عجیب ترین چیزهای بلعیده شده : مردم کشور های مختلف سنت ها و خوراک های عجیبی دارند ، که غالبا برای کشور های دیگر ، عجیب و شگفت انگیز است. اما بعضی چیز ها غذا یا خوراکی محسوب نمیشود. به طوری که برای تمام مردم جهان خوردن اینها عجیب است. 10 تا از این موارد را در این مقاله حقایق جالب برا شنا لیست کرده ایم. هشدار ، برخی محتوا ها چندش آور اند.

 

10 تا از عجیب ترین اشیا خارج شده از بدن انسان

چگونه هنذفری خود را تعمیر کنیم

16 فیلم شبیه ارباب حلقه ها

10 تا از عجایب منظومه شمسی

 

10 تا از عجیب ترین چیزهایی که توسط مردم بلعیده شده است ! – حقایق جالب

10- گریلز

گریلز نوعی روکش دندان است. که عموما با فلزات درخشان ساخته میشود و  جنبه ی زینتی و کاربردی دارد. این مورد از لیست ما توسط یک مادر برای پسر 7 ساله ی خود خریده شد . و هنگام خوردن غذا این گریلز ها شل شدند و توسط او بلعیده شدند.

 

10 تا از عجیب ترین چیزهای بلعیده شده توسط مردم ! - حقایق جالب

9- چنگال

شاید برای شما عجیب باشد که چرا یک نفر چنگال خود را بلعیده باشد. اما داستانی چندش آور پشت این قضیه است. زمانی که یک سوسک به دهان یک خانم میپرد ، این خانم به این فکر می افتد که با چنگال این حشره را از دهان خود بیرون بیاورد. اما متاسفانه در انتهای ماجرا او هم سوسک و هم چنگال را قورت میدهد. بعد ها با عمل جراحی میتوانند چنگال را از معده ی او خارج کنند.

 

8- سیم مفتول

در رتبه ی هشتم عجیب ترین چیزهای بلعیده شده ، سیم مفتول قرار دارد. یک زندانی پس از این که متوجه میشود که دیوار زندان او از سیم مفتول ساخته شده است ، تلاش میکند که ذره ذره این سیم ها را بخورد. بعد ها نگهبانان متوجه میشوند و دیوار زندان او را از بتن میسازند. حال او هم مقداری زیادی سیم بلعیده است ، هم باید زندانی بماند.

 

10 تا از عجیب ترین چیزهای بلعیده شده توسط مردم ! - حقایق جالب

7- 350 عدد سکه

این رکورد در دست سارقی است که عادت داشت سکه بدزدد و آنها را قورت دهد. البته ایشان تنها در زمینه سکه فعالیت نمیکردند و انواع فلزات گرانبها به هر شکلی که باشند را قورت میداده است. در آخر زمانی که مقدار 6 کیلوگرم سکه و دیگر فلزات را با عمل جراحی از بدن او خارج میکردند. او جان خود را از دست میدهد.

 

6- حلقه نامزدی

البته آن طور که انظار دارید داستان عاشقانه نیست. در واقع کمی چندش آور هست. داستان درخصوص مردی است که به فروشگاه جواهرات میرود و در طی مذاکراتی با فروشنده میتواند او را راضی کند که حلقه ی دیگری به جز آن که در دست خریدار بود بیاورد. وقتی فروشنده از این مرد دور میشود او حلقه را میبلعد و فروشنده که بر میگردد ، مرد ادعا میکند که حلقه ی مذکور را به فروشنده پس داده بود. فروشنده قانع نمیشود و پلیس دخالت میکند. مرد اعتراف میکند و مجبور میشود منتظر بماند تا حلقه را دفع کند.

به علت داستانی که پشت این حلقه بود ، فروشنده هیچ وقت نتوانست حلقه را با قیمت کامل بفروشد.

 

10 تا از عجیب ترین چیزهای بلعیده شده توسط مردم ! - حقایق جالب

5- سنگ

زنی جوان در طی بحثی که با معشوق خود داشت ، 20 عدد سنگ کبالت میبلعد با فرض این که سیستم گوارشی او میتواند بعد ها این ها را دفع کند. اما این اتفاق نمیافتد. در نتیجه مجبور میشوند در طی یک عمل جراحی این سنگ ها را از بدن او خارج کنند.

 

4- تخت زندان

در رتبه ی چهارم عجیب ترین چیزهای بلعیده شده ، تخت زندان قرار دارد. مردی به این نتیجه میرسد که خوردن تشک زندان ارزش این را دارد که چند روزی به جای زندان در بیمارستان سیر کند. او هر چه میتواند را میبلعد و نگهبانان او را به خواسته خود میرسانند. و او را به بیمارستان میبرند. در طی عمل جراحی نزدیک به 100 شی از جمله فنر تشک و تیغ اصلاح از بدن او خارج میشود. جالب این جاست که او نمیخواست پزشکان این ها را از بدن او خارج کنند ، اما بیمارستان اجازه را از دادگاه دریافت میکنند.

 

10 تا از عجیب ترین چیزهای بلعیده شده توسط مردم ! - حقایق جالب

3- غورباقه و موش زنده

ینگ دینگکای یک مرد 66 ساله ی چینی است ،که  اعتقاد داشت که قورت دادن غورباقه و موش میتواند باعث بهبود سیستم گوارش او شود. و اورا قوی تر کند. او از 20 سالگی مشکلاتی نظیر گوارش و سرفه داشت. که بنا به ادعای او ، پس از خوردن این حیوانات مشکلات او برطرف شد !

 

2- نزدیک 5 کیلوگرم مو

در نوامبر 2007 ، مجله دارویی لندن ادعا کرد که به تازگی جراحان موفق شدند نزدیک به 5 کیلوگرم مو از معده دختری 18 ساله خارج کنند. این دختر که مشکل درد معده و کاهش 20 کیلوگرم وزن داشت به بیمارستان مراجعه میکند. پس از این که داخل بدن او با یک دوربین کوچک بررسی شد ، مشخص شد که آنقدر مو در معده او وجود داشت که کل حجم معده ی او را گرفته بود و موهای جمع شده فرم معده ی او را گرفته بودند. این دختر مشکلی داشت که از استسرس زیاد موهای خود را میبلعید ، این موها در طی زمان جمع شده و این مشکل را در او ایجاد کرده بود.

 

10 تا از عجیب ترین چیزهای بلعیده شده توسط مردم ! - حقایق جالب

1- یک هواپیما !

مایکل لوتیتو michael lotito یک مرد فرانسوی بود که برای معده ی قوی و جداره های گوارشی ضخیم خود مشهور شده بود. گفته میشد که او میتواند هر چیزی را هضم کند ! این شد که او تصمیم گرفت یک هواپیمای cessna 150 را کامل بخورد و همین کار را کرد. او از 16 سالگی در این زمینه تجربه داشت و موفق شده بود برای سرگرمی مردم ، تلوزیون ، دوچرخه ، چرخ خرید ، لوستر ، کامپیوتر و تابوت بخورد.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir