خطرناک ترین بازی های ماوراطبیعی و پارانورمال احضار اجنه و ارواح : چه به ارواح اعتقاد داشته باشین و چه نداشته باشین ، نباید این بازی ها را امتحان کنید ! بازی هایی که غالبا بازی با جانتان هستند ! طرفداران و معتقدان به امور ماوراطبیعه 10 بازی بدنام را به خوبی میشناسند. بازی های ممنوعه ای که اجرای آنها نتایج خطرناک و ندامت باری در پی دارد. خود بازی ها عموما خطرناک نیستند ، اما هم بازی های شما ، ارواح و اجنه ای خبیث و پر از کینه هستند ، که از هر فرصتی برای آسیب زدن به شما استفاده میکنند. به هر حال بازی اشکنک دارد و سرشکستنک دارد.

یادتان باشد که ما این ها را فقط برای بیان حقایق جالب و سرگرم کننده لیست کرده ایم و به شدت توصیه میکنیم که ابدا اینها را امتحان نکنید !

هشدار ، این یکی مقاله خیلی ترسناک هست !

 

10 مورد از افرادی که به علت بازی های کامپیوتری جان خود را از دست دادند – مرگ از گیم

10 تا از افراد مرده ای که درواقع زنده اند – جعل مرگ کرت کوبین ، مایکل جکسون و هیتلر

10 مورد از تصاویر واقعی ارواح – تصاویری که حضور ارواح را ثبت کردند حقایق ترسناک

 

10 تا از ترسناک ترین و خطرناک ترین بازی های ماوراطبیعی احضار اجنه و ارواح

10- bloody mary مری خونین

ین بازی به مری اول ملکه بریتانیا ارتباط دارد ، ملکه ای که افسانه ها میگویند بسیار به اعدام کردن قربانیان علاقه داشت. در طی بازی ، باید فرد به حمام یا دستشویی برود ، تمام چراغ ها را خاموش کند. برخی میگویند باید تنها یک شمع ، در مقابل آینه قرار دهید. سپس به چشمان خود در آینه خیره شوید ، و سه بار بگویید bloody mary

افرادی که بازی را تجربه کرده اند ، میگویند ، که در دفعه ی سوم ، شبح خونین زنی ترسناک درست از پشت فرد به آینه خیره میشود. برخی دیگر میگویند ، صورت آن ها در آینه به مرور به سمت صورت شبح زنی خونین تغییر میکند.

هرررگز امتحان نکنید !

 

three kings سه شاه

photo from amyscrypt.co

9- three kings سه شاه

در ساعتی خاص در شب (برخی میگویند 11) یک صندلی به سمت شمال در وسط یک اتاق کاملا خالی قرار دهید. این صندلی تخت سلطتنتی شما خواهد بود. سپس دو صندلی در سمت چپ و راست صندلی خود با فاصله برابر و روبه یکدیگر قرار دهید.و روی صندلی ها دو آینه رو به یکدیگر قرار دهید. این باید به صورتی باشد ، که بتوانید تنها از گوشه ی چمانتان به آینه ها نگاه کنید. یک سطل و یک لیوان در مقابل تخت سلطتنتی خود قرار دهید و یک پنکه در پشت تخت سلطنتی با سرعت کند قرار دهید و به تخت خواب بروید. و راس ساعت 3:30 به اتاق باز گردید.

ابدا به آینه ها نگاه نکنید و روی صندلی خود بنشینید و به روبه رو نگاه کنید. افرادی که تجربه داشته اند می گویند ، هر سوالی که بپرسید صدایی مرموز که مشخص نیست از سمست است یا چپ باشد ، از سمت آینه ها به شما پاسخس میدهد. و شما حرکاتی گاها شدید را از سمت آینه ها حس خواهید کرد. در حین بازی ابدااا نباید به آینه ها نگاه کنید و باید تا 4:34 روی صندلی خود بنشینید ، تا زمانی که با شنیدن نامتان بازی به پایان برسد.

ابدا امتحان نکنید !

 

8- dry bones استخوان ها خشک

در رتبه ی هشتم خطرناک ترین بازی های ماوراطبیعی ، استخوان های خشک قرار دارد . این بازی یک قایم باشک است ، شاید بپرسید قایم باشک چرا باید نفرین شده یا خطرناک باشد ، اما در این بازی هم بازی شما یک جن است ! بازی به این صورت است که باید به دستشویی رفته و به بازتاب خود در آینه خیره شده و به جایزه ای که در ازای پیروزی در بازی میخواهید فکر کنید. یک شمع را روشن کنید. بگذارید 15 ثانیه یا بیشتر شمع روشن باشد و سپس آن را خاموش کنید ، بر زمین دراز به سمت شکم دراز کشیده و بگویید “من از حضور تو آگاهم و تورا به خانه دعوت میکنم ، بیا” سپس به سمت بزرگ ترین اتاق خانه بروید و منتظر بمانید ، تا صدایی به شما بگوید ، “قایم باشک آغاز میشود” شما باید پنهان شوید تا زمانی که ساعت 3:30 صبح بشود ، سپس باید بیرون بیایید. در این حین جن به دنبال شمشا میگردد. زمانی که 3:30 شد ، به بزرگترین اتاق برگردید و بگویید ، “ممنون که بازی کردی اما اکنون باید بروی و دیگر در اینجا اجازه حضور نداری” و فردا صبح جایزه ی شم جلوی درب خانه قرار خواهد داشت. اصلا مشخص نیست که جایزه ی جن در ازای پیروزی چه خواهد بود !

هرگززززز امتحان نکنید !

 

closet game کمد

7- closet game کمد

برای این بازی باید با یک شمع خاموش وارد یک کمد کاملا تاریک بشوید و بگویید “به من نور را نشان بده یا من را در تاریکی رها کن”. اگر صدای پچ پچ شنیدید ، سریعا یک کبریت روشن کنید. اگر نشنید ، باز هم سریعا کبریت روشن کنید اما هرگز به پشت سر خود نگاه نکنید ، در غیر این صورت شایعات میگویند ، هیولایی شما را به سمت تاریکی مطلق میکشاند. پس از این اتفاقات ، با شمع روشن به آرامی به بیرون کمد بیایید ، میتوانید پس از این به کمد نگاه کنید که از دام چه هیولایی نجات پیدا کردید !

هرگز امتحان نکنید !

 

6- charlie charlie چارلی چارلی

بر روی یک کاغذ یک چهارخانه بکشید ، به صورت اریب ، دو عدد “خیر” و دو عدد “بله” روی خانه ها بنویسید. یک مداد را روی خط عمودی میان خانه ها قرار دهید. و مدادی دیگر ، روی مداد قبلی و به صورت اریب روی خانه های “خیر” قرار دهید. سپس بگویید “چارلی چارلی ، اینجا هستی ؟” سپس اگر کار ها درست پیش رفته باشد ، مداد به سمت خانه های “بله ” میچرخد و از این پس چارلی پاسخ سوال ها شما را میدهد.

 

elevator آسانسور

5- elevator آسانسور

برای این بازی باید وارد آسانسور یک ساختمان حداقل 10 طبقه بشوید. زمانی که وارد شدید ، دکمه ی طبقه ی 4 را بفشرید ، زمانی که درب ها باز شد ، خارج نشوید و حال دکمه ی طبقه ی دوم را بفشارید و خارج نشوید. سپس طبقه ی 6 ام سپس دهم ، و در آخر پنجم را بفشارید. به طبقه ی پنجم که رسیدید ، خانم جوانی وارد آسانسور خواهد شد ، که ابدا به او نباید نگاه کنید و نباید با او حرف بزنید. حال باید طبقه ی اول را بفشارید ، اما آسانسور به جای پایین ، به سمت طبقه دهم ، که گویا دنیای دیگری است میرود. در این طبقه اگر خارج شوید ، دنیای دیگر را مشاهده میکنید ، که کاملا مشابه دنیای خودمان است که در  آن نوری وجود ندارد. زمانی که پیپاده میشوید ، دختر ممکن است بپرسد کجا میروید اما همچنان نباید به او نگاه کنید یا پاسخ او را بدهید. سپس تمام طبقاتی را که آمدید ، برعکس بروید ، به طبقه ی پنج که رسیدید ، شاید دوباره آسانسور تلاش کند شما را برگرداند ، اما شما باید مداوم طبقه ی یک را بفشارید تا آسانسور شما را بر نگرداند. این عملیات باید در ساسعت خاص و آسانسور خالی انجام شود.

هرگز امتحان نکنید.

 

4- doors to mind درب های ذهن

در رتبه ی چهارم خطرناک ترین بازی های ماوراطبیعی درب اذهان قرار دارد . این قسمت بیشتر حالت مدیتیشن دارد. در این بازی ابتدا باید با روش های شناخته شده ، به حالت مدیتیشن و آرامش کامل دست پیدا کنید. سپس باید ذهن خود را به صورت یک راهروی طویل با بینهایت درب مجسم کنید. حال میتوانید در راهرو قدم بزنید و درب ها را باز کنید. این درب ها بخش های مختلف ذهن شما هستند. که در ورای برخی از آنها حس منفی دارید و در ورای برخی از آنها وجود حس مثبت. گویا با باز کردن درب های مثبت اتفاقات و  افتخارات خوب زندگی شما نمایش داده میشود و  با باز کردن درب های منفی باید با مشکلات و بدشانسی ها و مسایل بد دست و پنجه نرم کنید. هر چه بیشتر در راهرو پیش بروید به اعماق بیشتری از ذهن خود دست پیدا میکنید و درب هایی را میبینید ، که اصلا از وجود چنین بخش هایی در ذهن خود اطلاع نداشتید ، یا هیچ وقت نمیخواستید اطلاع داشته باشید. خیلی ها به این بخش ها هرگز وارد نمیشوند.

این یکی را میتوانید امتحان کنید خطرناک نیست.

 

daruma san داروما سن

3- daruma san داروما سن

این بازی بر اساس مراسم احضار روح ژاپنی است. در این بازی باید قبل از خواب وارد وان حمام شوید. باید تمام چراغ ها خاموش شود. در وان به سمت کنار وان بنشینید. چشمانتان را ببندید و دستانتان را بشویید. و به آرامی و متداوما ، داروما سن را صدا بزنید. تا زمانی که تصویری در ذهن شما از زنی دیده شود ، که به زمین می افتد و اهرمی در چشم او فرو میرود. پس از این چشمان خود را بسته نگه دارید و شروع کنید موهای خود را بشویید. و دوباره متداوما او را صدا بزنید ، زمانی که حضور کسی را در نزدیکی خود حس کردید ، بپرسید ، چرا در حمام به زمین افتادی ؟ منتظر پاسخ نمانید و از وان خارج شده و خود را خشک کنید و به سمت تخت خواب بروید و درب را پشت سر خود ببندید. و بخوابید.

صبح روز بعد ، بازی آغاز میشود. آن شخصی که در نزدیکی خود حس کردید ، شما را در طی روز دنبال خواهد کرد ، و درست زمانی که به پشت شما میرسد ، شما باید به راست برگشته با فریادی بلند او را پس زنید ، وگرنه شب هنگام او به خواب شما خواهد آمد.

هرگز امتحان نکنید !

 

2- answer man مرد پاسخ ها

برای این بازی باید 10 نفر با ده تلفن همراه باشید. و هر ده نفر باید در یک دایره دور هم بنشینید. با شماره ی سه باید هر کدام از شما به نفر سمت چپی تماس بگیرد. گوش خود را روی موبایل بگذارید و گوش بدید. در اکثر مواقع ، صدای ناواضح و پر خش نویز دریافت میشود. اما در مواقع نادر ، یکی از افراد صدای answer man را میشنود ، که جواب هر سوسالی که داشته باشید را به شما میدهد. و سپس از شما سوالی میپرسد ، که اگر درست جواب ندهید ، دستی شبح مانند و از شکل افتاده از تلفن خارج شده و بخشی از گوشت شما را میکند.

افسانه ها میگویند ، که این روح متعلق به کودکی نارس و از شکل افتاده است که در بدو تولد مرده است و سعی دارد با گوشت دیگران ، بدن خود را ترمیم کند.

هرگز امتحان نکنید.

 

ouija board تخته ارواح

1- ouija board تخته ارواح

این بازی ، یک راه ارتباطی با مردگان محسوب میشود و معروف ترین گزینه این لیست است ! یک تخته شامل تمام ارقام و حروف الفبا و چند کلمه خاص روی تخته قرار دارد. و یک وسیله برای اشاره به این حروف وجود دارد. برای این بازی باید تعدادی انسان مرتبط با فرد مرده دور هم جمع شوند و دست های خود را روی وسیله قرار دهند و وسیله را در وسط تخته بگذارند و سپس سوالات خود را از ارواح بپرسند. بسیار توصیه میشود که از این وسیله پرهیز کنیم و همچنین آن را جدی بگیریم و اصلا شوخی و خنده نکنیم. همچنین باید حتما پس از پایان مکالمات ، وسیله را روی کلمه ی “goodbye” قرار دهیم و ابدا به روح مردگان اجازه ندهیم ، که به ترتیب ارقام یا حروف را از آخر به اول طی کنند.

هرگز امتحان نکنید.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir