فیلم های شبیه جومانجی را در این لیست نه تایی برای شما مرتب کرده ایم تا شاید بتوانیم خاطرات خوشی را برای شما در خانه مهیا کنیم. این فیلم ها گزینه های خوبی برای شب های فیلم با خانواده هستند و برای هر سنی مناسب هستند.

12 سریال سبک هری پاتر

14 سریال به سبک vikings

25 سریال شبیه سوپرانوز ، بهترین سریال جهان

15 سریال مانند مانی هیست یا خانه کاغذی

15 فیلم شبیه نارنیا

9 تا از فیلم های شبیه جومانجی

9 تا از فیلم های شبیه جومانجی - بهترین فیلم های در سبک مجموعه جومانجی

9-The Jungle Book

پسر جنگل از قدیمی ترین داستان های این لیست است ، یک پسربچه که توسط گرگ ها پرورش میابد ، و سپس در پی آشنایی با نژاد خود یعنی بشر ، با آتش آشنا میشود ، سرنوشت او طوری رغم میخورد که شیرخان ، ببر سلطان جنگل را شکست میدهد .

اینن داستان محبوب بار ها به ورت رسانه در آمده است ، یعنی بازی کامپیوتری ، انیمیشن و فیلم این داستان قدیمی تا به حال ساخته شده است و تمام آنها موفقیت زیادی برای سازندگان خود به ارمغان آوردند.

8- The Spiderwick Chronicles

در رتبه ی هشتم فیلم های شبیه جومانجی اسپایدرویک قراردارد. این سری و مجموعه از فیلم ها بر اساس مجموعه داستانی با همین عنوان ساخته شده است. با فروش بیش از دو برابر از بودجه ی فیلم ها ، موفقیت بزرگی برای کمپانی پارامونت محسوب میشود.

داستان فیلم با عزیمت یک خانواده به یک خانه ی کلبه ای در دل جنگلی دور افتاده آغاز میشود ، اما فرزندان خانواده به مرور به این نکته پی میبرند که در جنگل تنها نیستند.

9 تا از فیلم های شبیه جومانجی - بهترین فیلم های در سبک مجموعه جومانجی

7-Honey, I Shrunk the Kids

یک دانشمند قصد دارد بهترین دستسگاه کوچک و ریز کننده جهان را بسازد ، این دستگاه کاربرد بسسیار خوبی در جهان خواهد داشت ، اما ضرر خوبی هم برای خانواده ی او داشته ست.

چرا که دانشمند ما فرزندان خ ود را ریز میکند و در سطل زباله می اندازد ، حال او و مادر آنها قصد دارند هر طور شده آنها را نجات دهند.

6-Goosebumps

آر ال استاین نویسنده معروف کتاب های ژانر ترسناک روزی شوکه میشود که تمام کاراکتر های کتاب های ترسناک او از دل کتاب به دنیای واقعی راه یافته اند، حال او قصد دارد این دنیای ترسناک وحشت زده را نجات دهد. در این راه دختر او و دوست وی او را کمک میکنند.

9 تا از فیلم های شبیه جومانجی - بهترین فیلم های در سبک مجموعه جومانجی

5-Where The Wild Things Are

مکس پسر بچه ای است که از با لباس گرگی خود از خانه بیریون میرود ، او در خیالات و افکار خود غرق میشود تا این که ناگهان در عالم تصورات خود راه به یک جنگل عجیب و فانتزی میابد ، جایی که اقامتگاه موجوداتی وحشی و هیولاهایی ناشناخته است که او را به عنوان شاه خود انتخاب میکنند.

4-The Chronicles of Narnia: The Lion The Witch And The Wardrobe

15 فیلم شبیه نارنیا

در رتبه چهارم فیلم های شبیه جومانجی نارنیا قرار دارد. در دوران خود این اثر محبوبیتی بیش از اندازه داشت. و یکی از شاهکار های دنیای فانتزی محسوب میشد ، کودکانی که یتیم شده اند ، به خانه ی اقوام خود میروند تا در آنجا زندگی کنند ، تا این که یکی از انها با رد شدن از کمد یکی از اتاق ها وارد دنیایی خطرناک و بسیار عجیب و غریب میشود که توسط شیری سخنگو و یک ملکه ی برفی حکومت میشود.

9 تا از فیلم های شبیه جومانجی - بهترین فیلم های در سبک مجموعه جومانجی

3-Inkheart

مو فردی با استعدادی جادویی است ، که میتواند با مطالعه کردن کتاب ها ، به شخصیت های کتاب ها جان بدهد و آنها را آزاد کند. اما پس از اتفاقی دیگر رغبت و میلی به انجام این کار نداشت ، تا این که یک فرد شرور تصمیم میگیرد از این قدرت او سواستفاده کند.

2-Journey to the Center of the Earth

یک فیلم علمی تخیلی با موضوع سفر به اعاق زمین ، یعنی دنیای ناشناخته زیر پای همه ی ما ،  در این ماجراجویی تنها دانش میتواند به این افراد کمک کند ، تا بتوانند با وقایع عجیب و ناشناخته و گاها تخیلی که در مسیر خود میبینند دست و پنجه نرم کنند.

9 تا از فیلم های شبیه جومانجی - بهترین فیلم های در سبک مجموعه جومانجی

1-Night at the Museum

فردی که همیشه شغل خود را از دست میدهد ، در حالی که سعی میکند کاری جدید دست و پا کند ، در موزه ای استخدام میشود ، که شب ها موجودات آن زنده میشوند ، حال او در دنیای مدرن ما درگیر حوادث تاریخی میشود ، و باید سعی کند در دل انسان ها و چهره های تاریخی خود را جا کند. یا این شغل را نیز از دست بدهد.

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir