افراد مرده ای که زنده اند . آدم از خودش میپرسد مگر امکان دارد ؟ اما پس از خواندن این مقاله حرف ما را باور خواهید کرد. در این مقالهی حقایق جالب ، 10 تا از عجیب ترین جعل مرگ های معروف ترین و شناخته ترین افراد جهان را ارائه داده ایم. که بتوانیم اوقات سرگرم کننده  ای برای شما بسازیم.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از اختراعاتی که به داد انسان های تنبل رسیده اند.

10 تا از ترسناک ترین موجودات اعماق اقیانوس ها

10 تا از ترسناک ترین سایت های جهان

10 تا از ابلهانه ترین حرف ها در توئیتر

10 تا از ترسناک ترین کریپی پاستا ها

10 تا از جعل مرگ افرادی که باید مرده باشند ولی زنده اند

 

10- جیم موریسون

خواننده و شاعر آمریکایی عضو بند “the door” در سن 21 سالگی فوت کرد . بدن و را در تابوتی گذاشتند و دفن کردند ، اما همه ادعا داشتند که هیچ کس او را در تابوت ندید.

در هفته ای که او فوت کرد ، گزارش داده شد که او را در ساحلی در حال نواختن دیده اند ، و بار های متمادی گزارش دیده شدن او در اماکن عمومی به گوش میرسید. شایعه شده است که او به دکتر ها پول داده بود تا مرگ او را جعل کنند تا بتواند از شهرت فرار کند.

 

10 تا از افراد مرده ای که درواقع زنده اند - جعل مرگ کرت کوبین ، مایکل جکسون و هیتلر

9- اندی کافمن

اندی کافمن یک کمدین و بازیگر سرشناس کانادایی بود که با بازی در “taxi” به اوج موفقیت خود رسید. بعد ها او در سن 35 سالگی به علت سرطان سینه درگذشت.

شایعه ای از میان هواداران او به گوش میرسید ، که او نمرده است چراکه کسی از بیماری او با خبر نبود و امکان داشت که این یک شوخی از طرف او باشد. این موضوع به قدری جدی و واقعی به نظر میرسید که خانواده  او بیست سال پس از مرگ او جشن گرفتند که به امید این که او شوخی خود را تمام کرده باشد به خانه بازگردد و سورپرایز شود. اما انها حسابی ناامید شدند.

 

8- دی بی کوپر

در رتبه ی هشنم جعل مرگ افراد مرده ای که زنده اند دی بی کوپر قرار دارد. او یک هواپیمای بوئینگ را دزدید و به همراه 200 هزار دلار پول نقد دزدی شده ، از هواپایما به همراه چتر نجات خود پایین پرید. و از آن موقع به بعد هیچ کس خبری از او نشنید.

همه میگویند او مرده است ، اما از آنجا مقامات و نیروی پلیس هیچ سرنخی از هویت او ، یا مکان او ، یا حتی جنازه ی او پیدا نکردند ، شایعه شده است که او در ویلایی از ثروت خود لذت میبرد. تنها سرنخ موجود از او یک نقاشی از چهره ی او است که توسط شاهدین ارائه شد.

 

10 تا از افراد مرده ای که درواقع زنده اند - جعل مرگ کرت کوبین ، مایکل جکسون و هیتلر

7- امیلیا ارهارت

خلبان محبوب آمریکایی ، که به ماموریت پرواز به دور زمین رفت ، اما او حین پرواز روی اقیانوس آرام ناپدید شد. پرهزینه ترین و طولانی ترین گشت اقیانوسی برای یافتن او انجام شد اما هیچ اثری از او پیدا نشد. . همچنین گفته میشود که او یک مامور مخفی آمریکایی بوده است. در 7 دهه ی اخیر ، شایعه شده است که او هنوز زنده است ، گفته میشود که هواپیمای او در جزایری که تحت تسلط ژاپنی ها بوده است نشسته و ژاپنی ها او را دستگیر کرده اند. شایعه ای دیگر عنوان میکند که او به آمریکای بازگشته و نام و ظاهر خود را تغییر داده است تا زندگی خود را در آرامش ادامه دهد.

 

6- کرت کوبین

حتی در خصوص مرگ او حواشی و شوایع زیادی است. کرت کوبین خواننده ی محبوب و موفق بند نیروانا بود که در 27 سالگی با شلیک به سر خودکشی کرد . اما شوایعی مبنی بر این وجود دارد که او همچنان زنده است چرا که گفته میشود ، هروئین زیادی که در بدن او وجود داشت ، این قدرت را به او نمیداد ، که درست بتواند شلیک کند. و این که تنها سندی که مرگ او را ثابت میکند یک تصویر از محل حادثه است که در آن تنها پای راست جسد وی معلوم است. علاوه بر این هیچ کس بدن بی جان او را ندید.بعد ها نیز بارها گزارش شده است که کورت کوبین در انظار عمومی دیده شده است.

جدای از این ها بار ها گفته شده بود که او از حرفه ی موسیقی و شهرت خسته شده بود و خواستار یک زندگی معمولی و دور از هیاهو با خانواده ی خود بود ، پس بعید نیست که مرگ خود را جعل کرده باشد.

 

10 تا از افراد مرده ای که درواقع زنده اند - جعل مرگ کرت کوبین ، مایکل جکسون و هیتلر

5- توپاک شکور

مرگ توپاک به این صورت بود که در خیابان یک اتوموبیل پر از افراد مسلح به او شلیک میکنند. اما چرا او زنده است ؟ یکی از علت ها این است که دیوید مایرز ، یک پلیس بازنشسته اعتراف کرد که مبلغ هنگفتی دریافت کرده است که مرگ توپاک را جعل کند. و دیگر این که هیچ کدام از افرادی که گفته میشود به او شلیک کردند دستگیر نشدند. و گزارشات زیادی مبنی بر این که افراد زیادی از پلیس و کادر درمانی پول زیادی دریافت کردند تا نقشه ی مرگ جعلی او را عملی کنند. و شایعه است که توپاک 50 هزار دلار به فردی شبیه خود پول داد که نقش جنازه ی او را بازی کند و تصاویری از بدن او بگیرند.

همچنین توپاک در یکی از موسیقی های خود سرنخی به جعل مرگ خود داده بود ، این شکل از حوادث مانند مرگ ، یا تیر اندازی یا زندان ، به فروش آثار و اعتبار رپر های آن دهه از آمریکای بسیار کمک میکرد. به همین علت این شایعه ها بعید نیست که درست باشند.

 

4- شاهدخت دایانا

در رتبه ی چهارم جعل مرگ افراد مرده ای که زنده اند شاهزاده دایانا قرار دارد. مرگ او در یک حادثه ی رانندگی دنیا را تکان داد. اما هیچ کس باور نمیکرد که او مرده باشد. مخصوصا که بعد ها یک تصویر از زنی روی ویلچر که بسیار شبیه دایانا بوده را به او نسبت دادند. مجله ها و روزنامه های زیادی شایعه ی این که دایانا زنده است را تقویت کردند. گفته میشود او مرگ خود را جعل کرد که رابطه ی خود با شاهزاده چارلز و تمام خانواده ی سلطنتی انگلستان را پایان دهد.

 

10 تا از افراد مرده ای که درواقع زنده اند - جعل مرگ کرت کوبین ، مایکل جکسون و هیتلر

3- مایکل جکسون

مایکل جکسون مرگی ناگهانی داشت . اخبار اعلام کرده بود که او به علت اوردوز مواد مخدر و سهل انگاگری پزشک مخصوص خود مرده بود.

اما هواداران او باور دارند که او هنوز زنده است و قصد فرار از آشوب و بلوای زندگی خود داشت. علاوه بر این یک تصویر لحظه ای را شکار میکند که مردی شبیه مایکل جکسوسن از همان آمبولانسی که بدن او را در آن گذاشتند خارج میشود.

 

2- آدولف هیتلر

گفته میشود پس از شکست در جنگ جهانی دوم ، پیشوای نازی ها ترجیح میداد بمیرد تا این که به دست دشمن بیافتد ، به همین علت به همراه همسر خود در سنگر مخفی خود خودکشی کرد.

اما برخی ادعا دارند که شاید او ترجیح میداده نمیرد. شواهدی نیز این شایعه را تقویت میکنند. یک این که اف بی آی شواهدی مبنی از آگاهی دولت آمریکا از زنده بودن هیتلر داشته است. و دیگر این که پس از سقوط برلین ، یک زیر دریایی آلمانی با مسافرینی از بزرگترین سران نازی ها به سمت آرژانتین حرکت کرد و سالم به مقصد رسید. که گفته میشود هیتلر نیز جزو آنها بوده است.

 

10 تا از افراد مرده ای که درواقع زنده اند - جعل مرگ کرت کوبین ، مایکل جکسون و هیتلر

1- الویس پریسلی

در سن 42 سالگی مرگی مشکوک داشت ، اوایل خانواده ی او بر علت مرگ او سرپوش میگذاشتند و بعد ها ادعا شد که او به علت مصرف بیش از اندازه مواد مخدر مرده است.

یکی از محکم ترین شوایع مبنی بر زنده بودن مرده ها مربوط به الویس میشود ، اول این که تصویری که از جسد بی جان او منتشر شده بود نه تنها اصلا شبیه او نبود ، بلکه به نظر مانکنی مصنوعی می آمد. دوم این که نامی که روی قبر او نوشته شده بود ، اشتباه بود. و این که سالها بعد مردی بی خانمان به نام جسی  در حول و حوش 70 سالگی فوت میکند ، که دی ان ای او با الویس پریسلی معروف مو نمیزد !!! گفته میشود او مرگ خود را به علت درگیری که با مافیا داشت جعل کرد.

 

شما چه فکر میکنید ؟ آیا فکر میکنید که در آینده بی خانمان های دیگری با دی ان ای هیتلر ، کورت کوبین یا املیا ارهارت پیدا شوند ؟ با ما در میان بگذارید.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir