رفع ارور ISDone.dll

رفع ارور ISDone.dll در حین نصب گیم ها را در این مقاله به شما آموزش میدهیم. این ارور بدنام گاها به علت کمبود حافظه ی مجازی پیش می آید. ولی دقت کنید که بازی که در حال نصب آن هستید توسط سیستم شما پشتیبانی بشود.

حل مشکل و رفع ارور ISDone.dll در حین نصب گیم ها ، ساده و در چند مرحله

افزایش حافظه مجازی

ابتدا به control panel سپس به system (یا system and security سپس انتخاب system) بروید. و در سمت چپ advanced system settings را انتخاب کنید.

پنجره ای برای شما باز میشود. در آن بالا advanced را انتخاب کنید و در قسمت performance بر روی setting کلیک کنید.

دوباره پنجره ای جدید برای شما باز میشود . در قسمت بالای پنجره باز هم به قسمت advanced بروید. در قسمت virtual memory روی change کلیک کنید.

پنجره ای باز میشود. اولین تیک که با کلمه ی automatically آغاز شده را خالی و غیر فعال کنید. در زیر آن تیک ، روی درایوی که بازی خود را در ان نصب کردید کلیک کنید(مثلا C یا D یا ..). سپس custom size را فعال کنید.

در اینجا برای رفع ارور ISDone.dll باید بازه ای از ظرفیت حافظه ی خود را به بازی حافظه ی cache بازی خود اختصاص دهید. مثلا از 100 مگابایت (حداقل) تا 3000 مگابایت (حداکثر). حال باید حافظه ی حداقل را به صورت مگابایت در قسمت initial size وارد کنید. سپس حافظه ی حداکثر را به صورت مگابایت در قسمت maximum size وارد کنید.

توجه کنید که این حافظه از میزان ظرفیت آزاد فضای حافظه ی شما کاسته میشود. برای اکثریت بازی ها 2.5 گیگابایت (2500 مگا بایت) کافی است. حال با کلیک بر روی ok و apply تمام پنجره های باز شده و پیام هایی که می آید فرآیند را ذخیره کنید. سپس پیامی برای شما می آید که کامپیوتر را ریستارت کنید. پس از تایید کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

حل مشکل و رفع ارور ISDone.dll در حین نصب گیم ها ، ساده و در چند مرحله

پاک کردن مراحل قبلی

حال با فشردن دکمه ی start و R به صورت همزمان پنجره ای باز میشود. در این پنجره بنویسید ” %TEMP% ” (درصد TEMP با حروف بزرگ سپس درصد بدون فاصله میان هیچ حرفی و بدون فاصله در آغاز و پایان) و اینتر کنید. پوشه ای برای شما باز میشود. تمام محتوای پوشه را پاک کنید. هر چه پاک نشد ، skip کنید.

حال شما باید بتوانید بدون هیچ مشکلی بازی خود را نصب کنید. موفق باشید.

در صورت مواجهه با هر مشکلی ، یا اگر آموزش رفع دیگر ارور ها را میخواستید. با ما در نظرات در میان بگذارید.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir