فیلم های شبیه اره : اره یکی از معروف ترین و بدنام ترین نام ها در ژانر فیلم های ترسناک است. فیلمی که در آن قربانیان ، برای آزادی از شر تله ی جیگساو ، درگیر یک بازی و معمای بسیار خطرناک و کشنده میشوند. در این مقاله ایرابرود ما 15 فیلم ترسناک معمایی-ترسناک را برای شما گلچین و لیست کرده ایم که سبک آنها مشابه فیلم معروف و محبوب اره بوده است. با ما همراه باشید.

 

همه چیز راجع به آزمایش زندان استنفورد – روانشناسی به زبان ساده

10 شئ باستانی که وجود بیگانگان فضایی را اثبات میکند

چگونه یک هولوگرام سه بعدی بسازیم

ترسناک ترین فیلم های ترسناک سال 2019

10 مورد از ترسناک ترین صداهای ضبط شده

 

15 تا از فیلم های شبیه اره

15 فیلم شبیه اره - لیست بهترین فیلم های ترسناک در سبک اره یا saw

15- Escape Room

6 ماجراجو برای سرگرمی و بردن جایزه ده هزار دلاری یک معمای اتاق فرار اقدام میکنند. آنها برای این مسابقه به یک ساختمان مرموز سفر میکنند. ابتدا همه چیز معمولی پیش میرود تا این که آنها متوجه میشوند ، اتاق های معمای این بازی ، چیزی جز تله های کشنده ی ناشی از ذهن مریض یک جانی نیست.

 

14- Annabelle Comes Home

در سری مجموعه آنابل در آخر سرنوشت این عروسک خبیث و جن زده به اتاق اشیاء شیطانی ، اد و لورن وارن میرسد ، حال آنها برای یک ماموریت ، قصد خروج از خانه را دارند. این برای آنابل بهترین فرصت است که شب را برای دختر 10 ساله ی وارن ها و پرستار جوان آنها و دوست های او سیاه کند.

 

15 فیلم شبیه اره - لیست بهترین فیلم های ترسناک در سبک اره یا saw

13- Cube

مجموعه ای از غریبه ها که هر کدام نبوغی منحصر به فرد دارند (یکی دانشمند است ، دیگری پلیس ، یکی دیگر ریاضیدان یکی متخصص فرار و ….)، بدون این که به یاد بیاورند چگونه به آنجا راه یافته اند ، در یک اتاق مکعبی خبیدار میشوند. حال باید با کمک مهارت های گروهی از این زندان فرار کنند.

 

12- Vacancy

در ر تبه ی دوازدهم فیلم های شبیه اره ، vacancy قرار دارد. ماشین دیوید و ایمی خراب میشود. حال آنها باید در یک متل دور دست ، با تماشای فیلم های ترسناک با کیفیت پایین ، شب خود را بگذرانند. طولی نمیکشد ، تا آنها متوجه میشوند که آن فیلم ها واقعی هستند و همگی در اتاق های آن متل با دوربین دستی ضبط شده اند. حال دیوید و ایمی باید به سرعت از متل فرار کنند ، قبل از این که به ستارگان فیلم بعدی ان متل تبدیل شوند.

 

15 فیلم شبیه اره - لیست بهترین فیلم های ترسناک در سبک اره یا saw

11- Final Destination 5

مجموعه ی مقصد نهایی همگی یک ایده ی کلی ولی خلاقانه دارند. ایده این که یکی از اعضای گروهی از افراد ، قابلیت این را دارد که مرگ های ناگهانی بسیار دردناک خود و دیگران را پیش بینی کنند. از زمان پیش بینی آنها فرصت بسیار کمی برای جلوگیری از این حادثه دارند ، اما آیا موفق می شوند ؟

 

10- Misery

پل شلدن یک رمان نویس موفق است که در حین رانندگی ، تصادفی فجیع میکند. اما ان ویلکس او را نجات میدهد و به کابین خود میبرد تا او را مداوا کند. ان ویلکس یک پرستار ماهر است و ادعا میکند که طرفدار دو آتشه ی رمان های پل شلدن است. اما زمانی که ان متوجه میشود که پل قصد دارد شخصیت محبوب ان را در رمان های خود به قتل برساند ، روی دیگر نه چندان مهربان خود را نمایان میکند.

 

15 فیلم شبیه اره - لیست بهترین فیلم های ترسناک در سبک اره یا saw

9- Untraceable

در فیلم Untraceable جنیفر مارش ، یک مامور متخصص در جرائم سایبری اف بی آی است. پس از سال ها تجربه ، جنیفر باور دارد که تقریبا هر نوعی از این جرائم را دیده است. اما اشتباه میکند. یک جانی در دنیای اینترنت معروف میشود ، که تصاویری از قربانیان منتشر میکند. هرچه بازدید آنها بیشتر م یشود ، قربانی سریع تر میمیرد.

 

8- Hostel

در رتبه ی هشتم فیلم های شبیه اره فیلم هاستل فرار دارد . پکستون و جاش ، دو دوست صمیمی هستند ، که تصمیم میگیرند پس از فارغ التحصیلی تابستان را به گشت و گذار و سفر در اروپا بگذرانند. در آمستردام آنها با یک ماسفر دیگر نیز آشنا میشوند. اما در آن حین ، خبر جنایات یک مجرم بی رحم ، آنهارا درگیر یک ماجراجویی کشنده میکند.

 

15 فیلم شبیه اره - لیست بهترین فیلم های ترسناک در سبک اره یا saw

7- The Strangers

کریستن و جیمز تصور میکردند که هفته ای آرام را در خانه ی مسافرتی خود بگذرانند. اما به سرعت اتفاقاتی می افتد که آنها را متوجه اشتباه خود میکند. ابتدا زمانی که جیمز از خانه بیرون میرود ، زنی مرموز و خطرناک به خانه می آید. سپس زمانی که جیمز بر میگردد به اشتباه دوست خود یعنی مایک را میکشد ، چرا که فرض میکرد او غریبه ای است که به صورت غیر قانونی وارد خانه او شده است. بعد ها سه انسان با ماسکی ترسناک به خانه می آیند که اهدافی بسیار پلیدانه و خطرناک دارند.

 

6- Se7en

درست زمانی که کارآگاه سامرست قصد بازنشستگی دارد ، جنایاتی خوفناک در شهر رخ میدهد. و او مجبور میشود به عنوان آخرین پرونده در کنار کارآگاهی تازه انتقال داده شده به نام میلز کار کند. این جنایتکار مرموز سال ها است که برای نقشه های پلیدانه ی خود برای آزردن افرادی که درگیر گناهان کبیره اند ، نقشه میکشد. و اگر این دو کارآگاه به خوبی تحقیقات خود را انجام ندهند ، او به سرعت کلکسیون هفتگانه ی خود را کامل میکند.

 

15 فیلم شبیه اره - لیست بهترین فیلم های ترسناک در سبک اره یا saw

5- Scream

یک جانی در یک لباس طولانی مشکی با ماسکی بسیار ترسناک و یک چاقوی تیز ، دانش آموزان دبیرستانی را هدف جنایات خود قرار میدهد. و با دنبال کردن و گاها تهدید کردن آنها را می آزارد و در اخر به قتل میرساند.

 

4- Would You Rather

فیلم would you rather در رتبه ی چهارم فیلم های شبیه اره قرار میگیرد. بریتنی و 7 نفر دیگر ، در مانسیون فردی به نام شپارد گرفتار میشوند. شپارد آنها را مجبور میکند که در بازی خطرناک او شرکت کنند و کار هایی را ه او میخواهد را در ازای پول انجام دهند. روند این بازی هر چه بیشتر پیش میرود کشنده تر میشود.

 

15 فیلم شبیه اره - لیست بهترین فیلم های ترسناک در سبک اره یا saw

3- You’re Next

دیویسون ها خلنولده بسیار ثروتمند ولی پیچیده ای هستند. پل و آوبری دیویسون ، تصمیم میگیرند سالگرد ازدواج خود را برگزار کنند و برای بهبود روابط خانوادگی فرزندان خود را به این مراسم دعوت میکنند. همه چیز خوب پیش میرود تا این که گروهی از مهاجمان با ماسک حیوانات و کمان زنبوری به انها حمله میکنند.

 

2- Devil

پنج غریبه در آسانسوری در برجی در فیلادلفیا گرفتار میشوند. در حالی که انتظار داشتند تنها دقایقی در این حالت باقی بمانند ، ساعات میگذرد و آنها بیشتر و بیشتر آزرده و وحشت زده میشوند. در این میان راز هایی برملا میشود که تنش را هرچه بیشتر میکند. تا این که مشخص میشود که یکی از این پنج نفر خود ابلیس است.

 

15 فیلم شبیه اره - لیست بهترین فیلم های ترسناک در سبک اره یا saw

1- Exam

هشت غریبه برای استخدام در یک کمپانی مرموز به آن شرکت میروند. در مقابل انها کاغذی سفید قرار میگیرد و آزمونی عجیب برگزار میشود. به مرور در حین بررسی شرایط آزمون و شایعات شرکت ، نکاتی برملا میشود که هیجان ماجرای انها را بیش از پیش میکند.

 

منبع ترسناک ترین فیلم های شبیه اره : screenrant


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir