بهترین فیلم های کوئنتین تارانتینو – رتبه بندی تمام فیلم های کوئنتین تارانتینو : کوئنتین تارانتینو به دیالوگ های ماندگار ، سبک خاص و پر خشونت و خون ریزی خود معروف است. این کارگردان نابغه سینمای خارجی ، تعداد کم ولی درخشانی فیلم از خود به جای گذاشته است. که امروز بنا به سلیقه سایت ایرابرود ، انها را رتبه بندی کرده ایم . در کامنت ها نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

100 تا از بهترین فیلم های ترسناک روحی و جنی تاریخ سینما

16 تا از بهترین فیلم های شبیه جان ویک

معرفی انواع سبک بازی های کامپیوتری

10 تا از احمقانه ترین توئیت های دنیا

آموزش ساده و خلاصه برنامه نویسی html 

 

رتبه بندی تمام فیلم های کوئنتین تارانتینو – بهترین فیلم های کوئنتین تارانتینو

10- once upon a time in Hollywood

ریک دالتون ، شهرت و موفقیت بسیار زیادی در تلوزیون غربی در 1950 داشته است. اما مدت ها است که از آن دوران میگذرد و او به مرور فراموش شده است. و همجنان به دنبال موقعیت بهتر که حداقل شبیه سینمایی که او میشناخته میگردد. در این مدت دوست قدیمی او همواره او را همراهی میکرده است.

همه چیز ملال آور و سخت و روزمره بر او میگذرد. تا این که حادثه ی ناگواری برای همسایگان او رخ میدهد. حادثه ای که جانیان خانواده منسون برای آن نقشه کشیده اند.

 

رتبه بندی تمام فیلم های کوئنتین تارانتینو - بهترین فیلم های کوئنتین تارانتینو

9- Django unchained

جنگو برده ای با اراده و قدرتمند است. که دو سال قبل از جنگ داخلی آمریکا توسط یک دکتر آلمانی آزاد میشود. این مرد آلمانی یعنی دکتر کینگ شولتز به جنگو راه و روش جایزه-بگیر (یافتن و به قتل رساندن یا تحویل قانون دادن متخلفان تحت پیگرد آمریکا) را آموزش میدهد. جنگو و دکتر شولتز یک مورد مشترک دارند ، و آن نفرت بیش از حد از نژادپرستی موجود در ایالات جنوبی آمریکا است.

 

8- hateful eight

در رتبه ی هشتم بهترین فیلم های کوئنتین تارانتینو ، هشت نفرت انگیز قرار دارد . در حال و هوای جنگ داخلی آمریکا ، یک جایزه بگیر معروف به نام جان روث در راه شهر ردراک است ، تا زندانی خود را تحویل دهد. در راه ، او یک جایزه بگیر دیگر را ملاقات میکند. و به همراه مردی دیگر که ادعا میکند کلانتر شهر ردراک است ، به مسیر خود ادامه میدهد. آنها در مسیر پناهگاهی پیدا میکنند که بتوانند حداقل تا زمانی که طوفان و برف قطع میشود ، در آن پناه بگیرند. غافل از این که این پناهگاه تله ای برای به دام انداختن جان روث است ، تا زندانی او را آزاد کنند.

 

رتبه بندی تمام فیلم های کوئنتین تارانتینو - بهترین فیلم های کوئنتین تارانتینو

7- death proof

مردی به نام مایک سرگرمی خشونت آمیز و عجیبی دارد. او از این لذت میبرد که زنان و دختران را بر ماشین خود سوار کند ، و با تصادفات رانندگی آنها را به قتل برساند. او برای این کار ماشینی دارد که به همین هدف طراحی شده است.

پس از مدت ها قتل و خون ریزی ، او گروهی دیگر از زنان را هدف قرار میدهد. غافل از این که این بار او طعمه است و آنها شکارچی.

 

6- reservoir dogs

6 مجرم ، که هر کدام برای دیگری عجیب تر و مرموز تر از یکی دیگر است. استخدام شده اند که یک دزدی انجام بدهند. در طی انجام جرم ، پلیس متوجه نقشه پلید آنها میشود و به آنها هجوم می آورد. پس از فرار از هیاهو ، آنها در پناهگاهی جمع میشوند و تصمیم میگیرند که خائنی که آنها را لو داده است را پیدا کنند.

 

رتبه بندی تمام فیلم های کوئنتین تارانتینو - بهترین فیلم های کوئنتین تارانتینو

5- kill bill volume 1

یکی از معروف ترین و خشن ترین فیلم های تارانتینو بیل را بکش است. در قسمت اول این فیلم ، یک آدمکش حرفه ای که تنها با نام عروس شناخته شده است. پس از 4 سال از کما بیدار میشود. و به یاد می آورد که نامزد سابق او ، بیل ، در روز عروسی او با یک مرد دیگر تلاش کرد او را بکشد. حال او میخواهد انتقام خود و کودک خود را از بیل و تمام کسانی که در این نقشه دست داشتند بگیرد.

 

4- kill bill volume 2

در رتبه ی چهارم بهترین فیلم های کوئنتین تارانتینو ، قسمت دوم بیل را بکش قرار دارد. بسیاری از دشمنانی که در لیست عروس وجود داشت ، سر به نیست شدند. اما او هنوز ماموریت اصلی که برای خود قرار داده است را به اتمام نرسانده است ، یعنی شکار بیل. پس از مدت ها او بیل را در مکزیک پیدا میکند. حال زمان این میرسد که لیست خود را کامل کند.

 

رتبه بندی تمام فیلم های کوئنتین تارانتینو - بهترین فیلم های کوئنتین تارانتینو

3- inglourious basterds

یک سال پس از اشغال فرانسه توسط نازی ها ، یک سردار از متحدین ، به نام الدو رین گروهی شبه نظامی تشکیل میدهد . که سربازان نازی را به اسارت گرفته و شکنجه و اعدام میکنند. بعد ها او سربازان خود را با یک بازیگر و مامور آلمانی یکی میکند ، تا رهبر رایش سوم را به چنگ بیاورد. اما سرنوشت آنها به سمت نزدیکان نازی های اعدام شده میرود. افرادی که بیش از هر چیز تشنه انتقام اند.

 

2- Jackie brown

جکی براون ، یک پیش خدمت هواپیما است که به جرم پولشویی رئیس خود اوردل رابی دستگیر میشود. پلیس از او میخواهد که به آنها کمک کند که اوردل را دستگیر کنند. حال او یا باید سکوت کند و مدت زیادی به زندان برود ، یا این که همکاری کند و توسط اوردل به قتل برسد. اما راه سومی هم هست ، که هر دو تیم را دور بزند و از پول ها لذت ببرد.

 

رتبه بندی تمام فیلم های کوئنتین تارانتینو - بهترین فیلم های کوئنتین تارانتینو

1- pulp fiction

بدون شک معروف ترین اثر تارانتینو پالپ فیکشن است. فیلمی سرشار از دیالوگ های ماندگار. داستان فیلم را جولز و وینسنت پیش میبرند. دو آدمکش حرفه ای که برای یک رئیس مافیا کار میکنند.در طی ماموریت ها ، سرنوشت آنها با بسیاری از کاراکتر ها و قربانیان گره میخورد ، و فیلم روندی داستان در داستان میگیرد. این دو طرز فکر ها و ارزش های فلسفی متضادی دارند ، اما در تصممی گیری ها غالبا هم نظر میشوند.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir