10 اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها و بیگانگان و فرازمینیان را اثبات میکنند- اسناد وجود آدم فضایی ها – مدارک وجود فرازمینیان .

اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها را اثبات میکنند . برخی از مردم به وجود فرازمینیان اعتقادی ندارند. اما برخی به حضور و نقش انان در شکل گیری تاریخ اعتقاد دارند. 10 شی باستانی وجود دارد که این باور را اثبات میکنند.

 

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 فردی که به طور عجیبی ناپدید شدند.

10 عجیب ترین خرید و فروش های اینترنتی

10 افسانه و شایعه راجع به کشتی تایتانیک

10 گران ترین اشیا جن زده

10 کودک با قدرت ابرقهرمان ها

10 شی مقدس که وجود آدم فضایی ها را اثبات میکنند

10 -کوزو

در 1965 دو زمین شناس برای یافتن سنگ های معدنی در قاره آمریکا به اکتشاف دست زدند. در میان سنگ های بدست آمده یک سنگ بود که در وسط آن تو تیغه ی آهنربایی وجود داشت که قابلیت ایجاد ولتاز الترومغناطیسی داشت. جالب اینجاست که قدمت این دو تیغه به 5 هزار سال قبل از میلاد مسیح باز میگردد. چیزی که ابدا ممکن نیست در آن دوره وجود داشته باشد.

برخی معتقدند این یک تکنولوژی است که بیگانگان در زمین باقی گذاشته اند. برخی دیگر میگویند که این اثری است که از مسافران زمان باقی مانده است. برخی دیگر معتقدند که این وسیله ساخته ی بشر بوده و مواد مذاب روی قدمت آنها تاثیر گذاشته است.

10 اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها و بیگانگان و فرازمینیان را اثبات میکنند

9- سنگ راسول

سنگی با طرحی زیبا و عجیب به صورت قهوه ای یکدست و سطحی بسیار نرم در راسول مکزیک پیدا شده است. گفته می شود که این سنگ قدرت های مغناطیسی بسیار عجیب و ناشناخته ای دارند. جالب اینجاست که طرح روی سنگ کاملا با طرح های دایره ای که بر روی مزارع انگلستان نقش بسته بود و آن را به فضایی ها نسبت میدادند مطابقت دارد.

از آنجا که طرح روی سنگ به صورت ماه و خورشید است. گفته میشود که نوعی تاریخ را بیان میکند که چیزی اتفاق افتاده است. یا اتفاق خواهد افتاد.

8- هواپیمای باستانی

اشیائی که از قوم اینکا باقی مانده است به خودی خود عجیب و زیبا است. اما یک شی طلایی از دیگر اشای اینکا عجیب تر است. یک مجسمه ی کوچک طلایی که بسیار شبیه هواپیما های مدرن است.این مجسمه ها مانند هواپیما پره و بال داشتند و در زیر آنها دو زائده ی چرخ مانند وجود دارد. از آنجا که این بعید است اینکا ها هواپیما داشته باشند. این شی را به بیگانه ها نسبت میدهند. اما مخالفان معتقدند که این اشیا بیشتر شبیه ماهی هستند تا هواپیما.

10 اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها و بیگانگان و فرازمینیان را اثبات میکنند

7-سر آدم فضایی

در رتبه ی پنجم اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها را اثبات میکنند ، جمجمه ی فرازمینی قرار دارد .در پرو یک شی مانند جمجمه یافت شده است. جمجمه ی یافت شده ، اصلا با جمجه ی انسان مطابقت ندارد. کاسه ی چشم ها درشت و کم عمق بوده و طول جمجمه بسیار طویل تر از جمجمه ی انسان است. نکته ی جالب این است که شی یافت شده از لحاظ علمی واقعا یک جمجمه از موجودی زنده بوده است.

نکته ی ترسناک دیگر این است که این تنها جمجمه ی عجیبی نیست که در زمین یافت شده است و بیشترین تعداد این نوع از جمجمه ها در پرو پیدا شده است.

6- دست آدم فضایی

دقیقا در همان محلی که جمجمه ی آدم فضایی پیدا شده است. یک دست با سه انگشت دراز و باریک پیدا شده است. که طبیعتا با هیچ نمونه ی موجود در زمین مطابقت ندارد. ایکس ری نشان میدهد که هر انشگت 6 استخوان دارد درحالی که انگشت های انسان 3 استخوان دارد.

ادعا میشود که این یافته ها متعلق به آدم فضایی است. حال این که مخالفان باور دارند که جانوران ناشناخته ی زیادی در زمین وجود دارد که این استخوان ها نیز متعلق به یکی از این گونه ها است.

10 اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها و بیگانگان و فرازمینیان را اثبات میکنند

5-نوشته های گاسفورد

در رتبه ی پنجم اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها را اثبات میکنند ، نوشته های گاسفورد قرار دارد . در ولز دو سنگ نوشته ی 8 فوتی قرار دارد که روی آن ها نوشته های باستانی مشایه با هیروگلیف وجود دارد. گفته می شود قدمت آنها به 4 و نیم هزار سال قبل بازمیگردد. نتایج رمز نگاری بیان میکند که در یک قسمت گفته شده است که دو برادر از مصر به این مکان آمده اند.  اما قسمتی در این نوشته ها وجود دارد که رمز نگاران را متعجب کرده است. شکلی که شبیه به یک سفینه ی فضایی است که نور هایی را به پایین ساطع میکند.مکان این شکل نشان میدهد که این دو برادر روی آن تاکید داشته اند و برای آنها بیان آن مهم بوده است.

4- چرخ دنده ی سفینه

یک مرد روسی قصد داشته است که با ذغال خانه ی خود را گرم کند که متوجه یک شی فلزی از آن میشود. نتایج علمی میگوید که این شی 98 درصد المینیومی و 2 درصد حاوی منیزیم بوده است. چیزی که عجیب است این است که  انسان تا 1800 نتوانسته که از آلمینیوم استفاده کند در حالی که ذعال سنگ سه و نیم میلیون سال قدمت دارد. کاملا واضح است که ساخت ان وسیله به برق و میکروسکوپ نیاز داشته است. این موضوع هنوز دانشمندان را گیج کرده است.

10 اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها و بیگانگان و فرازمینیان را اثبات میکنند

3- کره ی اسرار آمیز بتز ها

در 1974 خانواده ی بتز متوجه یک آتش کوچک در حیاط خانه ی خود میشوند. که گویا سرمنشا آن یک کره ی فلزی کمی نرم و به اندازه ی توپ بولینگ میشوند که یک مثل روی آن حک شده بود. وقتی که یکی از اعضای خانواده در خانه گیتار مینواخت از گوی فلزی یک صدای عجیب ایجاد شد. صدایی که به اندازه ای بلند بود که به گوش های سگ خانواده آسیب رساند. همچنین کره ی فلزی قابلیت تغییر جهت دارد. یعنی اگر آن را به سمت جلو هل دهید. قادر است پس از مدتی حرکت رو بجلو بایستد و به سمت شما و یا هر جهت دیگری حرکت کند. در ابتدا خانواده به دانشمندان اجازه ی بررسی نمیداد. اما زمانی که اوضاع خانه از کنترل خارج شد و اتفاقات عجیبی مثل باز و بسته شدن درب های خانه را مشاهده کردند. این اجازه را به دانشمندان دادند که آنرا بررسی کنند. نتیجه ی بازرسی علمی این بود که گوی فلز کاملا معمولی است. اما خانواده باور دارد که گویا کره ی فلزی توسط چیزی کنترل میشود.

2-زنگوله ی برس

در رتبه ی پنجم اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها را اثبات میکنند ، زنگوله ی برس قرار دارد. در 1944 یک پسر 10 ساله یک قطعه زغال به خانه می آورد و زمانی که ذغال را خرد میکند متوجه می شود که درون آن یک زنگوله ی کوچک عجیب قرار داشته است. تکه های ذغال سنگ قدمتی 300 میلیون ساله داشتند. در آن زمان موجودات زمین تنها شامل حشرات بودند. همچنین ساختار زنگوله از ترکیب فلزاتی مثل روی و مس و آرسنیک و… بود که مطمئنا بشر تا اواسط دوران باستان قدرت کار با این فلزات را نداشته است. چیزی که ابدا نمیتوانسته کار انسان باشد. ابتدا شکاکان باور داشتند که پسربچخ دروغ میگوید که زنگوله را درون ذغال سنگ پیدا کرده است. اما تحقیقات بیشتر نشان داد که زنگوله واقعا درون ذغال سنگ بوده است. زنگوله ی برس یکی از بزرگ ترین اسناد حضور فرازمینیان روی سیاره ما است.

10 اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها و بیگانگان و فرازمینیان را اثبات میکنند

1- قلم آهن کوبی آیود

مسئولان ساخت و ساز یک بنا در روستایی به نام آیود در کنار رودخانه کلکسیونی از اشیا عجیب و غریب پیدا کردند. که مجموعه ای از استخوان فیل و یک شئ شبیه قلم آهن کوبی در آیود پیدا کردند. گفته می شود که بیش از 80 درصد قلم از آلومینیوم ساخته شده بود. قلم از بیش از 12 عنصر ساخته شده بود. چیزی که در سازه های بشر کمتر دیده میشود.همان طور که گفته شد تکنولوژی کار با آلومینیوم در 1800 بدست آمد اما قدمت این شئ و استخوان ها به 11 هزار سال پیش باز میگردد. معتقدان به آدم فضایی ها اعتقاد دارند این شئ تکه ای از سفینه ی فرازمینیان است.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir