ترسناک ترین تصاویر از هیولاهای واقعی جهان : دنیای ما مکان عجیبی است ، چه بر اساس خیالات و سنت ها و خرافات ، چه براساس وقایع و عجایب و ماورافیزیک ، اتفاقاتی در این دنیا می افتد که گاها توضیحی برای آنها (حداقل فعلا) ارائه نشده است. یکی از این ها مشاهده و رویت هیولا ها یا جانوران عجیب است. ادعا شده است که برخی از اسناد مشاهده این هیولا ها جعلی یا ساختگی است. و برخی نیز توضیحی علمی برای آنها وجود ندارد. ما ده تا از این موارد را بررسی میکنیم.

 

محبوب ترین بازی های اندروید

10 تصویر عجیب که توضیحی برای آنها وجود ندارد

10 تا از ترسناک ترین عکس های اینترنت

تصاویر واقعی شخصیت های سریال پیکی بلایندرز

10 تا از اسرار و معماهای حل نشده جهان

 

10 مورد از ترسناک ترین تصاویر از هیولاهای واقعی جهان

10 مورد از ترسناک ترین تصاویر از هیولاهای واقعی جهان - حقایق ترسناک

10- skin walker

تصاویر این موجود عجیب آمریکایی در 2014 توسط یک زمین شناس در مکزیک گرفته شد. این زمین شناس در شب متوجه یک چیز عجیب در اطراف خود شد ، و تصمیم گرفت که یک تصویر حرارتی از اطراف خود بگیرد. تصویری که پس از ظاهر شدن ، تعجب همه را بر انگیخت. و مردم به آن به عنوان skin walker اشاره کردند. موجودی که افسانه ها در آمریکا در خصوص آن میگویند ، هر ساله به شکل یک انسان جدید در می آید.

 

 

9- فرشته ی سقوط کرده ی کاتالونیا

این تصویر در ژوئن 2006 گرفته شد. دو جوان برای گشت شبانه به جنگل اطراف شهر Campdevànol می روند. اما در آنجا از چیزی ناشناخته فیلم برداری میکنند. که بسیار ترسناک بوده است. برخی آن را یک خون آشام میدانند و برخی دیگر آن را یک شیطان. اما برخی هم باور دارند که این ویدیو ساختگی بوده است.

 

10 مورد از ترسناک ترین تصاویر از هیولاهای واقعی جهان - حقایق ترسناک

8- هیولای جزیره هوک

در رتبه ی هشتم ترسناک ترین تصاویر از هیولاهای واقعی جهان ، هیولای جزیره هوک قرار دارد. در طی سال ها بار ها مشاهده این هیولا گزارش شده بود. هیولا یا توده ی تاریک و سیاهی که در زیر آب های اطراف جزیره هوک ، میخزد. در 1964 فردی به نام رابرت له سرک (Robert Le Serrec) که با خانواده خود برای سفر به این جزیره آمده بود تصویری از این هیولا میگیرد، او تعریف میکند که ابتدا این هیولا بی حرکت در آب بوده است و رابرت به آب میرود تا از آن فیلم بگیرد، اما هیولا دهان خود را باز میکند و به سمت رابرت حمله ور میشود ، رابرت از آب بیرون میپرد و از آن عکس میگیرد و هیولا فرار میکند.

با توجه به این که این عکس در 1964 گرفته شده است ،(چند دهه قبل از نرم افزار هایی نظیر فوتوشاپ) میتواند خیلی واقعی و ترسناک باشد. ادعا شده است که این هیولا باستانی بوده و سالیان سال است که اطراف جزیره هوک استرالیا پرسه میزند.

 

10 مورد از ترسناک ترین تصاویر از هیولاهای واقعی جهان - حقایق ترسناک

7- تصویر خانواده کوپر

در 1950 خانواده کوپر یک خانه در تگزاس میخرند. در اولین شبی که آنها در خانه مستقر میشوند عکسی یادگاری میگیرند ، که سالها است از ترسناک ترین تصاویر دنیا محسوب میشود. در این تصویر به نظر می آید یک شبح یا روح به صورت وارونه در تصویر نمایان است. بر خلاف تصویر قبلی ، با وجود این که این تصویر به مدت ها قبل باز میگردد، ادعا شده است که تصویری جعلی است. یعنی تصویری قدیمی یک خانواده معمولی توسط فردی در دنیای مدرن ادیت شده و در اینترنت پخش شده است. اما شایعاتی هم مبنی بر واقعی بودن آن وجود دارد.

 

6- هیولای راه وسکس

مانند هیولای جزیره هوک ، مشاهده هیولای وسکس نیز بار ها گزارش شده بود.اما تا به حال هیچ کس موفق به تصویر برداری از این هیولا نشده بود. تا این که در نوامبر سال 2007 دوربین های یک جاده در حوالی وسکس انگلستان تصاویری را ضبط میکنند ، به ادعا میشود ، در آن ها هیولای وسکس از جاده عبور میکند. برخی ادعا میکنند که این تنها یک گوزن بدون شاخ بوده است. اما فرم بدن این جاندار ابدا شبیه یک گوزن نبوده است.

 

5- هیولاهای چاه ها

یک کمپانی آب و لوله کشی انگلیسی برای انجام هرچه بهتر وظیفه ی خود و مدیریت درست تر لوله ها و آب های لندن ، چندین ربات با دوربین مدار بسته در لوله های زیرزمینی انگلستان قرار داد تا در لوله ها گشت زنند تا در صورت بروز مشکل ، سریع تر به آن رسیدگی کنند. فیلم های این ربات ها تکان دهننده بود. بسیاری در مقابل این شرکت اعتراض کردند که ویدیو هایی که منتشر کرده است جعلی اند. اما برخی نیز به وجود هیولا های چاه های انگلستان باور آوردند.

 

4- ساحره ی عربستان

در رتبه ی چهارم ترسناک ترین تصاویر از هیولاهای واقعی جهان ، فیلمی از ساحره ی عربستانی وجود دارد .ویدیویی از یک مرد عرب در اینترنت قرار گرفت ، که به نظر می آمد یک ساحره ی گوژپشت ، اورا دنبال میکند. از فریاد های مرد کاملا واضح است که بسیار ترسیده است. به همین علت بعید به نظر می آید که ویدیو ساختگی باشد. اما از آنجا که زیر ویدیو هشتگ “کمدی” وجود داشت ، ممکن است که برای خنداندن مردم ساخته شده باشد ، اما مردم برداشت کاملا متفاوتی داشته اند.

 

3- جن خانگی

مادری در آرژانتین در حال فیلم برداری از کودک نوزاد خود بود. تا این که در فیلم ضبط شده اثری از یک جن کوتوله دیده میشود که به سرعت به سمت میز کنار کودک فرار میکند. اضهارات ضد و نقیضی در خوص این فیلم وجود دارد. برخی میگویند فیلم ساختگی است چرا که سایه های میز و کوتوله با یکدیگر جور در نمی آیند. و برخی میگویند فیلم واقعی است چرا که این حرکت ، توجه نوزاد را نیز بر می انگیزد و او بر میگردد و سمت حرکت کوتوله را نگاه میکند.

 

2-عنکبوت غول آسا

این فیلم گویا توسط یک مرد با دوربین و مهارت فیلم برداری تازه کاری گرفته شده بود. که یک پیکر با دستها و پا های بسیار باریک و دراز را نمایش میداد که از یک ساختمان بالا میرفت. با وجود این که فیلم بسیار ساختگی و انیمیشن مانند به نظر میرسد ، اما متخصصان باور داشتند که اظهار نظر در خصوص ساختگی یا واقعی بودن این فیلیم سخت است ، چرا که از آنجا که آفتابی وجود ندارد ، سایه ی به خصوصی هم نمیتواند به ما در تضخیص جعلی بودن آن کمک کند.

 

10 مورد از ترسناک ترین تصاویر از هیولاهای واقعی جهان - حقایق ترسناک

1-چهار مرد مرموز

استلا لنسینگ stella lansing هر موقع که تصویری میگرفت ، چندین حلقه ی نورانی در تصویر مشاهده میشد. او ابتدا به آنها اهمیت نمیداد. تا این که در 1967 در جاده های ماساچوست بود که چند شی نورانی را در آسمان دید که تکان میخوردند. او با دوربین خود از آنها فیلم گرفت ، تا این که اشیا به سمت آسمان حرکت کرده و از دید دور شدند.

او فیلم ها را در یک پروژکتور میگذارد و با سرعت 2 فریم در ثانیه پخش میکند. نتیجه تکان دهنده بود ، به وضوح میشد شکل چهار مرد را به جای آن نور ها دید.

این پرونده یکی از جنجالی ترین مباحث ماوراطبیعه است. دانشمندان زیادی روی پرونده کار کردند و ترسناک تر از همه صدای بدست آمده از فیلم ها بود ، صدایی که کیفیت و وضوح لازم ندارد ، اما مشخص است که مرد ها با یکدیگر پچ پچ میکردند. چیزی که املا واضح است این ات که با امکانات 1967 نمیشد این پرونده ها را جعل کرد.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir