تبلیغات اینترنتی در وبسایت ها

بازی های شبیه جنگ های صلیبی – بازی های مشابه قلعه – بازی های استراتژی مانند قلعه – بهترین بازی های استراتژی در سبک قلعه مثل جنگ های صلیبی

بازی های شبیه جنگ های صلیبی موضوع این مقاله ی ایرابرود است. خیلی از ما طرفداران بازی های استراتژی از این بازی خاطره داریم. خیلی از ما ها بازی های استراتژی را با ابنی بازی آغاز کردیم. حال ما در این مقاله 12 بازی دیگر معرفی میکنیم که شاید بتوانند خاطرات شما را زنده کنند.

30 بازی شبیه دوتا2

15 بازی شبیه فورتنایت

10 بازی شبیه gta

14 بازی مشابه ورد آف وارکرفت

12- بازی های شبیه استرانگهلد : From dust

شما در نقش خدایی هستید که باید عابدان خود را در بقا کمک کنید. هر کار شما روی زمین و لاوا و آب تاثیر میگدارد و تغیرات آنها روی عابدان شما تاثیر میگذارد. این بازی را میتوان در غالب مرحلا ای یا سندباکس تجربه کنید.

11- بازی های شبیه قلعه : generals

این بازی محبوبیتی در حد جنگ های صلیبی داشته است. یک نوع بازی استراتژی مانند قلعه است اما با تکنولوژِ بسیار پیشرفته تر از جنگ های صلیبی. یعنی با تانک و هواپیما.

در این بازی از میان سه جبهه ی القاعده ، چین ، آمریکا یکی از سه استراتژی خاص آن را انتخاب میکنید و به جنگ با جنرال های دیگر میرود.

10- بازی های شبیه جنگ های صلیبی : Tropico

در این مجموعه بازی که ورژن اندروید آن نیز وجود دارد شما به عنوان el presidente دیکتاتوری هستید که باید باعث پیشرفت و شادی مردمتان (و گاهی برعکس آن اتفاق می افتد) در جزیره خاص خود شوید. در ابتدای بازی یک جزیره و یک دیکتاتور انتخاب میکنید. سپس هر مرحله با ارتقا دادن شهر ودیکتاتور چالش های جدیدی را میپذیرید.

بازی های شبیه جنگ های صلیبی - بازی های مشابه قلعه - بازی های استراتژی مانند قلعه - بهترین بازی های استراتژی در سبک قلعه مثل جنگ های صلیبی

9- بازی های شبیه قلعه : The setlers online

این بازی همان طوری که از اسم آن پیدا است از معدود بازی های آنلاین این لیست است که شما در نقش پادشااهی قرار دارید که باید مردم خود را در تهیه منابع ، انبار کردن آنها ، و خرج کردن آنها در هدف ساختن ساختمان و تربیت سربازان هدایت کنید. با نابود کردن اردوگاه اشرار شما تجربه کسب میکنید و میتوانید گزینه های جدیدی را فعال کنید.

8-بازی های شبیه جنگ های صلبیی : Stormfall age of war

یک بازی آنلاین دیگر. در این بازی شما باید لرد به خصوص خود را انتخاب کنید. آن را هرگونه که دوست دارید در طی بازی پرورش دهید. وظیفه ی شما بسیار ساده است. باید با کمک دیگر بازیکن ها حکومت خود را در طی بازی حفظ کنید. و مناطق ایالتی مختلف از دیگر اتحاد های پلیر های دیگر که با یکدیگر در جنگ هستند را تحت پرچم خود متحد کنید. میتوانید با یافتن رلیک هایی خاص ساختمان ها و نیرو های جدیدی بدست بیاورید. همانند بازی قلعه ۳ این باازی عناصر فانتزی دارد.

7- بازی های شبیه قلعه : red alert

این بازی بیشتر شبیه بازی محبوب جنرال هست تا قلعه. اما جذابیت داستانی که مراحل این بازی دارد باعث شد این بازی را در این لیست برای شما معرفی کنیم.بازی به حالتی پیش میرود که جنگ جهان بین سه قدرت جهانی ژاپن و روسیه و اتحادیه ی اروپا و آمریکا ادامه دارد. و شما باید از میان یکی از این سه جبهه نیروهای خود را انتخاب کنید تا از این جنگ که با سلاح های پیشرفته ی آینده پیش میرود پیروز شوید.

6- بازی های شبیه جنگ های استرانگهلد : Age of empires

از میان بزرگترین تمدن های تاریخ باید تمدن خود را انتخاب کنید. و با جمع آوری منابع و توسعه ی دانش پیشرفت کنید. و نیرو های خود را پیشرفته تر کنید. در حالی که هر تمدن ویژگی ها و نیرو های خاص خود را دارد.
در بازی سوم این سری تمدن ایران با فیل های جنگی آن حصور دارند. در این بازی امکان دیوار کشی هم دارید. در یک حالت خاصی از بازی هر تمدن شاهی دارد که با کشته شدن آن همه چیز را از دست میدهد.

بازی های شبیه جنگ های صلیبی - بازی های مشابه قلعه - بازی های استراتژی مانند قلعه - بهترین بازی های استراتژی در سبک قلعه مثل جنگ های صلیبی

5- بازی های شبیه قلعه : Anno 2070

در آینده نتایج اقدامات بشر باعث گرمی دنیا و آب شدن یخ های قطب ها میشود. در نتیجه بشر در تنها نقاط باقی مانده یعنی نوک قله ها سکونت میگزیند. حال در این دنیای جدید سه حکومت از ادن های جامی محیط زیست، گلوبال تراست های حریص و تک ها بر سر حکومت جهانی مبارزه میکنند. وظیفه ی شما پس از انتخاب حکومت خود برقراری بالانس میان اقتصاد و قدرت و محیط زیست است تا در این عرصه پیروز شوید

4- بازی های شبیه جنگ های صلیبی : Age of mythology

از میان سه اساطیر مصر باستان، یونان باستان و اسکاندیناوی شما خدایی باستانی انتخاب میکنید. و با کمک اساطیر مربوط به آن خدا و تمدن عابدان آن باید بر دیگر اساطیر و غالب شوید. در این بازی ترکیب افسانه و عناصر تمدن شبیه بازی قلعه ی ۳ است. ایده ی کلی بازی جمع آوری منابع و خرج کردن آن ها در هدف ساختن ساختمان و تربیت سربازان است. اما در کنار این ها باید ایمان کافی برای به خدمت گرفتن اساطیر خدای باستانی را نیز جمع آوری کنید.

بازی های شبیه جنگ های صلیبی - بازی های مشابه قلعه - بازی های استراتژی مانند قلعه - بهترین بازی های استراتژی در سبک قلعه مثل جنگ های صلیبی

3-بازی های شبیه استرانگهلد : Banished

شما مدیریت یک روستای بسیار دور افتاده و مصیبت زده را دارید. که در آنجا مهم ترین منابع خود مردم هستند. شما وظیفه دارید که همه چیز را کنترل کنید تا مردم شما از این مصیبت جان سالم به در ببرند. و مهم تر این که باید آنها را شاد نگه دارید تا مهاجر جذب کنید و باعث بقای نسل شوید.

2- بازی های شبیه جنگ های صلیبی : rise of nations

مانند age of empires شما باید از میان بزرگترین تمدن های جهان از جمله ایران که هر کدام ویژگی ها و سربازان خاص خود را دارند ، یکی را انتخاب کنید. منابع لازم را جمع آوری کنید و پیشرفت کنید و سربازانتان را ارتقا دهید. اما این بازی یک تفاوت دارد. این که نهایت پیشرفت یک تمدن قرون رنسانس نیست. بلکه آینده است. یعنی اگر با سرعت زیادی پیشرفت کنید. میتوانید با تانک و هواپیما به سپاه نیزه داران دشمن خود حمله کنید.

بازی های شبیه جنگ های صلیبی - بازی های مشابه قلعه - بازی های استراتژی مانند قلعه - بهترین بازی های استراتژی در سبک قلعه مثل جنگ های صلیبی

1- بازی های شبیه قلعه : Immortal cities of the nile

شما یک حاکم منتخب توسط مردم هستید که وظیفه دارید اقتصادی را که بیشتر بر اساس غذا است را رونق دهید. شما باید هم غذا را صادر کنید تا ثروت برای توسعه ی شهر را بدست بیاورید هم غذای مردم را تامین کنید تا شاد بمانند. و در این میان باید قدرت نظامی خود را حفظ کنید. تا از دشمنان محفوظ بمانید.

 


4 Comments

بازی های شبیه ورد آف وارکرفت - 14 تا از بازی های آنلاین شبیه warcraft - Irabrod · 2020-05-18 at 2:04 ب.ظ

[…] 12 بازی شبیه جنگ های صلیبی […]

بازی های شبیه دوتا 2 - 30 بازی moba در سبک دوتا دو - Irabrod · 2020-05-25 at 2:07 ب.ظ

[…] 12 بازی شبیه جنگ های صلیبی […]

google doodle چیست ؟ 10 تا از بهترین بازی های دودل گوگل - Irabrod · 2020-06-01 at 10:02 ب.ظ

[…] 12 بازی شبیه جنگ های صلیبی […]

بازی های شبیه کلش آف کلنز - 20 بازی در سبک clash of clans - Irabrod · 2020-06-08 at 10:57 ب.ظ

[…] 12 بازی شبیه جنگ های صلیبی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن مشاوره سئو ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir