عجیب ترین رکورد های گینس دنیا – 10 رکورد ترسناک گینس – حقایق ترسناک عجیب و حقایق جالب

عجیب ترین رکورد های گینس دنیا موضوع این هفته ی مقاله ی حقایق جالب است. گینس مجموعه ای از عجیب ترین ویژگی ها و قدرت های جهان را در خود ثبت کرده است. اما عجیب ترین و جالب ترین این رکورد ها کدام است ؟ در این مقاله ده تا زا عجیب ترین و جالب ترین این رکورد ها را برای شما لیست کرده ایم تا لذت ببرید. در لیست ابتدا نام افراد سپس لقبی که به آن معروف شده اند قرار دارد.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 سند وجود موجوات فضایی

10 بیگناه با بیشترین حکم زندان

10 افسانه و شایعه راجع به کشتی تایتانیک

10 گران ترین اشیا جن زده

10 تا از خطرناک ترین حیوانات جهان

10 عجیب ترین رکورد های گینس دنیا – حقایق جالب

10- Garry Turner : مرد کششی

این مرد از 1999 دارای رکوردی عجیب است ، ینی او میتواند پوست خود را تا میزانی باور نکردنی بکشد ، پوست او بدون هیچ جراحتی کشش و انعطاف بالایی دارد. او میتواند پوست خود را از گردن خود با دست بکشد ، و تا زیر بینی خود بالا بیاورد! جل الخالق !  گویا این ویژگی به علت یک بیماری خاص یعنی elhers-Danlos Syndrome پیش می آید. گری از 18 سالگی متوجه این قابلی خاص پوست خود شد

 

عجیب ترین رکورد های گینس دنیا - 10 رکورد ترسناک گینس - حقایق ترسناک عجیب و حقایق جالب

9- Lee Redmond : بانوی انگشت دراز

او رکورد دراز ترین ناخن های جهان را دارد. او از 1979 تا به حال از ناخنگیر استفاده نکرده است ! طول ناخن های او به نزدیک به یک متر می رسد. اما در این اواخر در یک تصادف رانندگی ناخن های او میشکنند ، ولی با ان وجود او هنوز رکورد خود را نگه داشته است.

8- Maria Jose Cristena : بانوی خون آشام مکزیک

او 49 جراحی روی بدن خود انجام داده است. از جمله این ها میتوان به کاشت شاخ روی سر ، دست ، و همچنین پیرسینگ های متعدد از جمله پیرسینگ بزرگ لاله ی گوش وی اشاره کرد.

عجیب ترین رکورد های گینس دنیا - 10 رکورد ترسناک گینس - حقایق ترسناک عجیب و حقایق جالب

7- Cathie Jung : ملکه ی کرست

کتی دارای رکورد باریک ترین کمر جهان است. دور کمر او 15 اینچ است یعنی حدود 22 سانتیمتر. و این نتیجه ی 25 سال بستن تنگ ترین کرست های ممکن بوده است. او تنها قبل از موقع حمام کرست خود را باز میکند. اولین باری که او از کرست استفاده کرد در روز عروسی وی بوده است ، و پس از آن انقدر از کمر خود راضی بود که عادت به پوشیدن کرست کرد.

6- Stig Severinsen : مردی که نفس نمیکشد.

در رتبه ی ششم عجیب ترین رکورد های گینس کیم استیگ سورینسن قرار دارد. از سرگرمی های او این بوده است که از طولانی ترین ارتفاعات شیرجه بزند ، این سرگرمی نیاز به حبس نفس طولانی مدت دارد ، این شد که او را به فکر این رکورد انداخت. او میتواند نفس خود را تا 22 دقیقه زیر آب حبس کند ! جل الخالق! او 24 ساله بود که یک کتاب به نام “Breathology” یعنی شناخت تنفس نوشت. او در کتاب خود ادعا کرده است که با یک قدرت ذهنی افراد میتوانند زیر آب نفس بکشند.

عجیب ترین رکورد های گینس دنیا - 10 رکورد ترسناک گینس - حقایق ترسناک عجیب و حقایق جالب

5- Mustafa Ismail : ملوان زبل واقعی

مصطفی مصری 24 ساله بود که موفق به کسب رکورد بزرگترین بازوهای جهان شد. او در طول عمر خود در بدن سازی تاکید بیشتری در بازو های خود داشته است به همین علت اگر به بازو های او دقت نکنید مردی لاغر و معمولی به نظر می آید. اما ضخامت باور نکردنی بازو های او به او لقب ملوان زبل واقعی داده است.

4- Chandra Dangi : مرد کوچک

انتظار نمیرفت که با وجود مشکل سلامتی او بتواند مدت زیادی عمر کند. اما نه تنها او در دهه ی 8 زندگی خود به سر میبرد. بلکه این مشکل تاثیری در رفاه او نداشته است. او در 1997 موفق به کسب این رکورد شد ، او حدودا 56 سانت قد دارد.

عجیب ترین رکورد های گینس دنیا - 10 رکورد ترسناک گینس - حقایق ترسناک عجیب و حقایق جالب

3- Kim Goodman : چشم درار

در رتبه ی سوم عجیب ترین رکورد های گینس کیم گودمن قرار دارد. او قابلیت عجیبی دارد که میتواند جشمان خود را تا حد زیادی از حدقه بیرون آورد . او در یک مسابقه ی هاکی متوجه این قابلیت خود شد. و در پنجاهمین سالگرد رکورد گینس ، افتخار کسب این رکورد به او داده شد.

2-Evel Knievel : بیشترین جوشکاری

این مرد با موتور خود حرکات نمایشی انجام میدهد ، بدون شک این شغل خطرناک باعث شکستگی استخوان زیادی در افراد میشود. اما این مرد دارای رکورد بیشترین شکستگی استخوان در جهان است. تا به حال 433 بار استخوان های او شکسته است. او افتخارات زیادی دارد ، یکی از اعضای hall of fame موتور سواری آمریکا و یکی از الگو های آمریکایی در دهه ی 70 و در آخر رکورد بیشترین شکستگی استخوان از جمله افتخارات اوست.

عجیب ترین رکورد های گینس دنیا - 10 رکورد ترسناک گینس - حقایق ترسناک عجیب و حقایق جالب

1-David Blaine : شعبده باز

در دهه ی 90 دیوید موفق به کسب رکورد بیشترین مدت زنده به گور شدن در جهان شد. او حدودا یک هفته در یک گور شیشه ای درون زمین زندگی کرد و فقط روزانه دو یا سه قاسق آب مصرف میکرد. درون گور یک دکمه بود که در صورتی که جان او در خطر می افتاد او با فشردن دکمه از اعضای تیم خود در خارج گور درخواست کمک میکرد. سال های سال است که افراد زیادی برای شکاندن این رکورد جهانی جان خود را از دست میدهند.

 

آیا از این مقاله لذت بردید ؟ شما چه رکوردی را آرزو داشتید که میشکاندید ؟ آیا رکورد های عجیب تری سراغ دارید ؟ در کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

 


2 Comments

هیچکس · 2021-12-30 at 11:19 ب.ظ

بهترین سایت دنیا
تامام

    Irabroder · 2021-12-31 at 2:13 ق.ظ

    ممنون از نظر دلگرم کننده شما ! این کامنت ها به ما انگیزه و امید میده که به راهمان ادامه بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir