جن زده ترین وسایل جهان و ترسناک ترین اشیاء تسخیر شده : بسیاری از ما در فیلم های ترسناک دیده ایم ، که چطور یک وسیله ساده میتواند در بر دارنده ی خبیث ترین ارواح و اجنه باشد. ارواحی که باعث فروپاشی یک خانواده یا مرگ افراد دیگر میشود. ما ده تا از معروف ترین و ترسناک ترین وسایل تسخیر شده را در این مقاله برای شما لیست کردیم ، تا به عمق ترسناک بودن دنیای ما پی ببرید !

 

10 اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها را اثبات میکنند – حقایق جالب

10 تا از اتفاقاتی که پس از مرگ رخ میدهد – تغییراتی که پس از مرگ در بدن ما رخ میدهد

10 تصاویر عجیب که هیچ توضیحی برای آنها وجود ندارد – عجیب ترین عکس های معمایی

 

10 مورد از خطرناک ترین اجسام تسخیر شده روی زمین – ترسناک ترین و جن زده ترین وسایل جهان

10- آینه ایبی

افسانه ها میگویند که این آینده ابتدا در خانه ی اجاره ای دو نوجوان در لندن قرار داشته است. که پس از این که صاحبخانه آن آینه را در خانه آنها قرار میدهد ، اتفاقات عجیبی در آنجا می افتد. صاحبخانه ادعا میکند که آینده را در سطل زباله پیا کرده و از آنجا که ظاهر خوبی داشت به خانه آورده بود. دو نوجوان ساکن خانه ، از زمان ورود آینه بدشانسی های عجیب ، بیماری های شدید و اتفاقات ناگوار زیادی را تحمل میکنند.

یک شب یکی از آن دو با جیغ و فریاد از خواب بیدار میشود ، و درد زیادی در بدن خود حس میکرد. بر روی بدن او آثار زخم و چنگ وجود داشت. پس از مدتی در آینده پیکر های تیره و شبح مانند مشاهده میکنند و تصمیم میگیرند از شر آینه خلاص شوند. آنها آینه را در ebay به قیمت 100 یورو میفروشند.

 

تخت جن زده

9- تخت

این تخت ها در برنامه تلوزیونی و مشهور unsolved mysteries هم نمایش داده شد. این تخت ها توسط الن و دبی تالمن از فروشگاه دست دوم فروشی خریده شد. پس از این که تخت به خانه آنها راه پیدا کرد اتفاقات ناگواری در خانه آنها رخ داد. از جمله این اتفاقات خود به خود روشن و خاموش شدن رادیو و مشاهده کردن یک بانوی خبیث و بسیار پیر در خانه و باز و بسته شدن درب و کشو ها بود. بعد از این که کشیش محله آنها ادعا کرد یک شیطان در تخت آنها قرار دارد ، آنها تخت را نابود کردند و از آن خانه رفتند.

 

8- عروسک خرسی

در رتبه ی هشتم جن زده ترین وسایل جهان ، عروسک خرسی هندی است . معمولا عروسک های خرسی از جمله آرامش بخش ترین و محبوب ترین عروسک های خواب برای کودکان هستند. حتی مستربین هم عروسک خرسی خود را دوست داشت. اما یک ویدیو از یکی از این عروسک ها وجود دارد که حسی به جز ترس به انسان نمیدهد. در این ویدیوی آپلود شده در 2016 ، یک عروسک خرسی بزرگ به خودی خود به آرامی در طی ویدیو حرکت میکند و به سمت دیگر تخت میرود. گویا که واقعا مانند داستان اسباب بازی ها ، عروسک ها زندگی دارند !

 

عروسک جن زده پگی

7-پگی peggy

گفته میشود که تنها نگاه کردن به تصویر این عروسک به انسان حس بد می دهد و ترس را به دل آنها القا میکند. برخی ادعا میکنند با مشاهده ی تصویر ، علائمی نظیر سردرد ، درد در سینه و تنگی قفسه سینه را حس میکنند. گفته میشود که این عروسک قدرت وارد شدن به خواب افراد را دارد. مدیوم ها باور دارند که این عروسک با وقایع هولوکاست ارتباط دارد!

 

6- کوزه باسانو

این کوزه متعلق به عروسی در قرن 15 بود ، که در شب عروسی به قتل رسید و توسط اقوام او شایعه شد که روح او قسم خورده است که بابت مرگ نا به هنگام خود انتقام بگیرد. گفته میشود که روح او درون این کوزه حکاکی شده نقره ای قرار دارد و هرکس که آن را لمس کند را عذاب میدهد. پس از زمانی که بعد از حفاری این کوزه یافت شد ، تا به حال باعث مرگ ، بیماری و بدشانسی افراد زیادی شده است که به همین علت معمولا صاخبان آن به سرعت آن را به مزایده میگذارند. اکنون این کوزه دفن شده است و هیچ کس نباید دنبال آن بگردد.

 

نقاشی ترسناک مرد رنج دیده

5- نقاشی مرد رنج دیده

خود نقش اثر به خوبی خطرناک بودن و غیر عادی بودن این نقاشی را نشان میدهد. گفته میشود نقاش ، از خون خود برای کشیدن این نقاشی استفاده کرده است. گفته میشود که روح نقاش در تصویر قرار دارد. شایعات و ویدیو های زیادی در خصوص این نقاشی وجود دارد. که آن را به یکی از بدنام ترین نقاشی های تاریخ بشر تبدیل کرده است.

 

4- عروسک تسخیر شده رابرت

در رتبه ی چهارم جن زده ترین وسایل جهان غروسک تسخیر شده رابرت است. رابرت عروسک یک ملوان است که متعلق به مردی به نام یوجین اتو بوده است. یوجین رابرت را به بسیاری از کار های شرورانه و خبیثانه متهم کرده است. بسیاری از وقت ها والدین یوجین صدای رابرت را میشنیدند اما فرض میکردند صدای رابرت بوده است.

پس از مرگ یوجین این عروسک در خانه ی او باقی میماند و ساکنین جدیدی به آن خانه نقل مکان میکنند. دختر کوچک خانواده از عروسک بسیار میترسد و ادعا میکند که عروسک به او گفته است که میخواهد او را بکشد. والدین گاها صداها و جملات ترسناکی از رابرت میشنوند. لوله کشی که به خانه می آید ادعا میکند که رابرت را دیده است که از اتاقی به اتاق دیگر حرکت کرده است. همچنین مهمانان خانه ادعا کرده اند که احساس میکردند که رابرت به حرف های آنها گوش میدهد و آن را درک میکند.

 

عکس عروسک آنابل واقعی

3- آنابل

آنابل معروف ترین عروسک جن زده جهان است ، که در موزه خانگی اد و لورن قرار دارد. گفته میشود این عروسک توسط روح دختری به نام آنابل تسخیر شده است. این روح آنقدر خبیث و شیطانی بود که مدیوم ها نتوانستند آن را از کالبد عروسک خارج کنند. آنقدر خطرناک بود که اد و لورن بافت این عروسک را در یک صندوق قفل شده نگهداری میکنند.

 

2- صندلی راحتی بازبی

این صندلی اکنون در موزه نورثشایر نگهداری میشود. افسانه ها میگویند این صندلی متعلق به فردی کلاهبردار و الکلی به نام بازبی بوده است ، که به شدت به آن صندلی علاقه مند بوده است. بعد ها روزی بازبی زمانی که به خانه می آید ، مردی را روی صندلی خود میبینید ، این بسیار او را برآشفته میکند و آن مرد را میکشد. بعد ها بازبی محاکمه و اعدام میشود ، اما پیش از مرگ قسم میخورد هرکه روی صندلی او بشیند را بکشد. تاکنون 36 مرگ را به این صندلی ارتباط داده اند. یکی از مقتولین فردای روزی که روی صندلی نشسته بود ، در کنار صندلی به دار آویخته شده بود. هیچ کدام از افرادی که روی صندلی او نشسته بودند ، از جنگ با فرانسه زنده باز نگشتند.

ماشین جن زده فرانتس فردیناند

1-ماشین فرانتس فردیناند

خیلی باور دارند این خونین ترین وسیله جن زده تاریخ بشر است ! آرشدوک فرانتس فردیناند و همسر او در این خودرو در بوسنی ترور شدند ، تروری که باعث شروع جنگ جهانی اول شد. بعد ها جنرالی که صاحب دوم این خودرو شد ، پس از رانندگی به جنون رسید و راهی تیمارستان شد. نزدیک به 13 مرگ و بسیاری حادثه دیگر به این خودرو ارتباط دارد. بسیاری باور دارند ، روح شرور و خبیث داخل خودرو بود که باعث مرگ آرشدوک و در نتیجه شروع جنگ و مرگ نزدیک به 17 میلیون نفر دیگر شده است.

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir