بهترین بازی های artillery یا توپخانه ای : در این مقاله ما 6 تا از بهترین بازی های artillery جهان را برای شما لیست کرده ایم. این ژانر از بازی در اوایل پیدایش کامپیوتر ها محبوبیت زیادی داشتند که به مرور جایگاه خود را به دیگر ژانر های بازی ها دادند. اما با این وجود در این لیست نام هایی را میبینیم که حتی در دنیایی که توسط بازی های شوتر و rpg حکومت میشود ، نامی برای خود دست و پا کرده اند.

 

محبوب ترین بازی های اندروید 2019

معرفی تمام سبک بازی های کامپیوتری

10 تا از ترسناک ترین بازی های زنده ماندنی survival

بهترین بازی های نقش آفرینی اکشن یا action rgb اکشن آرجی بی

12 تا از بازی های شبیه جنگ های صلیبی

 

ژانر بازی artillery یا توپخانه ای چیست ؟

عموما در بازی های آرتیلری یا توپخانه ای ، دو یا چند رقیب با استفاده از (عموما) تانک یا توپخانه خود یکدیگر را نابود میکنند تا سرانجام تنها یک نفر پیروز باقی بماند. تاکتیک این بازی ها معمولا نوبتی بوده و روند ساده ی حرکت + نشانه گیری + شلیک را دارد. به همین علت معمولا جزو دسته ی ساده ای از بازی ها برای دولپر ها محسوبم میشود که میتواند موفقیت مطلوبی داشته باشد. دیگر انواع سبک بازی های کامپیوتری را اینجا بخوانید.

 

6 تا از بهترین بازی های artillery یا توپخانه ای

6- scorched earth

بازی زیبای scorched earth در ابتدا در سال 1991 برای دستگاه های ibm ساخته شد. و تاکنون هنوز هم در کامپیوتر های خانگی گاها نصب میشود. یکی از زیبا ترین بازی های artillery میباشد که حالتی بسیار نوستالژیک دارد. در این بازی دو تانک به صورت نوبتی به یکدیگر شلیک میکنند و از انواع اسلحه های متنوع و مدرن استفاده میکنند.

 

6 تا از بهترین بازی های artillery یا توپخانه ای - ژانر گیم آرتیلری چیست ؟

5- pocket tanks

همیشه تانک جایگاه ویژه ای در بازی های artillery داشته است ، چرا که یکی از به یاد ماندنی ترین بازی های artillery یعنی scorched earth بر اساس نبرد دو تانک پیاده سازی شد ، اما این بازی یک ایراد کوچک داشت و آن این که کمی قدیمی شده بود.

بازی pocket tanks ورژن جدیدی از artillery تانک است ، که در 2007 توسط bitwise تهیه و منتشر شد. که اکنون در تمام دستگاه های کامپیوتری و موبایل وجود دارد.

4- crush the castle

اکثر بازی های artillery به این صورت بوده ، که دو یا چند رقیب ، با شلیک نوبتی به یکدیگر ، دشمنان خود را نابود میکردند و به تنها باقیمانده ی نقشه تبدیل میشدند و پیروز میدان میشدند.

اما چیزی که مجموعه بازی crush the castle را متمایز میکند این هست که به جای میدان نبرد ، شما تنها وظیفه دارید با یک توپخانه ، قلعه ی دشمن را نابود کنید ، این تجربه ی متفاوت در artillery میتواند بسیار سرگرم کننده باشد.

 

6 تا از بهترین بازی های artillery یا توپخانه ای - ژانر گیم آرتیلری چیست ؟

3- angry birds

یک دوره این بازی در دنیا غوقا کرده بود. و سل های متمادی نه تنها محبوب ترین بازی سبک artillery بود ، بلکه محبوب ترین بازی موبایل دنیا نیز محسوب میشد.

بازی محبوب angry birds در خصوص تعدادی پرنده بود ، که با یک توپخانه خود را به استحکامات خوک های سبزی پرتاب میکردند ، که تخم های آنها را دزیده بودند.

2- hogs of war

اگر اولین بازی نباشد که در آن دنیای نبرد artillery از دو بعدی به سه بعدی تغییر کردنه بود ،قطعا یکی از اولین ها هست. بازی hogs of war دنیای نبرد مدرنی را شبیه سازی میکند که در آن دو ارتش از سپاه خوک ها به جنگ با یکدیگر میروند. از دیگر امتیازات مثبت این بازی سیستم جمع آوری آیتم است که بعد ها در بسیاری از دیگر بازی ها نیز استفاده شد.

 

6 تا از بهترین بازی های artillery یا توپخانه ای - ژانر گیم آرتیلری چیست ؟

1- worms

تا قبل از angry birds مجموعه بازی زیبای worms ، معروف ترین و شناخته ترین بازی artillery جهان بود. بازی های نوستالژی worms ، میدان نبردی را میان دو تیم مبارز از کرم های جنگ جو ایجاد میکرد ، که شما یکی از آن تیم ها را هدایت میکردید.

علاوه بر تاکتیک ها وسلاح های جالب ، محیط کارتونی بازی بسیار جالب بود. و باعث شده بود که سال ها جزو معروف ترین بازی های کامپیوتری باشد.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir