بهترین فیلم های تعاملی موضوع این مقاله است . فیلم های تعاملی از جمله بازی هایی که به گیمر خود حق انتخاب میدهند ، تا به حال موفقیت عظیمی در صنعت گیم و بازی به دست نیاورده اند ، اما این بازی ها میتوانند انتخاب خوبی برای افرادی باشد که دوست دارند ، پایان های مختلف یک فیلم را تماشا کنند ، یا سرنوشت یک فیلم یا کاراکتر را تعیین کنند ، اگر از این دسته بازی ها خوشتان می آید ده تا از آنها را برای شما لیست کرده ایم.

بازی های فیلم های تعاملی چه سبکی اند ؟

به بازی هایی میگویند که به صورت فیلم پیاده سازی شده اند و به کاربر خود گاها حق انتخاب میدهند ، این انتخاب ها بعد ها خط داستان فیلم را تغییر میدهد ، به نوعیی شما هستید که پایان فیلیم و سرنوشت کاراکتر های آن را میسازید.

دیگر انواع سبک بازی های کامپیوتری را در اینجا بخوانید.

ده تا از بهترین بهترین بازی های فیلم تعاملی

10- her story

اتمسفر بازی جنایی-کارآگاهی است. و در خصوص زنی با رمز وراز های زیاد است. که تنها رشته ی متصل به یک سرنخ پرونده ی قتل است. که شما آن را دنبال میکنید.

باید سوالات خود را سنجیده تعیین کنید و بپرسید تا هرچه بهتر بتوانید کلاف تودرتوی این پروند را با کمک این بانو باز کنید.

10 تا از بهترین بازی های فیلم های تعاملی - فیلم هایی که به شما حق انتخاب و تغییر داستان میدهند

9- tales from borderland

اگر طرفدار borderland هستید ، و میخواهید یک بازی در این ژانر را تجربه کنید ، این بازی را از دست ندهید . borderland یک بازی شوتر فانتزی است که در آن با اسلحه های پیشرفته ی فضایی به جنگ دشمنان خود میروید.

این بازی دقیقا به حالت borderland ساخته شده است ، گرافیک انیمیشنی ، کاراکتر های زیاد ، هیجان و طنز جالب و …

8- missing

در رتبه ی هشتم بهترین فیلم های تعاملی  این فیلم قرار دارد. فیلم های ترسناک در کل هیجان بالایی دارند ، حال تصور کنید این فیلم ها به بازی تبدیل شوند ، طبیعتا نباید مشکل قلبی داشته باشیید تا بتوانید از این بازی ها لذت ببرید.

در این فیلم شما توسط یک قاتل جانی دزدیده شده و در سلولی قرار داده شده اید. و باید بتوانید با حل معما های مختلف و چابکی هر چه بیشتر از دست او فرار کنید.

10 تا از بهترین بازی های فیلم های تعاملی - فیلم هایی که به شما حق انتخاب و تغییر داستان میدهند

7- the wolf among us

به عنوان یک مامور پلیس گرگ نما ، هر تصمیمی بگیرید و هر حرفی بزنید ، در این فیلم بر پرونده های جنایی آن تاثیر میگذارد. فیلم اتمسفر جنایی-فانتزی دارد و کمی تم دارک یا گاتیک دارد.

فراموش نکنید که شما مامور آن منطقه هستید ، پس باید مراقب رفتار و حرف های خود با کاراکتر های مختلف فیلم باشید.

6- heavy rain

سوگواری میتواند حالات مختلفی داشته باشد ، اما سوگواری زندگی ایتان ، شخصیت اصلی فیلم را رها نمیکند. پدری که فرزند خود را از دست داده و فرزند دیگر او توسط یک قاتل سریالی دزدیده شده است.

شما نقش ایتان را در فیلم ایفا میکنید ، باید معما های این جانی را حل کنید تا هر چه زود تر فرزند خود را از دستان پلید او نجات دهید.

از نقاط قوت این بازی این است که شما تنها نقش ایتان را نباید ایفا کنید ، بلکه باید نقش یک گزارشگر ، یک مامور اف بی آی و خود این پدر را بازی کنید ، نقش هایی که همگی یک هدف دارند ، یافتن این مجرم.

10 تا از بهترین بازی های فیلم های تعاملی - فیلم هایی که به شما حق انتخاب و تغییر داستان میدهند

5- beyond two souls

در این فیلم شما نقش جردی را ایفا میکنید . زنی که از دوران کودکی تا بلوغ در حال کشف قدرت های خاص خود است و با این وجود با مشکلات خاص زندگی خود دست و پنجه نرم میکند. رابطه های خود را شروع یا پایان میدهد. و با این که دست کم گرفته میشود ، با دشمنان خود میجنگد و آنها را زمین میکوبد.

4- life is strange

در رتبه ی چهارم بهترین فیلم های تعاملی این بازی قرار دارد. بار ها پیش آمده است که ما میخواسته ایم کاری که در گذشته کرده ایم یا حرفی که زده ایم را باز گردانیم. یا عواقب مختلف تصمیمات گوناگون خود را تجربه کنیم. این حالت عجیب در این فیلم ممکن است.

این قدرت یک حالت خاص دارد ، که گاها جان یا بخت دیگران به تصمیمات ما بستگی دارد و اگر آنها را عوض کنیم آنها به خطر می افتند ف پس در این بازی باید سنجیده تصمیم بگیرید.

10 تا از بهترین بازی های فیلم های تعاملی - فیلم هایی که به شما حق انتخاب و تغییر داستان میدهند

3- the walking dead

سریالی با این نام در دوران خود طرفداران زیاد و قابل توجهی به دست آورد. حال بازی فیلم تعاملی آن ساخته شده است. چیزی که بیشتر از همه در این بازی اهمیت دارد تصمیم درست است. تصمیمات شما میتواند رواج زامبی ها را زیاد یا کم کند در نتیجه امنیت شما و اطرافیان شما به تصمیمات شما بستگی دارد.

2- until dawn

یک فیلم ترسناک دیگر در لیست ما ، در این فیلم گروهی از دوستان در گردش خود سر از جنگلی تاریک در می آورند و در آن کلبه ای مخروبه میابند که بتوانند تا صبح در آن بمانند.

اما این کلبه مانند تله ای آنها را برای قاتلی دیوانه نگه داشته است که به دنبال قربانی های جدید میگردد.

10 تا از بهترین بازی های فیلم های تعاملی - فیلم هایی که به شما حق انتخاب و تغییر داستان میدهند

1- dragons lair

شما نقش یک شوالیه کمی دست و پا چلفتی را دارید که به سمت سرزمین اژدهایی قدرتمند حرکت میکنند تا شاهدخت خود را نجات دهد. در این راه جادوگری شرور تمام تلاش خود را میکند تا سفر شما را روز به روز به کام شما تلخ کند.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *