فیلم های شبیه بازی مرکب یا squid game : در این مقابه 10 فیلم مشابه و در سبک اسکویید گیم squid game یا بازی مرکب را برای شما در این مقاله گلچین کرده ایم. فیلم هایی که در خصوص بازی یا چالش هایی هستند ، که بر روی هیچ یا همه چیز بنا شده است. یعنی یا در بازی به ثروت و موفقیتی بسیار بزرگ درست میابید ، یا میمیرید.هشدار که در زیر عناوین فیلم ها کمی اسپویل میشوند.

بازی مرکب از محبوب ترین سریال های شبکه نتفلیکس بوده است که به موفقیت و محبوبیت بسیار زیادی در سطح جهانی دست یافت. در این سریال زیبا مجموعه ای از بازیکن ها در بازی های مرگباری شرکت میکنند که در صورت شکست در آنها جان خود را از دست میدهند و مبلغی پول به ازای مرگ آنها برای برنده ی آخرین بازی در نظر گرفته میشود.

 

10 تا از بهترین سریال های شبیه بازی مرکب

معرفی ده تا از بهترین فیلم های جنیفر لارنس

10 بار که سریال کارتونی سیمپسون ها موفق به پیش بینی آینده شد

20 مورد از افرادی که به علت بازی های کامپیوتری جان خود را از دست دادند

15 تا از بهترین فیلم های شبیه کروئلا

 

10 تا از بهترین فیلم های شبیه بازی مرکب یا اسکویید گیم squid game

10- maze runner

یک نوجوان به نام توماس وارد یک محوطه عجیب میشود. مانند باقی نوجوانانی که قبل از او در آن محدوده رها شدند، هیچ خاطره یا حافظه ای از زندگی قبلی خود ندارد. پس از ارتقا مقام در گروه او به یک دونده ارتقا میابد. یعنی افرادی که در مارپیچ اطراف خود گشت میزنند ، تا یک راه فرار پیدا کنند.

 

10 تا از بهترین فیلم های شبیه بازی مرکب یا اسکویید گیم squid game

9- hunger games

کشور پانم panem به 12 ناحیه تقسیم شده است. که توسط یک رژیم بر آن حکومت میشود. به عنوان مجازات برای شورش ناموفق ، هر ناحیه باید سالانه دو نفر (یک پسر و یک دختر بین 12 الی 18 سال) معرفی کند. که در بازی های سالانه hunger games شرکت کنند. و تا پای جان بجنگند ، تا زمانی که تنها یک نفر باقی بماند.

 

8- مجموعه اره

در رتبه ی هشتم بهترین فیلم های شبیه بازی مرکب ، مجموعه فیلم اره قرار دارد. وقتی بحث بازی و مرگ در میان است ، بعید است کسی با مجموعه اره آشنا باشد و به یاد آن نیافتد. مجوعه اره به عنوان یکی از محبوب ترین و موفق ترین فیلم های ترسناک آمریکایی سال ها است که یکی از نامدار ترین مجموعه فیلم های بازی های مرگ آسا است. تکه دیالوگ جیگساو ، شخصیت شرور و ترسناک اره یعنی “want to play a game” یکی از مرگ بار ترین و محبوب ترین دیالوگ های فیلم های ترسناک و کشنده است  که به خوبی ما را به یاد بازی مرکب می اندازد.

 

10 تا از بهترین فیلم های شبیه بازی مرکب یا اسکویید گیم squid game

7- cube

مجموعه ای از غریبه ها که هر کدام نبوغی منحصر به فرد دارند (یکی دانشمند است ، دیگری پلیس ، یکی دیگر ریاضیدان یکی متخصص فرار و ….)، بدون این که به یاد بیاورند چگونه به آنجا راه یافته اند ، در یک اتاق مکعبی خبیدار میشوند. حال باید با کمک مهارت های گروهی از این زندان فرار کنند.

 

6- escape room

6 ماجراجو برای سرگرمی و بردن جایزه ده هزار دلاری یک معمای اتاق فرار اقدام میکنند. آنها برای این مسابقه به یک ساختمان مرموز سفر میکنند. ابتدا همه چیز معمولی پیش میرود تا این که آنها متوجه میشوند ، اتاق های معمای این بازی ، چیزی جز تله های کشنده ی ناشی از ذهن مریض یک جانی نیست.

 

10 تا از بهترین فیلم های شبیه بازی مرکب یا اسکویید گیم squid game

5- Untraceable

در فیلم Untraceable جنیفر مارش ، یک مامور متخصص در جرائم سایبری اف بی آی است. پس از سال ها تجربه ، جنیفر باور دارد که تقریبا هر نوعی از این جرائم را دیده است. اما اشتباه میکند. یک جانی در دنیای اینترنت معروف میشود ، که تصاویری از قربانیان منتشر میکند. هرچه بازدید آنها بیشتر م یشود ، قربانی سریع تر میمیرد.

 

4- belko experiment

فیلم زیبای belko experiment را در رتبه ی چهارم بهترین فیلم های شبیه بازی مرکب یا اسکویید گیم قرار دادیم. در زمانی که به نظر میرسد یک روز عادی است ، تعدد 80 نفر از کارمندان شرکت بزرگ بلکو متوجه میشوند که در یک بازی بسیار خطرناک قرار دارند که باید یکدیگر را بکشند. دستورات بازی از طریق بلندگو های شرکت به آنها اععلام میشود. همین طور که بازی پیش میرود ، دوست به دوست خیانت میکند و اتحاد ها و درگیری های جدید پیش می آید.

 

10 تا از بهترین فیلم های شبیه بازی مرکب یا اسکویید گیم squid game

3- would you rather

 بریتنی و 7 نفر دیگر ، در مانسیون فردی به نام شپارد گرفتار میشوند. شپارد آنها را مجبور میکند که در بازی خطرناک او شرکت کنند و کار هایی را ه او میخواهد را در ازای پول انجام دهند. روند این بازی هر چه بیشتر پیش میرود کشنده تر میشود.

 

2- Battle Royale

فیلم زیبای Battle Royale بر بسیاری از فیلم های این سبک و فیلم های شبیه بازی مرکب تاثیر گذاشته است. در این فیلم 42 نفر از دانش اموزان پایه نهم. به یک جزیره خالی ارسال میشوند. که چیزی به جز ، یک نقشه ، غذا و اسلحه و یک سنل که به گردن آنها متصل شده است چیزی ندارند. اگر آنها قانونی را زیر پا بگذارند ، شنل آنها به سرعت منفجر میشود. وظیفه ی آن ها خلاصه ولی مرگار است. آنها باید یکدیگر را پیدا کرده و به قتل برسانند. تا این که آخرین نفری باشند که در نقشه زنده مانده است. اگر در پس از مدت تعیین شده بیش از یک نفر در نقشه زنده باشد ، تمام شنل ها منفجر خواهد شد.

 

10 تا از بهترین فیلم های شبیه بازی مرکب یا اسکویید گیم squid game

1- As the Gods Will

یک دانش آموز دبیرستانی به نام Shun Takahata از زندگی کسل کننده و عادی خود خسته شده بود. اما شرایطی پیش می آید که با هرچه در توان دارد ، برای همان میجنگد. چرا که به همراه هم کلاسی های خود به اجبار در یک بازی مرگبار شرکت کرده است. حدس بزنید اولین بازی چیست ؟ همان بازی که در اولین مرحله بازی مرکب پیش رفت ، یعنی چراغ قرمز چراغ سبز. اگر در سری بازی ها موفق نشوید ، میمیرید.

 

منبع 10 تا از بهترین فیلم های شبیه سریال بازی مرکب یا اسکویید گیم squid game : ایرابرود


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir