تصاویر واقعی ارواح : ارواح چه در افسانه ها و چه در فیلم های ترسناک سالها است که از دیرباز تا کنون ، ذهن مارا به خود مشغول کرده اند. و گاها مارا ترسانده یا در فیلم های ترسناک سرگرم کرده اند. اما وقتی بحث از واقعی بودن آنها میشود ، به سختی میشود به حضور آنها بر روی زمین باور داشت. اما ده مورد در این لیست حقایق ترسناک ایرابرود وجود دارد ، که ادعا میشود حضور ارواح را ثبت کرده اند !

 

10 بازیگر خارجی که حین ضبط فیلم اخراج شدند

10 مورد از ترسناک ترین تصاویر از هیولاهای سرتاسر جهان

10 تا از نکات علمی و حقایقی که هنوز توضیحی در خصوصآنها وجود ندارد

10 تا از گستره ترین شایعات اینترنتی و دروغ های فضای مجازی

10 مورد از ترسناک ترین صدا های ضبط شده جهان

 

10 مورد از ترسناک ترین تصاویر واقعی ارواح

10 مورد از تصاویر واقعی ارواح - تصاویری که حضور ارواح را ثبت کردند حقایق ترسناک

10- دنبال کننده ی راکی

راکی یا مجموعه رشته کوه های آمریکای شمالی ، اولین مورد لیست ما است. یک کاربر از reddit پستی را آپلود کرده بود و نوشته بود که یک پیکر روح مانند پدر او را در اورگرین دنبال میکرده است. گوشی آیفون قابلیت live picture دارد ، که زمانی که شما تصویری میگیرید ، چند ثانیه قبل از تصویر برداری شما به صورت فیلم ضبط میشود. زمانی که این کاربر از پدر خود در رشته کوه راکی تصویر برداری میکند ، در فیلم ضبط شده قبل از تضویر او ، پیکر روح مانند مردی در علفزار ها مشخص میشود که به نظر میرسد آنها را دنبال میکند !

بعد ها آنها به آن علفزار بازمیگردند تا آنجا را بیشتر بررسی کنند ، اما علف های آنجا آنقدر طویل نبودند که مردی در  میان آنها راه برود و مخفی شود ! و به نوعی پیکر موجود در تصویر آنها را بسیار مرموز تر میکند.

 

9- کوبیدن درب

در مارس 2015 ویدیویی آپلود شد که کوبیده شدن درب یک خانه را نمایش میداد. در این ویدیو مردی در پشت سیستم کامپیوتری خود در حال کار رکدن بود ، که صدای کوبیده شدن درب توسط یک نیروی (به نظر) ماورا طبیعه به گوش میرسد ، سپس این موجود گیم های موجود روی قفسه ی اتاق او را پرتاب میکند. در اینجا این مرد میترسد و فرار میکند ؛ اما در همین حین روح او را دنبال میکند ودر مسیر یک دوچرخه ی ورزشی را سرنگون میکند ! این دستگاه آن قدر وزن دارد که نتوان به راحتی با سیم یا نخ نامرئی آن را سرنگون کرد !

 

8- شبح تئاتر قصر ویکتوریا

در رتبه هشتم تصاویر واقعی ارواح شبح تئاتر قصر ویکتوریا قرار دارد. همواره شایعه ی وجود روح یا شبح در تئاتر قصر ویکتوریا ، علل خصوص قسمت گریم ، در میان مردم وجود داشته است. در زمانی که این تصاویر ثبت شد ، نمایش بیلی الیوت در حال اجرا بوده است. و بعد ها این ویدیو در کانال یوتیوب بیلی الیوت منتشر شد. ویدیویی که در آن به نظر میرسد روحی در حال پرتاب کردن کلاه های گیس و سر مانکن ها به اطراف است.

 

10 مورد از تصاویر واقعی ارواح - تصاویری که حضور ارواح را ثبت کردند حقایق ترسناک

7- باز هم روح تئاتر

یک روح دیگر در یک تئاتر دیگر از شهر لندن. این بار به روح تئاتر دومینیون dominion لندن میپردازیم. این تئاتر درست بر فراز مکانی بنا شده است ، که در آن مکان در اکتبر 1814 چندین بشکه بزرگ از آبجو در لندن نشئت کردند و باعث وقوع سیلی حجیم از آبجو در آن ناحیه شدند ، این سیل جان 8 نفر از جمله النر کوپر (نوجوانی 8 ساله که در آن ناحیه در حال کار بود) را گرفت.

تصویری از یک زوج وجود دارد که در قسمت فروشگاه تئاتر دومینیون از خود یک سلفی گرفتند ، که در میان این دو تصویر مرده ی صورت یک جوان به وضوح مشخص است.

 

10 مورد از تصاویر واقعی ارواح - تصاویری که حضور ارواح را ثبت کردند حقایق ترسناک

6- روح عروسی

کوین و کریستینا دنیس در ویرجینیا در حال لذت بردن از مراسم عروسی خود بودند. در این مراسم تصویری سلفی به یادگار از خود میگیرند و آن را در صفحه ی فیسبوک خود آپلود میکنند. به نظر همه چیز خوب و آرام می آمد ، تا این که فردای آن روز یکی از دوستان آنها متوجه صورتی در میان این دو تازه عروس و داماد میشود.

 

10 مورد از تصاویر واقعی ارواح - تصاویری که حضور ارواح را ثبت کردند حقایق ترسناک

5- روح در صحنه تصادف

مردی در حال گذشتن از یک محل تصادف در کنتاکی بود که متوجه این صحنه شده و از آن تصویر برداری کرد. مشخص نیست که تصویر واقعی است یا خیر ، اما بدون شک غمگینانه و ترسناک است. در این تصویر درست بر فراز تخت اورژانس پیکری شبح مانند مشخص است. این تصویر به شدت عمومی و جنجالی شد. جالب این جاست که متاسفانه یکی از قربانیان این تصادف درست پیش از رسیدن به بیمارستان فوت کرده بود !

 

10 مورد از تصاویر واقعی ارواح - تصاویری که حضور ارواح را ثبت کردند حقایق ترسناک

4- روح یک دختر

در رتبه چهارم تصاویر واقعی ارواح ، بح واقع در بیمارستان یورکشایر قرار دارد . یکی از کارمندان بیمارستان یورکشایر در انگلستان ، درست پیش از آغاز شیفت خود تصویری از سالن خالی اطراف خود ثبت کرد تا برای اقوام خود بفرستد که محل کار او به چه شکل است . در تصویر او ، پیکر شبح مانند دختری در لباس دوره ویکتوریا مشخص است که در حال وارد شدن به یکی از اتاق های بیمارستان است.

این بیمارستان در 1961 ساخته شده بود و این شبح میتواند متعلق به دختری باشد که در گذشته در آن محل فوت کرده بوده است. خدمه ی بیمارستان نیز اظهار کرده بودند که صدای قدم های مرموزی را در حوالی تالار های بیمارستان میشنیدند.

 

10 مورد از تصاویر واقعی ارواح - تصاویری که حضور ارواح را ثبت کردند حقایق ترسناک

3- روح در آسایشگاه روانی متروکه

یک کارمند به نام آدام اسمیت در حال بررسی یک آسایشگاه روانی بود که در گذشته های دور زندان اسیران آلمانی در جنگ جهانی دوم بوده است ، اما در همان ابتدا تصویری از اسایشگاه ثبت شده است که در آن صورت روحی بسیار ترسناک از پنجره ی آن تیمارستان نمایان است.

 

2-آپارتمان جوزف چنسولم

در 2012 جوزف جنسولم joseph chansolume در یک آپارتمان به نظر جن زده زندگی میکرد. او برای ادعای خود که آپارتمان او جن زده است ، یک سری ویدوی ها ضبط کرده و در یوتیوب قرار داد. متاسفانه اکنون به تمام آن ویدیو ها دسترسی نداریم ، اما در ویدیوی شماره 7 ، او دوربینی را در مقابل آینده قرار داد ، که در آن هم پشت دوربین هم رو به روی دوربین مشخص باشد ، تا معلوم باشد که این ویدیو ها و اتفاقات ساختگی نیست. در آن فیلم شیر آب به طور خود به خود باز میشود و دوربین ویدوی بدون این که کسی اطراف آن باشد در مقابل آینده شروع به لرزیدن میکند.

 

1- روح معدن

این ویدوی توسط exploring abandoned mines دریوتیوب بارگذاری شده بود. در ویدیو به وضوح زنجیری مشاهده میشود که بی اختیار و بدون وجود عوال انسانی یا طبیعی شروع به حرکت میکند. بعد ها افرادی که فیلم را گرفته بودند ، به  معدن بازمیگردند و این بار صدایی ترسناک از درون معدن به گوش میرسد که بازدید کنندگان را تهدید به مرگ میکند و از آنها میخواهد معدن را ترک کنند.

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir