10 تا از محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان – اماکن دیدنی انگلستان

محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان موضوع مقاله ی این هفته ی ایرابرود است. بدون شک این انگلستان با حداقل 3000 سال قدمت سکونت انسان و مراتع حاصلخیز سرسبز بیش از 10 اماکن دیدنی دارد. اما ما در این مقاله محبوب ترین اینها را برای شما لیست میکنیم تا برای بازدید خود اولویت دهید.

اماکن دیدنی ترکیه را در اینجا ببینید.

محبوب ترین اماکن گردشگری انگلستان :10- شهر بث و حمام های رومی

شهر بث سالانه هزاران گردشگر را به خود جذب میکند. شاید از دلایل این که این شهر در لیست محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان میباشد این است که در اطراف این شهر چندین حمام باستانی رومی قرار دارد. رومیان سال ها پیش به قبایل انگلیسی حمله کردند و شهر رومی لاندانیوم (لندن امروزی) را بنا کردند. به همین علت در اطراف شهر های انگلیسی آثار رومی باستان را می توان دید.

بث همچنین داراری ساختمان هایی زر رنگ با معماری گرجی است. که زیبایی این شهر را دو چندان می کند.

10 تا از محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان - اماکن دیدنی انگلستان

محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان :9- دریاچه پارک ملی

بارندگی زیاد در گشور انگلستان مناظر سبز زیادی ایجاد کرده است که هر چقدر از زیبایی آنها بگوییم کم گفته ایم. یکی از این مناظر پارک ملی انگلستان است . مناظر بی بدیل ، روستا های با معماری زیبا و مناظر سبز و بلند ترین کوه انگلستان با بافت صخره ای زیبا ، این مکان را به نقطه ی پربازدید از انگلستان تبدیل کرده است.

 

محبوب ترین اماکن گردشگری انگلستان :8- کلیسا جامع کانتربری

این کلیسای قدیمی در شهر باستانی کانتربری قرار دارد. کلسای جامع کانتربری محل اقامت اسقف اعظم انگلستان است. که پادشاهان و ملکه های بریتانیا باید توسط این فرد تاجگذاری کنند. کلسا از زمانی بنا شد که اگوستین مقدس در شهر قرون وسطایی کانتربری عبادتگاه ویران شده ی پاگان های سلتی را پیدا کرد و دستور بازسازی و احداث کلیسایی در این مکان داد.

معماری زیبای قرون وسطایی – کافه ها و گالری های اطراف ، و خیلی نکات دیگر باعث شد این کلیسای زیبا در لیست محبوب ترین اماکن گردشگری انگلستان باشد.

10 تا از محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان - اماکن دیدنی انگلستان

محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان :7- پروژه ادن

پروژه ادن مجموعه ای از زیباترین گل ها و گیاهان گلخنه ای در سرتاسر دنیا است که در یک گلخانه با معماری بی نظیر مدرن در نزدیکی کرنوال قرار دارد.
معماری بی نظیر کروی شکل با خانه های شبه لانه زنبور و گیاهان زیبا و سرسبز در کنار یکدیگر باعث شده اند که این مجموعه در لیست محبوب ترین اماکن گردشگری انگلستان قرار گیرد.

محبوب ترین اماکن گردشگری انگلستان :6- برج لندن

برج لندن معماری زیبای انگلیسی دارد که در طی دوران بنا هایی به آن اضافه شده است. قدمت برج سفید این بنا به 1000 میلادی برمیگردد.

از این برج در طی تاریخ به عنوان زندان ، قصر ، رصدخانه ، دامگاه ، موزه استفاده شده است. به همین علت نمایشگاه ها و موزه های متنوعی در این مکان وجود دارد که ساعت ها بازدید کنندگان را به خود جذب میکند.

10 تا از محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان - اماکن دیدنی انگلستان

جاذبه های گردشگری انگلستان :5- بیگ بن و بنای پارلمان

بیگ بن بدون شک معروف ترین نماد انگلستان است. این برج با معماری گاتیک و ساعت غول آسای خود سال های سال از محبوب ترین آثار دیدنی و گردشگری لندن و انگلستان بوده است.

هیچ فیلمی ، هیچ لیستی و در کل هیچ بروشوری از انگلستان نمیتوان یافت که در آن بیگ بن قد علم نکرده باشد. بیگ بن در کنار رودخانه ی تیمز از محبوب ترین کادر ها عکاسی انگلستان بوده است.

 

اماکن گردشگری انگلستان :4- کاتسولد

با حدود 770 مایل مساحت کاتسولد از زیبا ترین اماکن گردشگری انگلستان است. کاتولد مجموعه ای از زیبا ترین محلات خارج شهر انگلستان مانند اکسفوردشایر ، گلوچسترشایر ، سامرست و… است. در کنار معماری چوبی وزیبای این محلات طبیعت بکر و سرسبز و مرطوب انگلستان وجود دارد که هرکدام زیبایی های خود را دارند.

10 تا از محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان - اماکن دیدنی انگلستان

جاذبه های گردشگری انگلستان :3- پل لندن

شاید پس از بیگ بن معروف ترین اثر دیدنی انگلستان پل لندن باشد. این پل نیز مانند بیگ بن معماری زیبایی شبه معماری های گاتیک دارد که با ساختمان پارلمان انگلستان و بیگ بن همخوانی زیادی دارد و در کنار اینها منظره ای بی بدیل بر روی رودخانه ی تایمز به وجود می آورد.
همچنین پل لندن از محبوب ترن کادر های تایم لپس است.

اماکن گردشگری انگلستان :2- قلعه وارویک

این قلعه در شهر زیبا و باستانی وارویک قرار دارد. در کنار رودخانه اون و مراتع سرسبز و فضای شهری قلعه ی وارویک با استواری بر منظره حکومت میکند. وارویک از زیبا ترین قلعه های قرون وسطایی انگلستان است که فضای داخل و اطراف قلعه به خوبی زندگی قرون وسطایی جمعیت اعیان نشین انگلستان را نمایش میدهد.
10 تا از محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان - اماکن دیدنی انگلستان

محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان :1- استونهنج

استونهنج در ده مایلی شمالی سالیسبوری در دشت ها و مراتع قرار دارد. شاید استونهنج معروف ترین آثار باستانی اروپا باشد. قدمت این بنا به بین 3000 تا 1500 سال پیش از میلاد مسیح بازمیگردد. تاکنون بیش از 250 اثر تاریخی در اطراف این بنا پیدا شده است. گفته میشود استونهنج هم استفاده ی زمان شناسی و تقویمی داشته هم استفاده ی عبادتگاهی.

اماکن دیدنی مصر در اینجا.

www.irabrod.ir


2 Comments

ترکیه ، گردشگری و مهاجرت به ترکیه - Irabrod · 2020-04-01 at 5:38 ب.ظ

[…] 10 جاذبه ی دیدنی انگلستان در اینجا. […]

مصر ، گردشگری مصر ،مسافرت و مهاجرت به مصر - Irabrod · 2020-04-01 at 5:39 ب.ظ

[…] 10 جاذبه ی دیدنی انگلستان در اینجا. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir