه دکتر دری را کسب کرد. دکتر دری او را وارد artermath records کرد. امینم همواره یکی از محبوب ترین و مشهور ترین رپر های جهان بوده است. در سال 2000 او پرفروش ترین خواننده آمریکایی در تمامی ژانر ها (نه فقط رپ) بوده است. رکورد شگفت انگیز او  در سریع ترین خواندن کلمات و آلبوم های بی نظیری مانند the real slim shady و ده آلبوم شماره یک دیگر دارایی 160 میلیون دلاری برای او به دنبال داشته است.

 

6- بردمن birdman

او در 1991 موفق شد cash money records را تاسیس کند. رکوردی که خواننده هایی نظیر لیل وین و بسیاری نام مطرح دیگر در موسیقی رپ ، کار خود را از آنجا شروع کردند. او یک آلبوم به همراهی لیل وین منتشر کرده است ، اما اکثریت درآمد او از خود cash money بوده است. او دارایی به ارزش 170 میلیون دلار دارد.

 

فیفتی سنت 50Cent

5- فیفتی سنت 50Cent

یکی از مطرح ترین و نوستالژی ترین رپر ها ، فیفتی سنت است. او مانند خیلی از رپر های لیست علاوه بر موسیقی در سینما نیز مشغول است. استعداد فیفتی سنت را امینم کشف کرد و او را وارد aftermath کرد. بعد ها با چندین آلبوم و ترانه ی بی نظیر مانند get rich or die tryin به اوج شهرت و موفقیت رسید. او دارایی به ارزش 270 میلیون دلار دارد.

 

4- مستر پی master P

در رتبه ی چهارم پولدار ترین رپر های دنیا ، مستر پی قرار دارد. او رکورد no limits را بنیان گذاری کرده بود. رکوردی که خواننده های بزرگی مانند اسنوپ داگ ، کریس براون و ویز خالیفا با آن همکاری کرده اند. اما دارایی باورنکردنی 350 میلیون دلاری او بیشتر از راه سرمایه گذاری به دست آمده است.

 

ثروت جی زی Jay Z

3- جی زی Jay Z

با بیش از 100 میلیون نسخه فروش از  آهنگ ها ، او یکی از پرفروش ترین خواننده های آمریکا محسوب میشود. او در اواسط دهه 90 سی دی فروش بود. اما بعد ها رکورد roc a fella را بنیان گذاری کرد ، که زندگی او را دچار تحول کرد. رکورد او با همکاری با پاف ددی و بیگ ای توجه دیگران را کسب کرد و راه موفقیت او را هموار تر کرد. پس از این موفقیت ها ، آلبوم های و موسیقی هایی نظیر black Album موفقیت او را در حرفه ی موسیقی رغم زد. او اکنون حدود 500 میلیون دلار دارد.

 

2- پاف ددی puff daddy

او مانند خیلی دیگر از افراد این لیست ، رکورد خود به نام bad boy entertainment را بنیان گذاری کرد. رکوردی که نام های مطرحی نظیر بیگ ای ، آشر ، لیل کیم و … با آن همکاری کردند. این رکورد ، و بیزنس های دیگر او نظیر برند لباس او ، دارایی 700 میلیون دلاری او را به دنبال داشتند.

 

پولدار ترین رپر دنیا دکتر دری Dr. Dre

1- دکتر دری Dr. Dre

فقط کافی هست ببینید چند بار صرفا در همین لیست نام Dr.Dre یا  NWA یا Aftermath آمده است ، تا به نفوذ و شهرت و تاثیرگذاری این فرد بر صنعت رپ و هیپ هاپ پی ببرید. او امینم ، اسنوپ داگ ، فیفتی سنت (به طور غر مستقیم) و خیلی دیگر از استعداد های بزرگ این موسقی را شناسایی کرده بود.

آلبوم های بزرگ و پرفروشی نظیر the cronic از جمله بهترین آثار موسیقی رپ محسوب میشوند.

او بسیار در این صنعت ، مورد احترام رپر ها و خواننده ها است ، همچنین او بر روی هدفون بیتس سرمایه گذاری کرده بود ، هدفونی که بعد ها امتیاز آن توسط اپل به ارزش سه میلیارد دلار خریداری میشود.

دارایی او به صورت دقیق مشخص نیست ، اما مشخص است که زیاد است.

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی ارزان رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir