راهنمای خرید کیک تولد – نکات ضروری هنگام خرید کیک تولد – چه کیکی بخرم ؟ – چگونه اندازه  کیک را تعیین کنم

راهنمای خرید کیک تولد را در این مقاله بررسی میکنیم .امروزه کیک های تولد نیز مانند دیگر اقلام روزمره ، تنوع بسیاری دارند ، از کیک های لواشکی تا کیک های با تصویر چاپ شده و سه بعدی. اما چه کیکی برای چه تولدی مناسب تر است ؟ با ایرابرود در این مقاله همراه باشید تا 5 تا از مهم ترین نکات را در انتخاب کیک بررسی کنیم.

چهره های معروفی که روز تولدشان با شما مشترک است.

طرز تهیه کیک کره ای در خانه

راهنمای خرید کیک تولد : 5 نکته ی مهم در خرید کیک تولد

نوع مهمانی و شخصی که برای او کیک میخرید.

اگر مهمانان شما مسن هستند ، یا یک مهمانی رسمی دارید ، یا برای یکی از همکاران یا افرادی که با آنها صمیمی نیستید تولد میگیرید ، سعی کنید تا جای ممکن کیک های ساده تر را انتخاب کنید ، یک کیک با روکش ساده و بدون تزئین با یک نوشته ی ساده ی تولدت مبارک برای این نوع مراسم ها بهترن انتخاب است.

اما اگر برای افرادی که با آنها صمیمی هستید کیکی انتخاب میکنید یا مهمانان شما افراد خاصی هستند ، انتخاب یک کیک با تزئینات خنده دار ، یا یک کیک خاص مانند کیک های با عکس چاپ شده و یا کیک های لواشکی انتخاب مناسبی است. در این صورت میتوانید یک مهمانی به یاد ماندنی داشته باشید که حتی کیک آن نیز در یاد ها میماند .

راهنمای خرید کیک تولد - نکات ضروری هنگام خرید کیک تولد - چه کیکی بخرم ؟ - چگونه اندازه  کیک را تعیین کنم

سلیقه ی افراد

طعم کیک اهمیت زیادی دارد ، هیچ فردی دوست ندارد که کیک تولد او بد طعم باشد که افراد آن را دست نخورده باقی بگذارند . چند نکته ی کلیدی در این مورد وجود دارد.

اگر یک کیک تولد برای کودکان و بچه ها خریداری میکنید از طعم نسکافه ای ، یا شکلاتی دوری کنید ، بچه ها معمولا این طعم را دوست ندارند . بهترین انتخاب برای کودکان و خردسالان انتخاب کیک های رنگارنگ مانند توت فرنگی ، بلوبری ، و یا حتی خامه وانیلی معمولی است.

اگر برای جوانان و نوجوانان کیک تهیه میکنید ، بهترین انتخاب کیک های شکلاتی است ، اغلب نوجوانان شکلات را دوست دارند ، اگر در کیک ها مقداری خرده شکلات یا اسمارتیز باشد ، به احتمال زیاد بیشتر لذت میبرند.

اگر برای افراد مسن کیک خریداری میکنید ، بهتر است از کیک های با شکر زیاد ، یا شیرینی زیاد دوری کنید. بهترین انتخاب برای افراد مسن یا کیک های معمولی یا وانیلی است یا کیک های نسکافه ای.

بیماری ها – حساسیت ها

در حین انتخاب کیک به مهمانان توجه کنید ، ممکن است برخی از آنها به آجیل ها یا میوه های کیک حساسیت داشته باشند.

افراد مسن ممکن است مشکلات دندان داشته باشند ، پس از کیک هایی که دارای خرده شکلات ، یا اسمارتیز ، یا آجیل های سفت مثل گردو میباشند دوری کنید.

راهنمای خرید کیک تولد - نکات ضروری هنگام خرید کیک تولد - چه کیکی بخرم ؟ - چگونه اندازه  کیک را تعیین کنم

اندازه ی کیک و شمع ها

حین انتخاب کیک به اندازه ی آن توجه کنید. دو فاکتور اندازه ی کیک را تعیین میکند ، تعداد شمع و تعداد مهمان.

اگر تعداد شمع شما کم است و تعداد مهمانان شما زیاد است میتوانید یک کیک مرتفع ولی با سطح کوچک خریداری کنید. ارتفاع این کیک ها سطح کم آن را جبران میکند و سطح مناسبی برای تعداد کمی شمع است. اگر کیک بزرگ کم ارفاع با سطح بزرگ خریداری کنید ، تعداد کم شمع میتواند جلوه ی زشتی داشته باشد. تعداد زیاد شمع نیاز به سطح بزرگ تری دارد. برای این که مشخص کنید که آیا کیکی که انتخب کرده اید کفاف جمعیت شما را می دهد ، فرض کنید که هر مهمان نیاز به یک برش به اندازه ی کف دست شما و به ارتفاع چهار انگشت دارد. حال بررسی کنید که آیا کیک شما به اندازه ی چند تا کف دست برش را در بر دارد.

مقداری بزرگ تر بخرید.

به جای این که یک کیک دقیقا به اندازه ی تعداد مهمانانتان بگیرید ، حداقل دو برش بزرگتر خریداری کنید، که اگر به فرض مهمانی بیش از یک برش درخواست کرد ، یا مهمانی با خود همراهی آورده بود کیک کم نیاید. این که کیک اضافه بیاید بهتر از این است که کم بیاید. اضافه ی کیک را میتوانید بعد ها به عنوان عصرانه یا دسر استفاده کنید ، اما اگر کیک کم بیاید به هیچ هنوان نمیتوانید این مشکل را برطرف کنید و جلوه ی مناسبی ندارد.

 

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir