خطرناک ترین رکورد های گینس دنیا و جهان : شکستن یک رکورد گینس ، تمرکز  ، دقت و تمرین بالایی میخواهد ، اما برخی رکورد ها هستند ، که هیچ کس جرئت امتحان کردن آنها را هم ندارد ! رکورد هایی که در صورت شکست خوردن ، تنها رکورد و موفقیت را از دست نمیدهید ، بلکه جانتان را هم از دست میدهید ! با ما همراه باشید تا 10 تا از خطرناک ترین و مرگبار ترین رکورد های گینس را با هم بررسی کنیم. این مقاله صرفا جنبه تفریحی دارد، به هیچ وجه هیچ کدام این ها را در هیچ صورتی امتحان نکنید.

 

10 اتفاقاتی که در انیمیشن سیمپسون ها پیشبینی شد قسمت اول – حقایق جالب ایرابرود

10 فردی که ادعای جاودانگی کردند – حقایق جالب

برزرکر ها خطرناک ترین جنگجویان وایکینگ و تاثیر شامان و جادو بر خشونت آنها

 

10 تا از مرگبار ترین و خطرناک ترین رکورد های گینس دنیا ! – ترسناک ترین رکورد های جهان

10- بیشترین اضافه وزن

این رکورد توسط دانا سیمپسون در 2010 کسب شد ، که موفق شد 608 پوند (275 کیلوگرم) وزن اضافه کند ! انگیزه او برای این کار این بود که مردم مایل بودند به دلایلی پول پراخت کنند ، تا چاق ترین انسان دنیا را در حال خوردن فست فود و غذاهای پرکالری ببینند. او برای این رکورد آنقدر مصمم بود که روزانه 20000 کالری جذب میکرد(چیزی که به طرز خطرناکی مرگبار است) ! البته پس از شکستن رکورد ، او رژیم گرفت و سعی کرد به وزن سالم تری برسد.

 

رکورد مرتفع ترین شیرجه

9- مرتفع ترین شیرجه

اولیور فارو از ارتفاع 58 متر از سطح آب شیرجه زد. شیرجه ای مرگبار در 1997 که اگرچه او را نکشت ، اما کمر او شکست ! فشاری که خود آب و مقاومت باد به تنهایی به عضلات فرد در حین شیرجه در این ارتفاع وارد میکند ، میتواند به عضلات و ماهیچه او آسیب بزند ، چه برسد برخورد با کف دریا یا استخر.

 

8- بزرگ ترین هواپیمای خورده شده

در رتبه ی هشتم ، خطرناک ترین رکورد های گینس دنیا ، بزرگ ترین هواپیمای خورده شده قرار دارد.این رکورد متعلق به میشل لاتیتوی معروف است. فردی که رسما همه چیز خوار است ! او سابقه ی خوردن دوچرخه ، تلوزیون خودرو و… داشته است. اما بزرگ ترین و خطرناک ترین آنها مربوط به خوردن یک هواپیما است. او برای به اتمام رساندن این هواپیما ، نزدیک به 9 تن فلز وارد معده خود کرده بود ! خوردن این هواپیما دو سال به طول انجامید !

 

مار افعی

7- بیشترین افعی زنده در دهان

این رکورد متعلق به جکی بیبی است ، فردی که با موفقیت رکورد هایی مانند خوابیدن در تخت پر از مار ، یا وان پر از مار را تجربه کرده بود. اما در هیچ کدام از این ها مار ها در خطر نبودند ، پس احتمال گزیده شدن جکی کم بوده است. اما در این رکورد ، او دمب سیزده مار زنگی را ، در دهان خود گذاشته بود و آنها را معلق در هوا نگه داشته بود ، چیزی که مار ها اصلا دوست ندارند ! او موفق شد این سیزده مار را به مدت 10 ثانیه در دهان خود نگه دارد !

 

6- بیشترین مواد منفجره ی متصل شده به انسان

تاد دیفازیو ، موفق شد به ازای سوختگی فجیع و احتمالا نقص عضو ، 15 مواد محترقه ی خطرناک را به خود متصل و فعال کند. رکوردی که بدون شک مرگبار بود ، اما خب تاد موفق شد به صورت زنده از این چالش خارج شود.

 

پرش موتور سیکلت

5- بیشترین تعداد حرکت موتور از روی بدن خوابیده روی تخت میخ

سایمون کالاتی ، یک تردست بود که این رکورد را به نام خود ثبت کرد! تعداد 31 عدد موتور سیکلت ، در حالی که او روی تخت میخ خوابیده بود ، از روی او رد شدند ! حتی اگر تخت پر قو بود ، این رکورد خطرناک بوده است !

 

4- طولانی مدت ترین حرکت روی سیم

در رتبه ی چهارم خطرناک ترین رکورد های گینس دنیا ، طولانی مدت ترین حرکت روی سیم قرار دارد . این رکورد توسط فردی ناک شکسته شد ، او فاصله ی دو قله در کشور سوییس را بر روی یک سیم به قطر 18 میلی متری طی کرد ! او برای این رکورد حدود 40 دقیقه روی این سیم بدون لغزش راه رفت. در حین این کار او هیچ وسیله یا لباس ایمنی نداشت!

 

تصادف خطرناک

3- طولانی ترین فاصله پرتاب شدن پس از تصادف رانندگی

این رکورد دلخراش عمدا نشکسته است ، متیو مکنایت ، یک پارامدیک در حال رسیدگی به یک تصادف رانندگی بود ، که یک خودرو با سرعت 120 کیلومتر در ساعت ، به او برخورد میکند و او به طول 35 متر ، به سمتی پرتاب میشود. رکوردی که جراحت و درد زیادی در پی داشت ، اما او زنده ماند.

 

2- مسمویت الکل

اینرکورد توسط مردی گمنام و متوفی شکسته شد. وی پس از مصرف نوشیدنی های الکلی در لهستان به رانندگی پرداخت ، و پس از تصادف فوت کرد ، الک خون او 1.48 درصد بود ، در حالی که در اکثریت کشورها با 0.08 درصد رانندگی ممنوع است ، و بالای 0.4 درصد احتمال مرگ داشته است.

 

بلند کردن ماشین با سر

1- سنگین ترین ماشین قرار گرفته روی سر

جان اوانس ، به این رکورد باور نکردنی معروف است ، او میتواند وزن های زیاد روی سر خود را تحمل کند. او توانست یک دستگاه خودرو را به مدت 33 ثانیه روی سر خود قرار دهد. او گردن بسیار قدرتمندی دارد ، اما باز با این وجود خودرو میتوانست به سادگی جمجمه ی او را خرد کند.

 

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی ارزان رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir