بهترین فیلم های جنیفر لارنس یا محبوب ترین فیلم های جنیفر لاورنس را به صورت لیست ده تایی از برای شما تهیه کرده ایم ، این لیست میتواند انتخاب خوبی برای شب های فیلم شما باشد. پس اگر فیلم دوست دارید یا از نقش آفرینی این بازیگر با استعداد لذت میبرید. یا اگر طرفدار او هستید ، این لیست را از دست ندهید و به اشتراک بگذارید.

 

9 فیلم شبیه جومانجی

12 فیلم راجع به elf ها

10 تا از بهترین فیلم های مورگان فریمن

12 سریال جادویی شبیه مجیشنز

10 تا از بهترین فیلم های کیانو ریوز

 

10 تا از محبوب ترین و بهترین فیلم های جنیفر لارنس

10- joy

در این فیلم کمدی و بیوگرافیکال ، جنیفر لارنس در نقش جوی مانگانو بازی میکند. فیلمی که داستان چهار نسل از یک خانواده با تمرکز اصلی روی جوی را به تصویر میکشد . جوی زنی بود که به تنهایی در برابر مشکلات و بالا پایین های زندگی ایستاد و توانست به خوبی با دنیای خشن بیزنس و زندگی مقابله کند ، و به ارباب بیزنس و خانواده ی خود تبدیل شود.

 

10 تا از محبوب ترین و بهترین فیلم های جنیفر لارنس - محبوب ترین فیلم جنیفر لارنس

9-like crazy

یک فیلم رمانتیک در خصوص دو دانشجو که دیوانه وار عاشق یکدیگر هستند و برای تحصیل در دانشگاه لس آنجلس تلاش میکنند. اما بعد ها “آن” اشتباهی میکند که باعث لغو ویزای او میشود و باید به انگلستان بازگردد. و زمانی که جغرافیا پا میان رابطه ی دو شخص میگذارد ، به خوبی میتواند نشان دهد که نگهداری یک رابطه ی دور ، چقدر سخت است. البته ناممکن هم نیست.

 

8- passengers

در رتبه ی هشتم بهترین فیلم های جنیفر لارنس ، رهگذر قرار دارد. یک فیلم رمانتیک دیگر ، که این بار با عناصر علمی-تخیلی ترکیب شده است. داستان فیلم به این صورت است که زوجی که عاشق یکدیگر هستند ، در یک سفینه ی فضایی قرار دارند که در حال انتقال جمعیت زیادی از انسان ها به اقامتگاهیی فضایی در فاصله ای بسیار دور است. همه چیز خوب پیش میرود ، تا این که اشتباهی در خوابگاه رخ میدهد که باعث میشود زندگی یکی از آنها را به نابودی بکشاند ، اما او نابودی در تنهایی را دوست ندارد.

 

10 تا از محبوب ترین و بهترین فیلم های جنیفر لارنس - محبوب ترین فیلم جنیفر لارنس

7- winter’s bone

این فیلم یکی از بهترین بازی های جنیفر لارنس محسوب میشود. خیلی ها این فیلم را نقطه ی شروع سوپراستاری جنیفر لارنس میدانند. در فیلم معمایی استخوان زمستان ، جنیفر لارنس نقش دختری نوجوان را دارد که در کنار برادر و خواهر خود با پدر مجرم خود در غیاب مادر زندگی میکند. زمانی که خانه ی انها به خطر می افتد، او مجبور میشود به دنبال پدر خود بگردد.

 

6- the hunger games

فیلم هانگر گیمز شروعی برای محبوبیت این رمان افسانه ای بود که به صورت فیلم در آمد. داستان این فیلم به این صورت است که جهانی را نشان میدهد که مردم آن به ناحیه های مختلف تقسیم شده اند و هر ساله یک بازی مرگ و زندگی ، اجرا میشود که از هر ناحیه یک منتخب در آن باید شرکت کند. که از قضا جنیفر لارنس ، نقش منتخب ناحیه خود را بازی میکند.

 

10 تا از محبوب ترین و بهترین فیلم های جنیفر لارنس - محبوب ترین فیلم جنیفر لارنس

5- American hustle

یک فیلم کمدی سیاه مجرمانه ، کلکسیونی از سوپر استار ها که هر کدام به صورت عجیبی به زیبایی تمام نقش خود را ایفا کردند. در این فیلم داستان یک زوج کثیف بیان میشود که با خیانت های خود امرار معاش میکنند. تا این که روزی توسط اف بی آی ، مجبور به اجرای یک ماموریت میشوند. ماموریتی که در آن بسیار مهارت دارند.

 

4- the hunger games catching fire

در رتبه ی چهارم بهترین فیلم های جنیفر لارنس ، هانگر گیمز قرار دارد . جنیفر لورنس در نقش کتنس اوردین ، پس از پیروزی در 74 امین بازی های سالیانه به خانه خود بازمیگردد ، اما بعد ها که در شرف برگزاری 75 امین بازی های سالیانه ، یک شورش رخ داده است ، زندگی او برای همیشه تغییر میکند.

 

10 تا از محبوب ترین و بهترین فیلم های جنیفر لارنس - محبوب ترین فیلم جنیفر لارنس

3- X-men : first class

پنجمین رسانه از مجموعه ی اکس من ، اولین فلم از داستان آن محسوب میشود و سومین فیلم لیست ما است. در این فیلم پروفسور چارلز باری دیگر در خیلی مسائل بر سر دانش آموزان خود ، با دوست خود مگنیتو مخالف است. مخالفت هایی که به داستان اکس من بعد ها جهت میدهد.

 

2- X-men : days of future past

فیلم دو داستان را در دو زمان مختلف به ورت هم زمان پیش میبرد. در این فیلم ولورین به گذشته سفر میکند تا جلوی اشتباهی را که بعد ها زندگی هم جهش یافتگان هم انسان ها را به خطر خواهد انداخت را بگیرد. اما این مسئولیت آن قدر ها هم آسان و ساده نیست.

 

10 تا از محبوب ترین و بهترین فیلم های جنیفر لارنس - محبوب ترین فیلم جنیفر لارنس

1- silver linings playbook

پد معلمی بود که مشکل کنترل خشم دارد. او پس از این که عاشق همسر خود را تا حد مرگ کتک میزند ، به درمانگاه میرود تا با مشکل خود دست و پنجه نرم کند. پس از این دوره ، او به خانه ی پدر و مادر خود باز میگردد. و با همسایه آنها آشنا میشود ، کسی که شباهت های جالبی با او دارد و نق او توسط جنیفر لارنس بازی شده است.

 

دیگر فیلم های خوب جنیفر لارنس

red sparrow

mother!

hunger games mockingjay – part 1

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir