بهترین فیلم های اسکارلت جواهنسون : اسکارلت جوهانسون بازیگر تازه ای نیست ، او از یازده سالگی وارد عرصه ی سینما شده است. اما مانند خیلی از هنرپیشه ها ، حرفه ی او فراز و نشیب های زیادی داشته است. اما ما در این مقاله 10 تا از آن فیلم هایی را برای شما لیست کرده ایم ، که از کار های خوب این هنرپیشه محسوب میشود. با ما همراه باشید.

 

100 تا از ترسناک ترین فیلم های تاریخ (فقط ارواح)

10 فیلم برتر جنیفر لارنس

100 فیلم برتر سینمای جهان به انتخاب منتقدین سینما

10 فیلم برتر کیانو ریوز

25 سریال در سبک سوپرانوز

 

10 تا از بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون

10- ghost world

این کمدی سیاه در سال 2001 با بازی اسکارلت ، جوهانسون ، استیو بوسمی و تورا برچ منتشر شد.  در این فیلم اسکارلت جوهانسون نقش ربکا را بازی میکند ، دختری که پا به سن بلوغ گذاشته است و در حساس ترین دوران جوانی ، به همراه دوست خود ، باید در خصوص زندگی کاری ، عاشقانه و تحصیلی خود تصمیم گیری کند.

 

10 تا از بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون - scarlet johanson

9- the island

لینکولن سیکس (اوان مک گرگر) در یک پناهگاه فوق پیشرفته زندگی م یکند که آرزو دارد که روزی پا ب ه “جزیره ” بگذارد ، یعنی به نوعی تنها مکانی ر وی زمین که هنوز نابود نشده است. این ماجرا جویی او با جوردن دو “اسکارلت جانسون” آغاز میشود. آنها پا به زمین میگذارند ، اما هیچ چیز آن طور که فکرش را میکردند ، پیش نمیرود.

 

8- a marriage story

در رتبه ی هشتم بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون ، داستان یک ازدواج قرار دارد . داستان یک ازدواج نام یکی از تازه ترین فیلم های اسکارلت جوهانسون است که در 2019 منتشر شد. در این فیلم ، آدام درایور نقش کارگردانی را بازی می کند که ازدواج او با یک هنرپیشه (که نقش او را اسکارلت جوهانسون) بازی کرده است ، به یک بحران رسیده است ، حال آنها در مسیر طلاق قرار گرفته اند. این فیلم به قدری زیبا بود که در جشنواره های مختلف نامزد جایزه شد ، از جمله نامزد جوایز بهترین هنرپیشه زن و بهترین هنرپیشه مرد.

 

10 تا از بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون - scarlet johanson

7- girl with a pearl earring

وقتی سه دنیای هنر ، یعنی نقاشی ، ادبیات و سینما دست به دست هم میدهند ، اثر ضعیفی تولید نمیشود ، این فیلم بیانگر داستان رمانی با همین نام از 1999 از تریسی شوالیر است.رمانی که داستان نقاشی معروف به همین نام اثر یوهانس ورمیر را بیان میکند. اسکارلت جوهانسون نیز نقش همان خدمتکاری را بازی میکند ، که ورمیر او را نقاشی کرده بود

 

6- the prestige

\پرستیژ یکی از فیلم های زیبای کریستوفر نولان است که بر اساس رمانی نوشته ی کریستوفر پریست است. دو ستاره ی دوست داشتنی سه گانه ی بتمن نولان ، یعنی مایکل گین و کریستین بیل ، در این فیلم به اسکارلت جوهانسون و هیو جکمن پیوستند و در این اثر زیبا نقش آفرینی کردند. در این فیلم هیجان انگیز ، رقابتی سنگین میان دو شعبده باز نمایش داده میشود که به عداوت و انتقام ختم میشود.

 

10 تا از بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون - scarlet johanson

5- under the skin

فیلم under the skin فیلمی علمی تخیلی بر اساس ، رمانی از مایکل فیور است. این فیلم از لوسی الهام گرفته است ، به همین علت هیچ بعید نبود اسکارلت جوهانسن در این فیلم نقش ایفا کند.در این فیلم اسکارلت جوهانسون نقش یک بیگانه فضایی را بازی میکند که مردان اسکاتلند را به جهان های موازی میفرستد ، جایی که آنها هیچ چیز به جز طعمه نیستند.

 

4- lucy

در رتبه ی جهارم بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون ، فیلم لوسی قرار دارد. یکی از به یاد ماندنی ترین فیلم های این بازیگر لوسی بود. در این فیلم اسکارلت جوهانسون نقش زنی را بازی میکند که قرار است توسط او کیسه های مواد قاچاق شوند. اما این مواد توسط او مصرف میشود ، و باعث میشود که او قابلیت استفاده از 100 در 100 مغز خود را داشته باشد. به همین علت او تصمیم میگیرد خود را فدای علم کند و دانش را به طور چشمگیری به جلو ببرد.

 

10 تا از بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون - scarlet johanson

3-lost in translation

این فیلم سکوی پرشی برای حرفه ی بازیگری اسکارلت جوهانسون و بیل موری محسوب میشد. داستان زوجی را نمایش میدهد که در مهاجرت به شهری ژاپنی مدرن ، با خوبی ها و بدی های مهاجرت سازش میکنند و سعی میکنند با یکدیگر هرچه بیشتر از این سبک زندگی جدید لذت ببرند.

 

2- avengers

مجموعه فیلم های انتقام جویان ، از پرفروش ترین و پر بیننده ترین و محبوب ترین فیلم های سینمای هالیوود محسوب میشود. مجموعه ای که کلکسیونی از بزرگترین و محبوب ترین قهرمانان مارول در یک تیم به نام انتقامجویان جمع میشوند و جلوی پلید ترین نقشه های جنایتکاران را میگیرند.

 

10 تا از بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون - scarlet johanson

1- black widow

شاید انتقامجویان ، محبوب ترین و پربیننده ترین فیلم مارول باشد ، اما در این کلکسیون از محبوب ترین قهرمانان مارول ، بلک ویدو (اسکارلت جواهنسون) گم میشد. به همین علت است که این فیلم را در رتبه ی 1 قرار دادیم. چرا که نوعی فیلم ابرقهرمانی محسوب میشود که در آن تمرکز اصلی روی بلک ویدو است.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir