اختراعات تنبل ها را در این لیست ده تایی از حقایق جالب برای شما لیست کرده ایم و امیدواریم اوقاتی سرگرم کننده برای شما ایجاد کنیم. خیلی از ماها دورانی میرسد که انرژی کافی و به اطلاح “حال” انجام هیچ کاری به جز استراحت را نداریم. این جورم واقع است که ابزار های زیر به داد ما میرسند.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از عجیب ترین اشیا خارج شده از بدن انسان

10 تا از عجیب ترین تصاویر و عکس های گرفته شده توسط بشر

10 تا از ابله ترین دزدان و مجرمان جهان

10 تا از ابلهانه ترین حرف ها در توئیتر

10 تا از ترسناک ترین کریپی پاستا ها

10 تا از جالب ترین و عجیب ترین اختراعات تنبل ها – ابزار های تنبلانه

10-کفش خود بند

واقعا چه کسی حال دارد بند یا چسب کفش خود را ببندد ؟ کار بسیار سختی است. شاید باورنکنید. اما برای این کار فرد باید خم شود ! سپس چسب یا بند کفش به آن سنگینی را بگیرد و در محل مناب خود قرار دهد. اما این کفش ها این کار را آسن کرده اند ، شما کافی است آنها را بپوشید ، سپس وقتیی وزن شما را حس کند ، دهانه ی آن تنگ میشود.

10 تا از جالب ترین اختراعات تنبل ها - عجیب ترین ابزار هایی که به داد تنبل ها میرسند

9- تخت خود مرتب کن

به قدری این کار سخت است ، که خیلی از ما بیخیال آن میشویم. آخر چرا باید چیزی را مرتب کنیم که شب دوباره خود ما قرار است آن را به هم بریزیم. این تخت رویایی اما این مشکل را حل کرده است ! پتوی تخت به لولا هایی وصل است که با حرکت روی اهرم خود ، آن را روی تخت میکشند.

8- عینک مخصوص مطالعه روی تخت

در رتبه ی هشتم اختراعات تنبل ها یک عینک قرار دارد. طبیعتا مطالعه به حالت نشسته و پشت میز کار خوبی نیست . مطالعه باید درون تخت و به حالت خوابیده باشد. اما باز هم مشکلی است که ما مجبوریم برای مطالعه به حالت خمیده سر خود را کمی بالا بیاوریم ، و یا این که مدت طولانی کتاب را بالای سر خود نگه داریم. اما به لطف مخترعان سخت کوش این مشکل هم حل شده است. عینکی اختراع شده است که در آن شیشه ای منشور مانند وجود دارد ، حالا شما میتوانید کتاب را روی شکم خود ولو کنید ، و خودتان روی تخت راحت بخوابید و کتاب را بخوانید. حتی میتوانید حین خواب وانمود کنید که درس میخوانید ، چرا که عینک روی چشمان شما را کامل میپوشاند.

10 تا از جالب ترین اختراعات تنبل ها - عجیب ترین ابزار هایی که به داد تنبل ها میرسند

7- حیوان خانگی سنگی

ما تنبل ها ، گاهی هوس میکنیم حیوان خانگی مثل سگ و گربه و … داشته باشیم. اما واقعا به زحمات آن فکر کرده اید ؟ شما باید به آنها آب و غذا بدهید ! و وحشتناک تر از این ها ، شما باید آنها را به گردش ببرید! اما نگران نباشید ، مخترعان به فکر ما هستند ، به عنوان حیوان خانگی ما میتوانیم سنگ های یو اس بی داشته باشیم. سنگ نه غذا میخواهد ، نه گردش میخواهد نه آب. اما هر چند سال یک بار اگر انرژی اضافه داشتید ، یو اس بی این سنگ ها را به کامپیوتر خود وصل کنید ، نپرسید چرا چون نمیدانم.

6- دمپایی ها جارویی

تمیز کردن کفپوش ها واقعا کاری طاقت فرسا است. اما این مشکل هم با این اختراع آساسن شده است. دمپایی های جارویی ، کافی است در زندگی روزمره این دمپایی ها را بپوشید تا خود به خود که راه میروید ، زمین تمیز شود ، تا بتوانید تا جای ممکن از جارو کردن زمین طفره بروید.

10 تا از جالب ترین اختراعات تنبل ها - عجیب ترین ابزار هایی که به داد تنبل ها میرسند

5-کاغذ توالت نزدیک کن

صبح چیز بدی است. نه تنها فرد باید از خواب بلند شود ، باید صبحانه آماده کند و بخورد ، لباس بپوشد و… اما پس از این همه کار در زمانی کوتاه مدت ، صبح که به دستشویی بروید ،  تنها چیزی که میتواند خوش حالتان کند این است که لازم نباشد از آنجا بلند شوید تا کاغذ توالت بردارید ، ای کاش خودش به سمت ما می آمد نه ؟ اما نگران نباشید ، این اختراع با حالت کشویی کاغذ توالت را سمت شما می آورد و سپس جمع میشود.

4-دکمه کنترل و alt و delete

در رتبه ی چهارم اختراعات تنبل ها یک کیبورد قرار دارد. از بین این همه دکمه ی کیبورد ، پر کاربرد ترین آنها این سه دکمه است. یک تنبل واقعی حال ندارد هر دفعه به دنبال این ها بگردد ، پس این مشکل با کنار هم قرار دادن این سه دکمه در یک کیبورد کوچولوی مجزا که با یو اس بی به کامپیوتر وصل میشود بر طرف شده است.

10 تا از جالب ترین اختراعات تنبل ها - عجیب ترین ابزار هایی که به داد تنبل ها میرسند

3-سیکس پک

نوعی کمربند فلزی تنگ وجود دارد ، که اگر آن را به مدت بیست دقیقه به خود وصل کنید ، به مدت دو الی سه ساعت شکم شما قالب میگیرد و حالت سیکس پک به خود میگیرد ، دیگر تنبل های عزیز لازم نییست برای سیکس پک به باشگاه بروند.

2-کیسه فضولات جمع کن

اگر به جای سنگ خانگی  که در این لیست معرفی کردیم ، سگ یا گربه گرفته اید ، واقعا تنبل نیستید ، اما شاید حتی شما هم  از این همه “پی پی” کردن آنها خسته شده اید ، اصلا آنها چی میخورند که این همه معده ی آنها مشغول است. جمع کردن آنها مکافاتی دارد.

اما شما هم نگرا نباشید ، نوعی کمربند وجود دارد که انتهای آن به آن نقطه ی حیوان خانگی میرسد و به آن یک نایلون وصل میشود. سپس هر چقدر هم حیوان خانگی شما تلاش کند نمیتواند محیط را کثیف کند.

10 تا از جالب ترین اختراعات تنبل ها - عجیب ترین ابزار هایی که به داد تنبل ها میرسند

1-بستنی چرخان

بستنی خوردن سخت است. شما نه تنها باید کلی لیس بزنید ، بلکه باید هر از گاهی بستنی را بچرخانید و نقاط مختلف آن را لیس بزنید تا آب نشود. خلاصه سر شما را درد نیاورم که کلی زحمت دارد.

اما این قالب بستنی برای ما مثل جادو است ، فقط کافی است زبان خود را بیرون بیاوریم و روی بستنی قرار دهیم ، خود به خود میچرخد و خورده میشود . خوب است نه ؟


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir