افرادی که در زمان سفر کردند – تناسخ بازیگر ها و سلبریتی ها در تاریخ : در این مقاله به چند تصویر از سلبریتی های هالیوودی اشاره میکنیم ، که بدل هایی بسیار مشابه با خود در تاریخ داشته اند. تنها دلیلی که میتوان برای این شباهت های عجیب آورد ، تصادف ، تناسخ و یا سفر در زمان است ! شما چطور فکر میکنین ؟ یادتان باشد این تازه قسمت 1 است و این مقاله ادامه دارد.

10 مورد از بدل سلبریتی ها در تاریخ – عکس افرادی که در زمان سفر کردند

عکس واقعی سفر در زمان

10 – فشن

این عکس از یک سلبریتی نیست ، اما از کل عکس های این مقاله معروف تر است . این عکس یکی از معروف ترین تصاویر با موضوع سفر در زمان است. ادعا میشود این عکس در british columbia کانادا گرفته شده است. همان طور که از اتمسفر و لباس و پوشش عکس مشخص از این عکس مروبط به دوران قدیم است. تصویر به نظر بسیار ساده و معمولی به نظر می رسد ، تا این که چشم ها روی مردی گیر می کند. که لباس های مدرن و خارج از عرف آن دوران را پوشیده است. و از همه عجیب تر این که عینک دودی و دوربینی در دست دراد که سال ها پس از زمان عکس اختراع شده اند.

 

تصاویر سفر در زمان گذشته

9- موبایل قرن 19

یک کلیپ از یک تیکه منتشر نشده از فیلم circus bonus از چارلی چاپلین وجود دارد ، که در آن موردی واقعا عجیب دیده میشود. در این کلیپ ، زنی در حال قدم زدن و صحبت کردن با چیزی که در کنار گوش خود گرفته است ، دیده میشود. چیزی که به نظر میرسد یک گوشی  همراه باشد. دستگاهی که حداقل 80 سال پس از این فیلم ساخته شده است.

 

سفر در زمان نیکولاس کیج

8- نیکولاس کیج

در رتبه ی هشتم افرادی که در زمان سفر کردند ، نیکولاس کیج قرار دارد . تصاویری از یک مرد آمریکایی در دوران غرب وحشی وجود دارد که از لحاظ ظاهری بسیار بسیار شبیه نیکولاس کیج ، بازیگر معروف هالیوودی است. اما شباهت نیکولاس کیج با شخصیت های تاریخی تنها در این مورد خلاصه نمیشود. تصاویر امپراطور مکزیک ، مکسیمیلیان سوم نیز از لحاظ چهره شباهت زیادی با نیکولاس کیج دارد.

 

سفر در زمان جان تراولتا

7- جان تراولتا

یک مورد دیگر از سلبرتی ها در تاریخ ! درست پس از معروف شدن تصاویر نیکولاس کیج ، این تصویر شبیه به جان تراولتا در اینترنت برای فروش به قیمت 15 هزار دلار گذاشته شد. تصویری از مردی که سالیان سال پیش از تولد جان تراولتا زندگی میکرده است ، اما از لحاظ چهره با او مو نمی زند. تنها دلیل شباهت این تصاویر ا سفر در زمان است یا تناسخ است ، یا تصادف !

 

سفر در زمان جی زی

6- جی زی

هنوز کار ما با سلبریتی ها تمام نشده است ، حال نوبت این رپر معروف رسیده است. تصویری از دوران1930 در بروکلین نیویورک گرفته شده است ، که در آن یک جوان آمریکایی به دوربین خیره شده است. صورت این جوان بسیار شبیه به جی زی میباشد. جالب اینجاست که خود جی زی نیز متولد بروکلین نیویورک میباشد!

 

سفر در زمان ادی مورفی

5- ادی مورفی

ادی مورفی یکی از محبوب ترین صداپیشه ها و کمدین ها و  بازیگران آمریکایی است. تصویری از 1920 از مردی آمریکایی منتشر شده است ، که حتی از سه مورد بالا ، شباهت بیشتری با ادی مورفی دارد.ساختار گونه ، استخوان بندی حالت ابرو ، رنگ پوست و حتی سلیقه ی این دو در انتخاب مدل سبیل یکسان بوده است !

 

سفر در زمان بروس ویلیس

4- بروس ویلیس

در رتبه ی چهارم افرادی که در زمان سفر کردند ، بروس ویلیس قرار دارد . این دفعه شباهت میان افراد گمنام و سلبریتی ها نیست ، این دفعه باهت میان دو فرد مشهور است ! شباهت بروس ویلیس ، با یکی از جنرال های جنگ جهانی ، یعنی جنرال مک ارتور است. به قدری این دو شبیه هم هستند ، گویا بروس ویلیس در فیلم اکشنی دیگر در حال بازی کردن نقش مک ارتور میباشد !

 

سفر در زمان جاستین تیمبرلیک

3-جاستین تیمبرلیک

تصویری که گویا متعلق به یک مجرم غرب وحشی است ، در دنیای مجازی منتشر شده بود ، این مجرم چهره ای دقیقا مشابه جاستین تیمبرلیک (ولی با ریش) داشت. بیشترین شباهت در بین چشم های این دو دیده میشود.

 

سفر در زمان سیلوستر استالون

2- کاردینال استالون !

این یکی از شدید ترین شباهت ها ، میان نادر ترین چهره ها است! چهره سیلوستر استالون ، چهره خاص و بی همتایی هست ، اما یکی از بیشترین شباهت ها میان چهره ی او و چهره ی یکی از کاردینال های کلیسای کاتولیک وجود دارد. چهره ی نقاشی شده ی کاردینال در پشت پاپ گریگوری نهم به طرز عجیبی با چهره سیلوستر استالون شباهت دارد.

 

سفر در زمان لئوناردو دیکاپریو

1- لئوناردو دیکاپریو

این مورد کمی خاص است. چرا که شباهت چهره میان یک زن و یک مرد وجود دارد. که به نوعی میتوان گفت شباهت چهره آنها ابدا سفر در زمان نبوده است. اما به نظر میرسد ، که در 1960 لئوناردیو دیکاپریو ، بازیگر مشهور هالیوودی ، یک بدل زن به نام جودی زیپر داشته است. باهت چهره ی این زن با جوانی های آقای دیکاپریو آنقدر زیاد است که تمایز دادن را میان آنها کمی سخت میکند.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir