زیباتر کردن و زیباتر شدن چهره – طریقه و ترفند زیبا شدن

زیباتر شدن چهره حتما نیاز به عمل های جراحی و غیره ندارد. ما اعتقاد داریم که نه شما و نه هیچ کس دیگری زشت نیست و زشت به دنیا نیامده است . تنها نمیدانیم چگونه زیباتر شویم و چگونه به خودمان برسیم. به هر حال تمامی ما از گوشت و پوست و استخوانیم ، و اگر برخی زیباتر به نظر می آیند ، به این علت است که میدانند چگونه نقاط قوت چهره ی خود را بهتر نمایش دهند. نگران نباشید ، ما چند راه حل برای شما داریم.

پوست ، مو و ناخن درخشان زیباست

صورت خود را دوبار در روز با یک لطیف کننده ی پوست بشویید. چربی های ناحیه ای پوست شما را بد نشان میدهد ، به همین علت حتما نواحی اطراف بینی ، خطوط لبخند و اطراف گونه و پیشانی خود را به خوبی هنگام شست و شو ماساژ دهید. هنگام حمام ، حتما از یک لیف یا اسفنج برای شست و شوی صورت استفاده کنید.

اگر نیاز است از کرم های لایه بردار استفاده کنید ، برخی از این کرم ها به لطافت پوست آسیب میزنند پس تنها در صورت نیاز (مثل وجود نقاط سیاه چربی و کک روی صورت) از این کرم ها استفاده کنید. اما راه حل دیگر این است که چند دقیقه پوست موز را از قسمت داخل روی پوست خود بکشید.

مرتب به حمام بروید. موهای شما نیاز به مراقبت دارند. اگر فرصت کافی برای این کار را ندارید ، از شامپو های خشک استفاده کنید و گاها (ترجیحا قبل خواب) آنها را به مو های خود اسپری کنید.

لازم نیست حتما لاک بزنید. حتی یک برق ناخن در عرض 15 ثانیه میتواند ناخن های شما را شاداب نشان بدهد.

 

برای زیباتر شدن چهره یا صورت چه کنیم ؟ چه تغیراتی اعمال کنیم تا زیباتر شویم بزرگتر کردن چشم و بزرگتر کردن لب

چاقی زیاد تاثیر بدی بر زیبایی دارد

از ویتامین بیشتر و شکر و کربوهیدرات کمتری در رژیم غذایی استفاده کنید. کربوهیدرات مانند نان و برنج و سیب زمینی و… و شکر میتوانند صورت شما را چرب و چاق نشان دهند. مصرف بی رویه و زیاد این مواد مغزی میتواند تاثیر منفی داشته باشد. و ویتامین برای شادابی چهره به شدت لازم است. گاها ورزش میتواند باعث تعریق و کاهش چربی و چاقی چهره شود.

مدتی را جلوی آینه به خود اختصاص دهید ، راه های جدید را امتحان کنید.

مدل مو و ریش به زیباتر شدن چهره بسیار کمک میکنند . مدل مو و مدل ریش و سبیل جدید را امتحان کنید. اگر در یک مدل خوب بودید به آن اکتفا نکنید و دیگر مدل ها را امتحان کنید ، شاید در یک مدل عالی باشید.
مدل های آرایش های مختلف ، رژ ها و کرم های مختلف را امتحان کنید ، برخی از بهترین چهره ها با آزمون و خطا بدست می آید.
اگر عینک استفاده میکنید ، حتما مدل های مختلف آن را امتحان کنید ، عینک هم میتواند تاثیر منفی هم مثبت بر چهره داشته باشد.

برای زیباتر شدن چهره یا صورت چه کنیم ؟ چه تغیراتی اعمال کنیم تا زیباتر شویم بزرگتر کردن چشم و بزرگتر کردن لب

راهکار های مخفی

پس از مسواک زدن ، مسواک خود را بدون خمیر دندان و تنها با آب بر روی لب های خود بکشید ، خیلی فشار ندهید ، صرفا به صورت ملایم با مسواک روی آن بکشید، این کار دو نتیجه ی خوب دارد ، باعث پاکسازی پوست های مرده ی صورت میشود ، در نتیجه لب های شما خوش رنگ تر میشوند ، و دیگر این که باعث جریان خون در لب میشود و به مرور لب های شما بزرگتر به نظر میرسند.
مقداری جوش شیرین را در آبلیمو حل کنید ، سپس به عنوان خمیر دندان از آن استفاده کنید ، به این صورت دندان های شما سفید تر به نظر میرسد.
پف بودن چهره جلوه ی خوبی ندارد. ملتهب شدن چهره از گرما و تعریق باعث پف کردن میشود. برای جلوگیری از این کار روزانه صورت خود را درون سطلی پر از آب یخ و برش های خیار فرو کنید. و 20 ثانیه در آب نگه دارید. سپس آن را با حوله پاک کنید. میتوانید صرفا یک تکه یخ روی چهره ی خود بکشید ، اما دقت کنید که باید به تمام نواحی چهره ی خود یخ بکشید. و خیلی نباید یخ را روی یک ناحیه قرار دهید ، نهایت 15 ثانیه.

راهکار های آرایشی

چشم بزرگتر

چشمان بزرگتر به زیباتر شدن چهره کمک میکنند . به شکل V زیر چشمان خود را کانسیلر بزنید. از کانسیلری استفاده کنید که دو الی سه مرتبه از پوست شما روشن تر باشد سپس آن را با انگشت خود تا اواسط گونه پخش کنید. موزه های خود را موج دهید تا چشمان شما بهتر دیده شود.
ابرو نقش مهمی در چهره دارد ، مانند یک قاب زیبا برای چشمان است ، و به چهره ساختار میدهد. با مداد ابرو و یا از میان برداشتن مو های زائد به آن ها فرمی بدهید که بهتر به صورت شما بیاید.
هر چیزی که اطراف آن سایه یا تیره باشد ، برجسته تر دیده میشود ، به همین علت حتما از خط چشم تیره در اطراف پلک خود استفاده کنید(کمی فاصله برای هایلایت بگذارید). زیاده روی نکنید چرا که یک خط باریک تاثیر زیادی دارد. پس از خط چشم ، از یک هایلایت کم رنگ استفاده کرده و ناحیه ی درون خط چشم خود را روشن تر کنید. همچنین موژه ی مصنوعی میتواند چشم های شما را هر چه بیشتر بزرگتر نشان دهد.

برای زیباتر شدن چهره یا صورت چه کنیم ؟ چه تغیراتی اعمال کنیم تا زیباتر شویم بزرگتر کردن چشم و بزرگتر کردن لب

لب بزرگتر

اشتباه بزرگی که در آرایش میشود را شما انجام ندهید ، هرگز رژ لب را تا اطراف و حتی بیرون لب های خودتان استفاده نکنید. به جای آن یک خط تیره دز اطراف لب های آن بکشید و تفاوت را خودتان ملاحظه کنید.
از رژ های حجم دهنده یا براق استفاده کنید. ترجیحا از دولایه رژ استفاده کنید. که یک مرتبه از دیگری کم رنگ تر باشد(اما همرنگ). از رژ تیره برای ناحیه ی بیرونی لب (دوسوم  بیرونی لب) و رژ کمرنگ برای ناحیه درونی لب.

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir