ترسناک ترین بازی های ترس و بقا در این مقاله ی ایرابرود برای شما جمع آوری و لیست شده است. این لیست را باید تمام هواداران ژانر ترسناک بخوانند ، به همین علت پیشنهاد میکنیم حتما این را به اشتراک بگذارید.

ترس و بقا چیست ؟ یعنی چه ؟

در این بازی عموما شما یا شخصیت اصلی درگیر یک ماجرا یا دردسر بسیار خطرناک و ترسناک میشوید ، که برای رهایی از این ماجرا باید تمام دقت و تلاش خود را به کار بگیرید. در این خصوص میتوانید به خوبی در انواع سبک بازی های کامپیوتری مطالعه کنید.

10 تا از ترسناک ترین بازی های کامپیوتری ترس و بقا

10- Layers Of Fear

با وجود این که این بازی به این متهم شده است که بیشتر یک بازی شبیه سازی قدم زدن است، اتمسفر بازی ، و محیط ها و تم های ترسناک و تقریبا نزدیک به واقعی آن را بیشتر لایق این لیست کرده است. داستان بازی در خصوص یک هنرمند بی نام است که به عبادتگاهی مربوط به گذشته ی خود بازگشته است.

به زودی این هنرمند داستان شما درگیر جنون میشود. و دست به تهیه وسایل نقاشی عجیبی میزند. شما حتی نباید به راوی اعتماد کنید چرا که به زودی مشخص میشود که شما یک انسان شرور هستید که در راه اتمام آخرین نقاشی خود میمیرد.

9- The Evil Within

با وجود این که اکثریت بازی های سوروایول ترسناک بر محور اول شخص میگردند ، که کاملا منطقی به نظر میرسد. این بازی رسم قدیم را در پیش میگیرد از نگاه “دوربین روی شانه” بازی را دنبال میکند. انتخابی که بسیار بیشتر بازی را ترسناک کرده است.

استاد بازی های ترسناک شنجی میکامی در این بازی سنگ تمام گذاشته است. هیولا های این بازی شما را در زیمن میخکوب میکنند.

8- SOMA

 در رتبه ی هشتم ترسناک ترین بازی های ترس و بقا این بازی قرار دارند.مرز بین انسان و روبات در این بازی محو میشود. سوما یک بازی ترسناک با دیدگاه فلسفی بسیار زیبا است. جدای از این مسئله سازندگان این بازی تجربه ی بسیار چشمگیر و موفقیت آمیزی در ساخت بازی  amnesia داشته اند. که در ساخت این بازی بسیار تاثیر داشته است.

در این بازی هیچ سلاحی به جز پاهای خود ندارید تا بدوید. شما نقش سایمون را بازی میکنید که در حال فرار از دست یک کابوس واقعی از یک انسان-روبات است.

10 تا از ترسناک ترین بازی های کامپیوتری ترس و بقا یا survival horror

7- Dead Space

دد اسپیس یک نوع جد بزرگ برای تمام بازی های ترسناک علمی تخیلی محسوب میشود. در این بازی آیزاک کلارک در حال تجقیق بر روی یک سفینه ی معدن کاوی در اعماق فضا است.که توسط هیولاهایی به نام نکروفورم تسخیر شده است.اتمسفر بازی بسیار عالی است ، چه جایی برای ترساندن شما ، از خلای فضا بهتر است.

با قدرت شلیک بالایی که شما دارید بازی کمی عنصر شوتر نیز دارد، اما هرگز نباید به این قدرت مغرور شوید ، دشمنان شما بسیار قدرمندند..

6- Resident Evil 2 Remake

در 20 سال گذشته یکی از بهترین و اولین بازی های واقعا ترسناک در ژانر سوروایول این بازی بوده است. به طوری که نسخه های متعددی از آن منشر شده است و به یک برند تبدیل شده است.

بدون شک ماجرایی که لئون و کلیر دنبال میکنند یکی از ترسناک ترین ماجرا های ساخته شده توسط تخیل بشر است . که باعث شده است به یکی از باید های هر لیست از بازی های ترسناک تبدیل شود.

10 تا از ترسناک ترین بازی های کامپیوتری ترس و بقا یا survival horror

5- Alien: Isolation

بسیار پیش آمده است که بازی های ترسناک را از روی فیلم های ترسناک موفق ساخته باشند. و تقریبا همواره این بازی ها با شکست روبه رو میشوند. اما این بازی یک استثنا است. طراحی بازی به صورت بسیار دقیقی ساختار فیلم را رعایت کرده است.

زمانی که صدای تق تق هیولای زنومورف را میشنوید ، یا زمانی که وحشیانه از طریق راهرو ها به سوی شما حمله میکند ، بدون شک مو روی تن شما سیخ میکند.

4- Amnesia: The Dark Descent

در رتبه ی چهارم ترسناک ترین بازی های ترس و بقا ، این بازی قرار دارد. به تازگی اکثریت بازی های ترسناک در اتمسفر آینده ، فضا یا زامبی ها ساخته شده است. اگرچه این بسیار ترسناک و عالی است. اما باید قبول کنیم که دوران قدیم و ارواح هم عناصر ترسناک خود را دارد. این بازی ما را به عصر 1830 میبرد. در این بازی خبری از شاتگان و دیگر اسلحه ها که کار شما را در برابر هیولا ها آسان نیست.

10 تا از ترسناک ترین بازی های کامپیوتری ترس و بقا یا survival horror

3- Silent Hill 2

در یک کلمه سایلنت هیل دارک است. یکی از خلاق ترین و ترسناک ترین فیلم ها و بازی های دنیا در این نام خلاصه شده است. که شامل کلکسیونی از ترسناک ترین کابوس های دنیا است.

داستان در خصوص جیمز سودرلند است که  نامه ای از همسر گم شده ی خود دریافت میکند. که باعث میشود به شهر مخوف سایلنت هیل سفر کند.

2- Outlast

به ما اعتماد کنید، این بازی میتواند وجود شما را بلرزاند. اگر ناراحتی قلبی دارید اصلا سمت این بازی نروید. از جمله نقاط قوت ان بازی ، این است که به خوبی میتواند شما را به درون دنیای خود بکشد.

چه چیزی از این ترسناک تر ، که با یک دوربین دید در شب ، در یک تیمارستان متروکه تنها پرسه بزنید.

10 تا از ترسناک ترین بازی های کامپیوتری ترس و بقا یا survival horror

1- Resident Evil 7: Biohazard

معروف ترین ، ترسناک ترین ، زیبا ترین ، حرفه ای ترین ،… باز هم از این بازی تعریف کنیم کم است. داستان عجیب و ترسناک یک خانواده ی عجیب و قدیمی از آدمخوار ها ، که شما گرفتار آن ها شده اید. درست زمانی که همه ی اعضای خانواده به جز پیرزن تنها و پیر را میکشید ، او به مخوف ترین هیولای بازی تبدیل میشود تا انتقام آدمخوار های مرحوم را بگیرد.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir