گران ترین اشیا جن زده – 10 تا از گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده حقایق جالب و عجیب و ترسناک

گران ترین اشیا جن زده را به صورت لیستی ده تایی برای شما در این مقاله جمع آوری کرده ایم. این اشیا ترسناک ترین اشیاء لاکچری دنیای مدرن هستند.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 فردی که به طور عجیبی ناپدید شدند.

10 عجیب ترین خرید و فروش های اینترنتی

10 اتفاقی که در کارتون سیمپسون ها پیشبینی شدند.

10 ویروس که میتوانند مانند کرونا همه گیری جهانی بعدی را رقم بزنند.

10 کودک با قدرت ابرقهرمان ها

10 – گران ترین اشیا جن زده : قابلمه ی روانی !

این قابلمه یک ظرف آهنی و قدیمی و بدقیافه است. این قابلامه به یک قاتل زنجیره ای بدنام به نام اد گین که به قصاب پلینفیلد معروف است تعلق داشته است. کسی که از اعضای بدن ، پوست و دیگر اعضای قربانیان مجسمه و ابزار اثاثیه ی خانه درست میکرده است. گویا وی از این قابلمه برای نرم کردن اجزای بدن استفاده میکرده است. این قابلمه به قیمت 200 هزار و هشتصد دلار یعنی حدودا دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان تومان به فروش رفت.

گران ترین اشیا جن زده - 10 تا از گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده حقایق جالب و عجیب و ترسناک

9- گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده : کپی آنابل برای فیلم ها

آنابل عروسکی تسخیر شده بود که فیلم های آن بر اساس واقعیت ساخته شده است. و  اکنون نسخه ی ارجینال آن در موزه ی دارایی ها اد و لورن وارن قرار دارد و برا فروش نیست. اما نسخه ای که در فیلم ها از آن استفاده میشده است.برای فروش قیمت دویست و پنج هزار دلار به فروش رفت.

8- گران ترین اشیا جن زده : مانسیون سوئپ

درست است که این ملک اربابی بسیار بزرگ با 24 هزار متر مربع  و 15 حمام و 10 اتاق خواب شی نیست. و بسیار زیبا تر از آن است که تسخیر شده خوانده شود. اما این مانسیون پس از خودکشی عجیب و ترسناک صاحبان ثروتمند شیکاگوئی خود یعنی چارلز و لارا شوئپ متروکه شده است. و جو تاریکی در این ملک اربابی چیره شده است. و گفته میشود که روح لارا و چارلز هنوز در تالار ها پرسه میزند. و هنوز این ملک با قیمت 12 میلیون دلار به فروش نرفته است. قیمتی حدود 200 میلیارد تومان.

گران ترین اشیا جن زده - 10 تا از گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده حقایق جالب و عجیب و ترسناک

7- گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده : شهر ارواح

این ش هر در کلرادو واقع شده است. دولتمذدان در طی سال ها بار ها هزینه های زیادی کرده اند که به این شهر رونق دهند. در اطراف شهر میلیون ها گزارش از دیدن ارواح. نور های کروی شناور در آسمان شب و صدا های عجیب و غریب از اطراف شهذ و… به دست رسیده است. این تا جای پیش رفت که شهردار از همه خواست از شهر خارج شوند و “کل شهر” را برای فروش با قیمت 2 میلیون دلار گذاشت.

6- گران ترین اشیا جن زده : دیانا

دیانا یک عروسک چینی است که برای صاحب قبلی خود مزاحمت زیادی ایجاد کرد. همسایه های صاحب دیانا بارها عبور و مرور و دویدن ارواح بچه ها را از خانه ی آنها گزارش کرده اند. میگویند این عروسک توسط روح یک دختر بیست ساله به نام دیانا تسخیر شده است. قیمت این عروسک هزار ودویست و پنجاه دلار است.

گران ترین اشیا جن زده - 10 تا از گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده حقایق جالب و عجیب و ترسناک

5- گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده : تابلوی مرد رنج کشیده

نقاش این اثر مشخص نیست. اما این تابلو یکی از تسخیر شده ترین تابلو های جهان است. میگویند نقاش خون خود را با رنگ قاطی کرده است و تابلو را کشیده. و سپس در مقابل آن خودکشی کرده است. در سالنی که تابلو قرار دارد اعضای خانواده سایه ی مردی را بار ها میبینند. که صدای گریه و شیون میدهد. که میگویند این روح نقاش اثر است. این تابلو به قیمت 105 هزار دلار به فروش رفت و اکنون صاحب آن مشخص نیست.

4- گران ترین اشیا جن زده : خانه ی آزی نلسون

آزی نلسون و خانواده ی او موضوع یک برنامه ی تلوزیونی بود که در سال ها پیش برای نمایش یک خانواده ی ایده آل آمریکایی از او و خانه ی او و خانواده ی او فیلم برداری میشد. صاحبان متفاوت خانه بار ها گزارش دیدن روح آزی را کرده اند. که در حال انجام کار های روزمره ی خود است. قیمت این خانه 5 میلیون دلار گزارش شده است.

گران ترین اشیا جن زده - 10 تا از گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده حقایق جالب و عجیب و ترسناک

3- گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده : جزیره ی پولیا

کل این جزیره تسخیر شده است. و کل آن برای فروش گذاشته شده است. این جزیره در ایتالیا قرار دارد. و به قدری تسخیر شده است که دولتمردان ورود به این جزیره را ممنوع کرده اند! در قرون وسطی این جزیره محل قرنطینه ی مریضان طاعون بود. سپس محلی برای بیماران روانی شد که با بی رحمی روی آنها آزمایش میشد. و سپس در جنگ جهانی اردوگاه اسرای جنگی موسولینی شد. پس چرا جن زده نباشد ؟ سپس این جزیره به قیمت 670 هزار دلار به فروش رفت.

2- گران ترین اشیا جن زده : ون

این ون متعلق به دکتر کویکین بود. کسی که به افرادی که درد میکشیدند در همن ون کمک به خودکشی میکرد. در این ون معروف به اتوبوس مرگ بیش از 100 خودکشی با کمک دکتر اتفاق افتاد. در آخر این ون به قیمت 32 هزار دلار وارد گران قیمت ترین خودرو های ون به فروش رفته شد.

گران ترین اشیا جن زده - 10 تا از گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده حقایق جالب و عجیب و ترسناک

1- گران قیمت ترین اشیا تسخیر شده : اورلاو سیاه

به قول شرلوک هولمز، “جواهرات دام های شیطان اند.” این گفته کاملا برای اورلاو سیاه صدق میکند. گفته میشود این جواهر سیاه رنگ در ابتدا چشم یک بت از خدای هندی براهما بوده است. و توسط راهبی دزدیده شد.گفته میشود تا ابد نفرین براهما در جواهر و روح راهب وجود دارد. این جواهر بعد ها توسط یک فروشنده ی جواهر در آمریکا خریداری میشود که چند روز بعد از یک آسمان خراش پایین میپرد و خودکشی میکند. بعد ها به یک شاهزاده ی روسی به نام اورلاو و سپس یک بانوی روسی دیگر میرسد. که جفت آن ها خودکشی میکنند. سپس این جواهر را به سه قسمت تقسیم میکنند که شاید نفرین از بین برود.  و یکی از این ها سال ها پیش به قیمت 352 هزار دلار در مزایده به فروش رفت.

 

 


1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir