فیلم های شبیه جان ویک – فیلم های مانند جان ویک – فیلم های مثل جان ویک – فیلم های مشابه جان ویک – فیلم های در سبک John wick – فیلم های انتقامی و اکشن

فیلم های شبیه جان ویک . فیلم هایی که یک انتقام را در پی دارند. داستانی که با ظلم در حق یک فرد معمولی آغاز میشود و عدالت طلبی او را دنبال میکند.اگر از طرفداران فیلم های در سبک جان ویک هستید این لیست را ازدست ندهید.

20 فیلم مشابه هری پاتر

30 سریال مشابه فرندز

20 سریال مشابه بازی تاج و تخت

16 فیلم فانتزی مشابه ارباب حلقه ها

15 سریال مافیایی مانند peaky blinders

فیلم های شبیه جان ویک - فیلم های مانند جان ویک - فیلم های مثل جان ویک - فیلم های مشابه جان ویک - فیلم های در سبک John wick - فیلم های انتقامی و اکشن

16- فیلم های مشابه جان ویک : the gangster the cop the devil

یک قاتل سریالی مرتکب چندین و چند جنایت میشود. و پلیس های خوب شهر را درگیر خود میکند. اما تا اینجای داستان مافیا واکنشی از خود نشان نمیدهند. تا این که قاتل سریالی به سر دسته ی بزرگترین باند مافیایی شهر حمله میکند. حال این رئیس مافیا که به سختی جان سالم به در برده قسم میخورد که این قاتل را پیدا کرده و تکه تکه کند. به همین علت با پلیس همکاری میکند.

۱۵- فیلم های شبیه جان ویک : southpaw

بیلی هوپ یک بوکسور حرفه ای است که قهرمان جهان در حرفه ی خود است. و زنرگی ای فوق العاده دارد. یک خانواده ی دوست داشتنی ، یک زندگی لوکس ، و سابقه ای بی نظیر. اما پس از رویایی با یک بکسور اتفاقی میافتد که باعث مرگ همسر او میشود. و پس از آن همه چیز برای بیلی عوض میشود. تنها چیزی که برای او باقی میماند شکست های او در بوکس است که اورا دیوانه میکند.
اما بیلی یک ویژگی دارد. هرچه بیشتر زخم میخورد دیوانه وار تر ضربه میزند. در این راه یک بوکسور قدیمی به او کمک میکند تا قدم به قدم همه چیز را پس بگیرد.

فیلم های شبیه جان ویک - فیلم های مانند جان ویک - فیلم های مثل جان ویک - فیلم های مشابه جان ویک - فیلم های در سبک John wick - فیلم های انتقامی و اکشن

۱۴ – فیلم های مشابه جان ویک : ۱۴- i saw the devil

هشدار این فیلم یکی از خونین ترین و کشت و کشتار ترین فیلم های انتقامی این لیست است. پس اگر از این سبک فیلم ها لذت نمیبرید صرفا سراغ شماره بعدی بروید.
اما با این حال یکی از زیبا ترین شاهکار های کره ی جنوبی محسوب میشود. داستان از این قرار است که یک قاتل زنجیره ای همسر یک فرد را میکشد و سر اورا میبرد و باقی جنازه ی اورا برای همسر او باقی میگذارد.
حال این مرد که زندگی او نابود شده هر کاری میکند. تا زندگی را برای این قاتل جهنم کند. اما شاید اشتباه میکند.

۱۳- فیلم های شبیه جان ویک : kill bill

یک اساسین به نام براید قبلا توسط فردی به اسم بیل آموزش میدیده. اما تصمیم میگیرد که بالاخره زندگی خونالود خود را ترک کند و زندکی نرمالی را آغاز کن. اما درست در روز عروسی مورد حمله قرار میگیرد و به کما میرود. ۴ سال بعد او از کما بیدار میشود‌ و به یاد میآورد که افرادی همه چیز او از جمله نوزادی که حانله بوده را از او گرفته اند. حال او یک لیست درست میکند . و با کشتن هرکدام، نام اورا از لیست خط میزند.

فیلم های شبیه جان ویک - فیلم های مانند جان ویک - فیلم های مثل جان ویک - فیلم های مشابه جان ویک - فیلم های در سبک John wick - فیلم های انتقامی و اکشن

۱۲- فیلم های مشابه جان ویک : leon the professional

لئون فردی دوست داشتنی و مهربان است که اصلا کشتن را دوست ندارد. اما این کار را میکند چرا که در این کار بهترین است و به او پول میدهند.
داستان از جایی شروع میشود که تمام افراد خانواده ی همسایه او را میکشند. همه به جز یک دختر کوچک را که حالا به لیون پناه برده‌ لئون همه چیز را به او یاد میدهد تا این که او به فکر انتقام می افتد. چیزی که این فیلم را زیبا میکند دو شخصیت متضاد دختر بچه و لئون است که هرکدام به یکدیگر چیز هایی آنوزش میدهند.

۱۱- فیلم های شبیه جان ویک : mad max 1979

در آینده دنیا آخرین آثار تمدن خود را از دست داده است. حال هر کسی باید روی پای خود بایستاد و در کنار دیگر افراد که وحشیانه رفتار میکنند.زندگی کند. اما فردی به نام مکس هست که آخرین آثار تمدن انسانی را دارد. تا این که همسر و کودک او را میکشند. و او به معنای واقعی خشمگین و دیوانه میشود. دیوانه تر و وجشی تر از تمام افرادی که تا به حال وحشیانه زندگی میکردند.

۱۰- فیلم های مشابه جان ویک : oldboy

جو دوشت از قبل زندگی بدی داشته است. اما اوضاع بد تر میشود. او دزدیده میشود و در یک اتاق شبیه هتل خارج از اجتماع به هوش می آید و زندگی میکند. جایی که تنها عاملی که او را از دیوانگی نجات میدهد یک تلوزیون کوچک است. اما در آخر پس از ۲۰ سال به طور اتفاقی آزاد میشود. حال او فقط به دنبال فردی است که ۲۰ سال زندگی او را جهنم کرده بود.

۹- فیلم های شبیه جان ویک : commando

وقتی تک تک همرزم های جان ماتریکس به طرز عجیبی کشته میشوند به او هشدار داده میشود که خطری اورا تهدید میکند. و بعد ها دختر او ربوده میشود. تا او را وادار به ماموریت هایی کنند که او حاضر به انجام آنها نیست.
حال جان به خود آدم دزد ها حمله میکند. و تجربه و قدرت بالا اورا در این ماموریت غیر ممکن علیه یک لشگر یاری میدهد.

۸- فیلم های مشابه جان ویک : edge of tommorow

حمله ی فضایی ها به زمین کمی تکراری شده است. اما این فیلم یک خلاقیت به خرج داده است که آنرا دیدنی تر میکند. ویلیام کیج سربازی است که تا به حال در هیچ نبردی حضور نداشته است. پس این باعث میشود که او برای مبارزه با آدم فضایی ها کانلا به درد نخور باشد. اما وقتی او در نبرد میمیرد. روز پیش از مرگ خود دوباره از خواب بیدار میشود‌ و این حلقه ای ایجاد میکند که او با هر بار مرگ قوی تر میشود. شاید اکر یک بار برای همیشه میمرد بهتر میبود اما این باعث میشود که او ناجی انسان ها شود.

۷- فیلم های شبیه جان ویک : fury

هیچ چیز بد تر از جنگ نیست. و تاریک ترین جنگ های بشر بدون شک جنگ جهانی دوم بود. در این فیلم برد پیت به همراه تنها ۴ نفر دیگر به اعماق ارتش نازی ها نفوذ میکند تا با دانه دانه کشتن و اسیر کردن نازی ها دین خود را به کشور خود عطا کند. برخی اتفاقات این فیلم قابل هضم نیست.

۶- فیلم های مشابه جان ویک : american sniper

براساس یک داستان واقعی از سرباز نیروی دریایی آمرکیا که گویا هیچ جوره امکانش نیست که از جنگ دوری کند. مانند جان ویک هرجا که او باشد زندگی قبلی وی نیز اورا دنبال میکند. او حتی در خانه ی خود با همسر و کودک خود صدای شلیک و جنگ را میشنود. این داستان اورا به جنگ باز میگرداند جایی که باید در صدم ثانیه همیشه تصمیم بگیرد که با شلیک اشتباه جان یک بیگناه را نگیرد.

فیلم های شبیه جان ویک - فیلم های مانند جان ویک - فیلم های مثل جان ویک - فیلم های مشابه جان ویک - فیلم های در سبک John wick - فیلم های انتقامی و اکشن

۵- فیلم های شبیه جان ویک : deadpool

درست است که این فیلم هیچ انتقامی ندارد. و شاید داستان آن به زیبایی جان ویک نباشد. اما اگر بیشتر از این ها از صحنه های مبارزه ی رو در رو و با تفنگ و انفجار و اکشن جان ویک خوشتان آمد ، این فیلم را به شما توصیه میکنیم. ددپول پر از صحنه هلی اکشنی است که میتواند این علاقه شما را ارضا کند.
داستان بیانگر فردی است که در زندگی روزمره خود انواع خلاف را انجام میدهد تا اینکه متوجه میشود دچار یک سرطان غیرقابل درمان شده است که تنها راه حل آن یک آزمایش پنهان و تجربی است. که درشی آن او دچار قابلیتی میشود که هر صدمه ی فیزیکی خود را درمان کند.

۴- فیلم های مشابه جان ویک : jack reacher

جک ریچر یک نظامی افسانه ای است که همه در تعجب هستند که چرا با وجود پیشرفت زیاد و دریافت انواع افتخارات او شغل خود را ترک کرده است.
اما با این وجود او فردی خطرناک است که هرکسی برای او مزاحمت ایجاد کرده است پشیمان شده. حال او در حال کمک به یک نظانی قدیمی است که به ناحق برای کشتن ۵ نفر گناهکار شمرده شده است. اما در حین این پرونده مشخص میشود افراد قدرتمندی پشت این جریان قرار دارند. افرادی که فکر میکردند چون فراتر از قانون اند میتوانند جلوی جک را بگیرند.

فیلم های شبیه جان ویک - فیلم های مانند جان ویک - فیلم های مثل جان ویک - فیلم های مشابه جان ویک - فیلم های در سبک John wick - فیلم های انتقامی و اکشن

۳- فیلم های شبیه جان ویک : taken

وقتی یک پدر به شما میگوید که دختر دزدیده شده ی اورا رها کنید وگرنه شما را میکشد بهتر است حرف او را باور کنید و دختر اورا رها کنید.
برایان میلس یک مامور قدیمی دولتی است که پس از اطلاع از دزدیده شدن دختر خود، مجبور میشود از تمام مهارت های خود برای نجات دختر خود استفاده کند. مانند ماموریت های دیگر خود او بار دیگر درگیر مسائل خطرناکی میشود. اما این بار مسئله شخصی است.

۲- فیلم های مشابه جان ویک : the equalizer

هرکتابی نباید پایان خوش داشته باشد. و این موصوع را رابرت مک کال به خوبی میداند. کسی که تا قبل از این که شاهد تا حد مرگ کتک خوردن دختری جوان به نام تری توسط مافیای روسی میشود، زندگی و کاری عادی داشت. مک کال پیشنهاد میکند در ازای مقداری پول دست از سر دختر بردارند. و آنها مخالفت میکنند. که بزرگترین اشتباه زندگی آنها است و سبب سقوط کل سازمان آنها میشود.
مک کال برای حفاظت از جامعه مقابل هر سازمانی که آن را تهدید میکند قرار میکیرد و آنها را نابود میکند.

۱- فیلم های شبیه جان ویک : the matrix

شاید قبل از جان ویک این فیلم شاهکار حرکات اکشن و به یاد ماندنی کیانو ریوز در فیلمی علمی تخیلی باشد. در دنیایی که نژاد انسان توسط یک ماشین هوشمند کنترل میشود. یک گروه دست به مبارزه برای آزادی و انتقام میزنند.
کیانو ریوز در نقش نئو میتواند انسان ها را نجات دهد. اما ابتدا باید روی خود کار کند.


4 Comments

سریال های شبیه game of thrones بازی تاج و تخت -20 سریال مشابه گیم اف ترونز - Irabrod · 2020-05-07 at 1:38 ب.ظ

[…] 16 فیلم انتقامی شبیه جان ویک […]

series similar to friends , 30 series to watch if you love friends - Irabrod · 2020-05-21 at 7:14 ب.ظ

[…] 16 movies similar to John Wick […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir