بازی های شبیه فورتنایت – بازی های مشابه فورتنایت – بازی های مثل فورتنایت – بازی در سبک فورتنایت – بازی های مانند فورتانایت – بازی بتل رویال – بازی های بتل رویال

بازی های شبیه فورتنایت و 15 بازی در سبک بتل رویال شبیه fortnite را برای شما در این مقاله ی ایرابرود لیست میکنیم. با ما همراه باشید.

30 بازی شبیه دوتا2

10 بازی شبیه gta

14 بازی شبیه دنیای وارکرفت

12 بازی شبیه جنگ های صلیبی

۱۵- بازی های شبیه فورتنایت : fortnite save the world

بازی فورتنایت را به صورت یک ماموریت برای نجات جهان بازی کنید. که زامبی هایی با نام هاسک سعی به نابودی شما و جهان دارند. و شما باید تنهایی یا به صورت تیمی در ماموریتی طولانی مدت جهان را نجات دهید.

۱۴- بازی های مشابه فورتنایت: fallout 76 nuclear winter

در ابتدا این بازی خیلی طرفداری نداشت.اما به تازگی به یک بازی داغ تبدیل شده است. در این بازی شما باید با ۴۹ بازیکن دیگر و جانوران هوش مصنوعی مبارزه کنید. تا لقب خود را به همراه جوایزی نفیس به چنگ بیاورید.

بازی های شبیه فورتنایت - بازی های مشابه فورتنایت - بازی های مثل فورتنایت - بازی در سبک فورتنایت - بازی های مانند فورتانایت - بازی بتل رویال - بازی های بتل رویال

۱۳- بازی های شبیه فورتنایت : tottaly accurate battleground

این بازی به نوعی دنیای فورتنایت را به صورت کمدی در آورده است. کاراکتر هایی ژله مانند که حتی نمیتوانند به راحتی بدوند. در این بازی اتفاقات عجیب و غیر قابل انتظار زیادی می افتد. که همین ویژگی این بازی را زیبا کرده است.شاید اگر بازی های جدی دوست دارید این بازی به درد شما نخورد. اما هنوز هم این بازی یک سری مسائل جدی را حفظ کرده است. مانند آرمور و وسایل نقلیه و سبک جنگیدن و …که همه در زمینی دایره ای اتفاق می افتد که هر لحظه در حال کوچک شدن است.

۱۲- بازی های مشابه فورتنایت: realm royal

این بازی یک نوع خاصی از بتل رویال است. به نوعی ترکیبی است از فورتنایت و world of warcraft. یعنی ۵ کلاس کاراکتر وجود دارد که هر کدام خصوصیات و ویژگی های خود را دارند که شما باید از بین این پنج تا هیروی خود را انتخاب کنید.
جالب اینجاست که وقتی شکست میخورید دیگر در اطراف مپ سینه خیز نمیروید تا revive شوید. بلکه تبدیل به یک مرغ می شوید

بازی های شبیه فورتنایت - بازی های مشابه فورتنایت - بازی های مثل فورتنایت - بازی در سبک فورتنایت - بازی های مانند فورتانایت - بازی بتل رویال - بازی های بتل رویال

۱۱- بازی های شبیه فورتنایت : surviv.io

شاید این بازی به حد بازی های دیگر این لیست نرسد. اما یک نقطه ی قوت مقابل همه ی آنها دارد. این که رو هر جست و جو گری با هر دستگاهیی در دنیا به صورت کاملا رایگان قابل بازی کردن است.
و این که چون بازی responsive است با جست و جو گر های موبایل نیز قابل بازی کردن است.

۱۰- بازی های مشابه فورتنایت: the darwin project

در این بازی شما باید مانند یک شکارچی رفتار کنید. و خودتان شکار نشوید. یعنی باید رد پای خود را در برف بپوشانید. و رد پای دیگر بازیکن هارا پیدا کنید. نقطه ی دیگر ماجرا اینجا است. که علاوه بر بازیکن ها سرما نیز شما را میکشد.
علت انتخاب اسم پروژه داروین ساده است. زیرا قوی تر ها در این بازی زنده میمانند.

۹- بازی های شبیه فورتنایت : knives out

یک بازی در سبک پابجی و فورتنایت اما با این تفاوت که نسخه اصلی آن برای اندروید و ios است. مثل این که کلا netease علاقه ی زیادی به ساختن بازی های بتل رویال دارد.نقطه ی قوت بازی. مپ بسیار بزرگ آن نسبت به باقی بازی های لیست است. اما با وجود مپ بزرگ و دستگاه موبایل، بازی به خوبی و روانی کار میکند.

۸- بازی های مشابه فورتنایت: rules of survival

قبل از ورود پابجی و فورتنایت. این بازی حرف اول و آخر را روی موبایل در خصوص بازی های بتل رویال میزد‌. حتا هنوز هم جایگاه خاصی در موبایل دارد. و هر دست ۱۲۰ پلیر را پشتیبانی میکند و اسلحه خانه و ماشین های خاص خود را دارد.

۷- بازی های شبیه فورتنایت : mine craft

این یک بازی آچار فرانسه محسوب میشود. در این بازی هر کاری میشود کرد. میتوان آشپزی و شکار و ساخت و ساز و ماجراجویی کرد. یا میتوان در یک سرور بتل رویال و last man standing بقیه ی پلیر ها را شکار کرد.
سرور هایی مانند mineplex بهترین و بالانس ترین round های بتل روسال ماینکرفت را برپا میکنند.

۶- بازی های مشابه فورتنایت: h1z1

این بازی اوایل خیلی با پابجی و فورتنایت تفاوت داشت. یعنی اوایل یک بازی سوروایول زامبی بود. اما وقتی محبوبیت بتل رویال بالا رفت. این بازی نیز تابع جریان تغیر کرد. دست هایی از ۱۵۰ پلیر که به سرعت یکدیگر را برای پیروزی نابود میکنند.

بازی های شبیه فورتنایت - بازی های مشابه فورتنایت - بازی های مثل فورتنایت - بازی در سبک فورتنایت - بازی های مانند فورتانایت - بازی بتل رویال - بازی های بتل رویال

۵- بازی های شبیه فورتنایت : call of duty blackout

بخشی از پکیج call of duty blackops محبوب این بازی بود. که اولین حالت بتل رویال call of duty در این بازی عملی شد. چیزی که این بازی را متمایز میکند. مپ های استثنایی سری بازی های کال آف دیوتی و سبک شوتینگ فوق العاده ی آن است.

۴- بازی های مشابه فورتنایت: ring of elysium

بسیار شبیه پابجی است. با این تفاوت که یکی از دقیق ترین و قوی ترین موتور های شخصی سازی هیرو را دارد. هیروی خود را به صورتی که دوست دارید بسازید. و وارد دنیای بی رحمانه ی بتل رویال کنید.

بازی های شبیه فورتنایت - بازی های مشابه فورتنایت - بازی های مثل فورتنایت - بازی در سبک فورتنایت - بازی های مانند فورتانایت - بازی بتل رویال - بازی های بتل رویال

۳- بازی های شبیه فورتنایت : pubg

قبل از ورود فورتنایت players unknown battleground بدون شک سلطان بی چون و چرای بازی های بتل رویال بود. همان استایل بتل رویال ۱۰۰ نفره ی فورتنایت را دارد اما بسیار دقیق تر و جدی تر و واقعی تر. به همین علت بیشتر از این که شبیه فورتنایت باشد شبیه کال آف دیوتی است. به همین دلیل پابجی مناسب افرادی است که به فضای واقعی علاقه بیشتری دارند
پابجی ۴ مپ دارد. که تک تک آنها از مپ فورتنایت بزرگ تر است.

۲- بازی های مشابه فورتنایت: apex legend

یک نوع overwatch است که به صورت بتل رویال درآمده است. قبول دارید؟ در این بازی شما از بین ۱۰ legend که هر کدام ویژگی ها ، نقاط قوت، نقاط ضعف خاص خود را دارند یک کدام را انتخاب میکنید و در یک تیم سه نفره وارد مپی از دیگر تیم های سه نفره میشوید. و تا آخرین لحظه برای تیم خود مبارزه میکنید و دیگر legend ها را نابود میکنید. چیزی که این بازی را متفاوت میکند بازی تیمی است. که دیگر نیازی نیست آخرین فرد باشید تا برنده شوید. اگر آخرین تیم باشید نیز برنده ی بازی میشوید.

بازی های شبیه فورتنایت - بازی های مشابه فورتنایت - بازی های مثل فورتنایت - بازی در سبک فورتنایت - بازی های مانند فورتانایت - بازی بتل رویال - بازی های بتل رویال

۱- بازی های شبیه فورتنایت : call of duty warzone

حتا اگر شما بازی کال آف دیوتی مدرن وارفیر را ندارید میتوانید از این بازی لذت ببرید.راند های ۱۵۰ نفره ی این بازی بر اساس multiplayer مدرن وارفیر ساخته شده. نکته ی جالب بازی اینجاست که برای respawn شدن باید در یک قفس کوچک یک دوئل دونفره را برنده شوید.


4 Comments

بازی های شبیه جی تی ای - 10 بازی مشابه gta پر از شوتینگ و ماشین - Irabrod برای pc · 2020-05-04 at 1:09 ب.ظ

[…] بازی های شبیه فورتنایت – 15 بازی با سبک بتل رویال […]

بازی های ورد آف وارکرفت - 14 تا از بازی های آنلاین شبیه warcraft - Irabrod · 2020-05-11 at 2:27 ب.ظ

[…] 15 بازی شبیه فورتنایت […]

بازی های شبیه کلش آف کلنز - 20 بازی در سبک clash of clans - Irabrod · 2020-06-08 at 11:28 ب.ظ

[…] 15 بازی شبیه فورتنایت […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir