سریال های شبیه elite : در این مقالهما پنج سریال مشابه سریال نخبه را برای شما لیست و گلچین کرده ایم. سریال ایلایت ، هم درام دنیای نوجوانان را در بر دارد ، هم هیجان سریال های جنایی را ، سعی کردیم در انتخاب سریال های مشابه این ها را ملاک قرار دهیم. با ما همراه باشید.

هشدار ، در زیر عناوین سریال ها ، خلاصه داستان آنها اسپویل میشود.

سریال های شبیه game of thrones بازی تاج و تخت -20 سریال مشابه گیم اف ترونز

سریال های مشابه پیکی بلایندرز – 15 تا از سریال های مافیایی مانند peaky blinders

10 تا از محبوب ترین و بهترین فیلم های جنیفر لارنس – محبوب ترین فیلم جنیفر لارنس

سریال های شبیه مانی هیست یا خانه کاغذی

 

5 تا از بهترین سریال های شبیه elite یا نخبه

سریال pretty little liars

5- pretty little liars

دروغگو های خوشگل کوچولو ، نام پنجمین سریال در لیست سریال های شبیه elite است. این سریال بر اساس رمانی با همین نام نوشته سارا شپارد ساخته شده است. داستان سریال در خصوص 4 دختر نوجوان است که پس از این که دوست آنها الیسون ، به قتل میرسد ، زندگی آنها برای همیشه تغییر میکند. مدتی پس از حادثه ، آنها در این خصوص پیغام های عجیبی از یک فرد به نام “A” دریافت میکنند.

 

سریال skam

4- skam

در سریال نروژی اسکم ، زندگی روزمره نوجوانان مدرسه نیسن nissen دنبال میشود.

هر فصل سریال مختص یکی از شخصیت های داستان است. یعنی داستان سریال در هر فصل از دید یکی از نوجوانان با دقیق ترین جزئیات دنبال میشود.

 

3- euphoria

در سومین جایگاه از لیست بهترین سریال های شبیه elite ، ما به سریال euphoria میپردازیم. مانند بسیاری از سریال های این لیست ، ephoria نیز به زندگی روزمره نوجوانانی میپردازد ، که در این دوره ی کوتاه از زندگی خود به اشتباهات و تفریحات خاص این دوره دست میزنند.

 

2-money heist

شاید یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین سریال های 2020 سریال سرقت پول یا خانه کاغذی بوده است. این سریال کمتر نیاز به معرفی دارد . داستان سریال در خصوص گروهی از غریبه ها است که برای دستبرد به ثروتمند ترین ارگان های کشور اسپانیا نقشه کشی میکنند و نقشه ی پرهیجان و پر از خطر آن را پیاده میکنند. در این بین ، رفاقت ، دعوا و کودتاهایی میان آنها شکل میگیرد که گاها از خود سرقت خطرناک تر و مشکل تر است.

سریال های شبیه مانی هیست یا خانه کاغذی

 

سریال gossip girl

1- gossip girl

داستان سریال در مدرسه ی لاکچری constance billard در شمال شرق نیویورک پیش میرود. جایی که تعداد زیادی از نوجوانان ثروتمند آمریکایی در آن تحصیل میکنند.

فردی ناشناس به نام دختر شایعه gossip girl این نوجوانان را تحت نظر میگیرد. و در بلاگ خود عمیق ترین و کثیف ترین راز های آنها را منتشر میکند. افشاگری هایی که هیاهو را وارد زندگی نوجوانان ثروتمند این مدرسه میکند.

منبع سریال های شبیه elite : ایرابرود


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir