انسان هایی که باور دارند حیوان هستند – آدم های با خوی حیوانی : در کامیک ها و دنیای مارول ، مکرر دیده شده است ، که ابرقهرمان های غرب ، با ترکیب کردن قدرت انسان و حیوان ، به توانایی رسیدند که با شرارت مقابله کنند. مثلا مردعنکبوتی ، یا بتمن و … از این دسته اند. اما آیا چنین چیزی دور از واقعیت است ؟ خیر ! در این مقاله ده مورد واقعی از افرادی را به شما معرفی میکنیم ، که واقعا باور دارند (یا داشته اند) که حیوان هستند ، و برای اثبات ادعای خود ، هم ظاهر و هم رفتار خود را به حیوانات نزدیک کرده اند. با ما همراه باشید.

 

10 تا از جالب ترین اختراعات تنبل ها – عجیب ترین ابزار هایی که به داد تنبل ها میرسند

10 تا از حوادثی که میتوانند زمین را نابود کنند یا به زندگی بشر و یا حیات پایان دهند

10 ویروسی که میتوانند باعث شیوع بعدی شوند – چه ویروس هایی شبیه کرونا اند

 

10 مورد از انسان هایی که باور دارند حیوان هستند – آدم های با خوی حیوانی

10- مرد ببری

این مورد در جمهوری چک رخ داده است. دوربین های موجود در یکی از جنگل های این کشور ، تصاویر عجیبی از مردی را ضبط کردند ، که به صورت کاملا برهنه و روی چهار دست و پا ، با دندان های بر هم فشرده یورتمه میرود. زمانی که پلیس به جنگل میرسد ، مشخص میشود که رفتار عجیب او به علت مصرف  مواد مخدر lsd بوده است. او پس از مصرف این مواد ، حدود 500 مایل به همین صورت طی کرده است و باور داشته است که یک ببر سیبری است !

 

گربه دنبال کننده - دنیس اونر

9- گربه دنبال کننده – دنیس اونر

او یکی از سرخ پوستان آمریکایی بوده است ، که به نام سرزمین مادری خود ، گربه ی دنبال کننده “stalking cat” شناخته شده است. او در مصاحبه های خود بیان کرده است که اولین خاطره ای که از دوران کودکی خود به یاد می آورد این بوده است ، که تعجب کرده بود که دمب او چرا نیست ! بعد ها او چندین عمل جراحی میکند تا شبیه ببر شود و همیشه با یک دمب مکانیکی به خارج از خانه میرود.گربه ی دنبال کننده در 2012 خودکشی میکند.

 

8- ذهن گاو

در رتبه ی هشتم ، انسان هایی که باور دارند حیوان هستند ، زنی با ذهن گاو را داریم . یک نویسنده ی انگلیسی ادعا میکند که میتواند افکار و دید حیوانات به زندگی را درک کند. مخصوصا این ادعا را نسبت به گاو ها داشته است ، او باور داشت که گاو ها همان احساسات انسانی را اما در سطح ساده تری دارند. بعد ها مستندی از او در BBC با نام “زنی که مثل گاو فکر میکند” منتشر شد . او یکی از بزرگ ترین فعالان حقوق حیوانات است و در مجله تایمز یک بار در رتبه ی دهم بزرگ ترین قهرمانان زمین قرار گرفت.

 

پسر میمونی

 

7- پسر میمونی

در اعماق جنگل های اوگاندا ، پسری دوساله به نام جان سابونیا John Ssabunnya گم میشود. خوشبختانه برای او ، میمون های سبز این جنگل ، او را پیدا میکنند و به عنوان عضو خانواده بزرگ میکنند. به او یاد میدهند که چطور از درخت بالا برود و از میوه و برگ تغذیه کند.

بعد ها زمانی که میمون ها به یکی از روستا های اطراف جگل کوچ میکنند. یکی از اهالی این پسر کاملا برهنه را مشاهده میکند ، که مانند میمون ها بالا و پایین میپرد و سر و صدا میکند. اهالی سعی میکنند او را نجات دهند ، اما او میترسد و به بالای درخت ها میرود و به آنها شاخه درخت پرتاب میکند. دیگر میمون ها نیز سعی میکنند او را نجات دهند ، اما علی رغم تلاش میمون ها ، این پسر نجات میابد و به پرورشگاه میرود ، جایی که استعداد های او مخصوصا آواز ، یکی پس از دیگری شکوفا میشود.

 

6- زن گربه ای

او با عنوان “نانو گربه هه” nano the cat شناخته میشود. این بانوی نروژی در 20 سالگی ویدیویی در یوتیوب منتشر میکند که در آن ادعا میکند یک گربه است. او باور دارد که بر اساس اشتباهات ژنتیکی به صورت انسان به دنیا آمده است و این مورد را در سن 16 سالگی کشف کرده است ! او در مصاحباتی که داشته است ، برای اثبات حرف های خود ، ادعا میکند که قدرت شنوایی بالایی دارد ، از آب متنفر است ، میتواند با میو میو کردن با گربه ها ارتباط برقرار کند ، از سگ ها میترسد و… خیلی از خصوصویات مطرحی که گربه ها دارند را در خود مشاهده میکند.

 

مرد بزی

5-مرد بزی

در 2014 ، گرافیستی 32 به نام توماس توایتس thomas thwaitesساله تصمیم گرفت برای تعطیلات ، زندگی شهری در انگلستان را رها کند و به مراتع سوییس برود و با بز ها زندگی کند. او برای این منظور ، لباس های خاصی تهیه کرد که بتواند شبیه بز ها روی چهار دست و پا راه برود. در ابتدا بز ها به او محل نمی گذاشتند ، اما بعد ها او دوستانی از این گله پیدا کرد.

او همچنین قصد داشت در گله ی فیل ها جایی برای خود دست و پا کند ، اما جسه ی کوچک او ، مانع از قرابت او با فیل ها شده بود.

 

4- گله گرگ

در رتبه ی چهارم انسان هایی که باور دارند حیوان هستند گله ی گرگ ها را داریم. برای اولین بار ، تعداد زیادی از انسان ها یکجا خوی حیوانی پیدا میکنند! یک دسته دانش آموز دبیرستانی در آمریکا ، خود را گروه گله گرگ های خون زرشکی Crimson blood wolf pack مینامیدند. آنها باور داشتند ، گرگینه هستند ، یکدیگر را خانواده صدا میکردند و با یکدیگر زیر نور مهتاب ملاقات میکردند. زوزه میکشیدند و با پارس کردن ، با یکدیگر صحبت میکردند.

 

خود حیوان پنداری

3-مرد طوطی

این بار مردی به نام تد ریچاردز باور داشت باید به صورت طوطی به دنیا می آمده است. او برای این که هرچه بیشتر شبیه طوطی باشد ، گوش های خود را با عمل جراحی بر میدارد! با خالکوبی های رنگارنگ و پیراهن های رنگی ، سعی میکند بیشتر همرنگ طوطی ها شود و در مصاحبه ای عنوان کرد که هدف بعدی او این هست که با عمل جراحی بینی خود را شبیه منقار کند !

 

2- زن اسبی

زنی به نام لیان از گلدکست استرالیا ، باور دارد که یک اسب است. او هر روز لباس ، نعل و ماسک اسب میپوشد ، و به هدف یورتمه رفتن به دشت ها میرود ! او برای این که بیشتر اسب باشد (!) یک اسطبل در حیاط خانه خود درست کرده است تا کمی در آنجا بگذراند. برای توضیح رفتار خود ، او بیان کرده بود که زمانیک ه خود را به عنوان اسب جلوه میدهد ، بیشتر احساس آزادی و زندگی میکند.

 

پسر جنگل واقعی

1- پسر جنگل !

وقتی در طی زمان انسان ها بیشتر و بیشتر از جنبه ی حیوانی و ذات طبیعت فاصله میگیرند. افرادی هستند که میتوانند مدت ها در جنگل یا حیات وحش زندگی کنند. اما هیچ کس نمیتواند تا ابد به این صورت زندگی کرده و وفق یابد.این شامل همه ی ما نمیشود. بچه ی گرگی کسی است که بیشتر از تمام کمپر ها مجبور به زندگی در حیات وحش شد و این حتی به صورت فیزیکی اورا تغییر داد. پسر گرگی پسر بچه ای است که در سال 1976 در جنگل های هند پیدا شد. گویا در آن مدت 10 سال داشته و توسط گرگ ها پرورش یافته بود. او روی 4 دست و پا راه میرفت و زوزه میکشید و دندان های تیزی داشت و حتی هم نوعان خود را تعقیب کرده و میکشت و میخورد. مردم تلاش کردند اورا به جامعه بازگردانند. اما او تنها توانست چیز های آسانی مانند شست و شو را یاد بگیرد. اما هرگز زبان یاد نگرفت و همیشه مایل به شکار برای غذا بود.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir