رفع ارور the application was unable to start correctly : این ارور عموما برای بازی های استیم یا steam رخ میدهد. خصوصا اگر بازی در خود استیم ران نمیشود . یا یک mod از آن بازی را نصب کرده باشید. همچنین این ارور به صورت missing files error یا فایل های گمشده یا 0xc0000b یا 0xc0000e5 هم شناخته شده و بدنام است.

 

100 سریال برتر تاریخ سینمای خارج

ارور 404 چیست و چرا رخ میدهد ؟

چگونه درایور های قدیمی را نصب کنیم ؟

رفع مشکل و حل ارور Isdone.dll

حل مشکل و رفع ارور no wifi adapter found

 

چرا این ارور رخ میدهد ؟

بازی های استیم معمولا آپدیت میشوند. یعنی غالبا فایل های آنها در طی این آپدیت ها حذف میشود ، یا تغییر میکند یا فایل هایی به پوشه ی بازی اضافه میشود.

این ارور به ارور missing files یا فایل های گم شده هم معروف هست. حال زمانی که شما به هر دلیلی ، این آپدیت ها را متوقف کنید یا بازی را برای مدت طولانی در خارج از استیم اجرا کنید ، امکان دارد که پوشه ی بازی شما ، با پوشه ی بازی آپدیت شده بسیار متفاوت باشد ، یعنی شما فایل هایی را که بازی آپدیت شده دارد ، نداشته باشید.

رفع ارور the application was unable to start correctly در بازی ها و نصب mod

معمولا mod ها یا برنامه هایی که هماهنگ با بازی شما کار میکنند ، بر اساس آخرین تغییرات بازی ساخته میشوند. در نتیجه امکان دارد به آخرین فایل هایی که در آخرین آپدیت در پوشه بازی قرار میگیرد نیاز داشته باشند.

در نتیجه زمانی که شما بازی را به مدت طولانی آپدیت نمیکنید ، و سپس برنامه یا mod جدیدی را نصب یا اجرا میکنید ، این mod به دنبال فایل های آپدیتی میگردد و زمانی که آنها را یافت نمیکند ، به درستی اجرا نمیشود.

راه حل مشکل یا رفع ارور the application was unable to start correctly چیست ؟

شما باید بازی را آپدیت کنید ، یا آخرین نسخه ی موجود در استیم آن را تهیه کنید ، سپس اقدام به نصب این mod یا برنامه کنید و در آخر آن را اجرا کنید.

عمما راه حل های دیگری هم نظیر run as a dministrator یا اجرای بازی در محیط ویندوز های مختلف هم پیشنهاد میشود ، اما پیشنهاد ما همچنان این است که بازی را آپدیت کنید یا آخرین نسخه آن را تهیه کنید.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir