راهنمای خرید ساعت مچی مردانه – راهنمای کامل و ساده خرید ساعت مچی زنانه – انواع نوسان ساعت

راهنمای خرید ساعت مچی کامل و ساده را در این گقاله برای شما تهیه کرده ایم. چرا که هم از لحاظ کاربرد و زیبایی هم از لحاظ قیمت خرید مهمی محسوب میشود.

راهنمای خرید کامپیوتر رومیزی

نکات خرید لپتاپ – 10 نکاتی که باید حواستان باشد

راهنمای خرید خانه و آپارتمان

راهنمای خرید کت وشلوار

راهنمای خرید تلوزیون

راهنمای خرید ساعت مچی: جنس بدنه

جنس بدنه ی ساعت میتواند هم روی زیبایی هم روی دوام آن تاثیر بگذارد. امروزه بدنه های چرم و استیل بیشتر طرفداران را از بین خریداران دارد. اما جنس ساعت فقط به این ها محدود نمیشود. اما در هنگام خرید ساعت چرمی دقت داشته باشید. که کاربرد رسمی تری دارد. و این که در صورا استفاده ی زیاد و چرم نامرغوب امکان دارد ترک بخرد یا فرم بگیرد. اما اگر جنس خوبی بگیرید. خیالتان از این بابت راحت باشد. یکی از راه حل ها برای تصمیم گیری راجع به جنس ساعت خم کردن چرم و نگه داتشن آن برای چند ثانیه است. سپس آن را رها کنید و مشاهده کنید چند ثانیه به طول می انجامد تا به فرم اصلی خود برسد. اگر این حرکت به طول انجامید جنس چرم نامرغوب است.

راهنمای خرید ساعت مچ : حرکت نوسانی ساعت

از سده ی ۱۹ سازندگان به این نتیجه رسیدند که ویبره های قطعات quartz دقت بالایی برای نمایش زمان دارند. و از همان دوره تا کنون ساعت های کوارتز بیشترین طرفداران را در بین خریداران داشته اند و این منوال تا کنون ادامه دارد. از دیگر حرکات چرخ دنده ها می توان به مکانیکال و اتو ماتیک اشاره کرد.

quartz

حرکات باعث ایجاد تیک های ساعت میشود که ثانیه هارا ایجاد میکنند. از باطری استفاده میکند.

mechanical

حرکات نرم و معمولا بدون صدا است. نیاز به کوک کردن دارد.

automatic

از مچ صاحب خود تاثیر میگیرد.

راهنمای خرید ساعت مچی مردانه - راهنمای کامل و ساده خرید ساعت مچی زنانه - انواع نوسان ساعت

راهنمای خرید ساعت مچی: برند ها

برای خیلی از خریدار ها داشتن یک برند خاص ازت ساعت بسیار مهم است. تفاوت برند ها معمولا به استایل ساخت ، مواد مورد استفاده و… بازمیگردد. از بطرگترین برند ها میتوان به تیسوت و کازیو جی شاک , سواچ ,… اشاره کرد.

راهنمای خرید ساعت مچی : نوع نمایش

ساعت های عقربه دار حالت معمول تر و رسمی تری از حالت دیجیتال دارند. اگر اولین ساعت خود را میخرید ، از صفحه نمایش دیجیتال پرهیز کنید چرا که از ساعت عقربه ای در هر فضایی میتوانید استفاده کنید اما از ساعت دیجیتال خیر.

از دیگر ساعت ها میتوان به ساعت های هوشمند اشاره کرد ، که مدتی شارژ میشوند و قابلیت اتصال به موبایل شما را دارند ، که با کمک این ساعت ها پیامک های خود را بخوانید و تماس بکیرید و….

راهنمای خرید ساعت مچی مردانه - راهنمای کامل و ساده خرید ساعت مچی زنانه - انواع نوسان ساعت

راهنمای خرید ساعت مچی: انتخاب نوع طراحی

ساعت ها از لحاظ سایز اعداد ، صفحه های مربعی یا گرد ، رنگ و… تنوع زیادی دارند.اما اگر بار اول است که ساعت میخرید ، سعی کنید رنگ های معمولی تر مانند نقره و یا سرمه ای و مشکی انتخاب کنیدو صفحه  گرد و اعداد ا درجات صفحه معمولی باشد. که بتوانید از ساعت خود در مناسبت های مختلف استفاده کنید.

اگر ساعت اول خود را میخرید از ساعت های جیبی نیز بپرهیزید.

راهنمای خرید ساعت مچی : حتما کاربرد خود را مد نظر قرار دهید.

ساعت ها کاربرد های مختلفی دارند. ساعت های نظامی باید مقاومت بالایی داشته باشند و غالبا از جنس استیل باشند. ساعت های رانندگی باید اعداد درشتی داشته باشند. ساعت های مناسب برای ورزش و اسپرت ، باید ضد آب و مقاوم باشند. برای شغل هایی که در شب فعالیت زیادی دارند باید شب تاب باشند. به این مسائل به خوبی دقت کنید.

راهنمای خرید ساعت مچی مردانه - راهنمای کامل و ساده خرید ساعت مچی زنانه - انواع نوسان ساعت

راهنمای خرید ساعت مچی: از مکانی ساعت بخرید که مطمئن باشد.

مخصوصا اگر ساعت برند میخرید، به این نکته حواستان باشد . جعل کردن ساعت آسان است. و بازار پر از ساعت های جعلی است. ساعت هایی که برند نیستند و به چندین برابر قیمت واقعی خود فروش میروند.اگر حضوری ساعت میخرید حتما در نظر داشته باشید که بند ساعت اضافی بگیرید.

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir