10 مجسمه ای که تکان خوردند ! – حقایق جالب 10 مورد دیگر از تکان خوردن مجسمه ها – حرکت مجسمه ها

مجسمه هایی که تکان خوردند ؟ آیا ممکن است؟ مجسمه اصولا جسم سخت و بی جان هنری است که تکان خوردن آن بدون قدرت برق و… محال است.اما در قسمت اول این مقاله 10 مورد باورنکردنی را ارائه دادیم که این فرضیه را نقض میکند. در این مقاله از حقایق جالب این قضیه را ادامه میدهیم و مثال های بیشتری ارائه میدهیم. برخی از این ها شایعه یا فریب بوده اند، اما برخی به طوری ترسناک هیچ توضیحی ندارند.

 

قسمت اول را نخوانده اید ؟

مجسمه هایی که تکان خوردند قسمت اول .

 

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 فردی که ادعای جاودانگی کردند را در این مقاله بخوانید.

ترسناک ترین اماکن جهان را در ایرابرود بخوانید

10 اتفاقی که در کارتون سیمپسون ها پیشبینی شدند.

10 ویروس که میتوانند مانند کرونا همه گیری جهانی بعدی را رقم بزنند. را در ایرابرود بخوانید.

تکان خوردن مجسمه ها : 10- مریم مقدس در شمال اسرائیل

در شمال اسرائیل مجسمه ای از مریم مقدس وجود دارد که یک نوع روغن شفادهنده از ان ترشح میشود. گفته میشود که این روغن بیماران زیادی را شفا داده است. با این وجود دانشمندان این پدیده را placebo نامیده اند. یک پدیده ی روان درمانی که از آنجا که مردم دوست دارند باور کنند که این روغن آنهارا درمان میکند، روحیه ی مقاومتشان بیشتر میشود و بهبود میابند.

10 مجسمه ای که تکان خوردند ! - حقایق جالب 10 مورد دیگر از تکان خوردن مجسمه ها - حرکت مجسمه ها

تکان خوردن مجسمه ها : 9- مجسمه ی هیندوی کالی

کالی یک نوع بت-ایزد هیندو است که به نابودگر شرارت و پشتیبان الهی معروف است. یک مجسمه از این ایزد وجود دارد که در طی یک ویدیو خیره شدن و حرکت مردمک این مجسمه به خوبی دیده میشود.

تکان خوردن مجسمه ها : 8- عروسک اسپانیایی تسخیر شده

در دنیای مجازی سالها پیش یک ویدیو منتشر شد. از یک دختر اسپانیایی که عروسکی در دست دارد و بیان میکند که از عروسک خود متنفر است. و زمانی که میگوید عروسک وی زشت است. سر عروسک به سمت وی میچرخد و واکنش نشان میدهد. ترس زیاد دخترک نشان دهنده این است که امکان جعلی بودن ویدیو کم است. اما برخی می گویند شخصی با کنترل با موی در حال شوخی کرن بوده است. که خیلی ها این مسئله را رد می کنند و ادعا دارند عروسک تسخیر شده است.

10 مجسمه ای که تکان خوردند ! - حقایق جالب 10 مورد دیگر از تکان خوردن مجسمه ها - حرکت مجسمه ها

حرکت کردن مجسمه ها : 7 – دوباره مریم مقدس

اکثر مجسمه هایی که تکان خوردن آنها ضبط شده یا پخش شده است مربوط به مجسمه های دینی اند. مجسمه ای ترسناک از حضرت مریم وجود دارد. که در حالی که خون گریه میکند از آن فیلم گرفته شده است. اما گفته شده است که گروهی برای تحقیقات این مجسمه را بررسی کردند و متوجه شدند که سازندگان مجسمه درون آن دستگاهی گذاشته اند که خون تقلبی میسازد و به بیرون پمپ میکند.

تکان خوردن مجسمه ها : 6- باربی تسخیر شده

یک ویدیو از یک دختر بچه وجود دارد که وی در حال بازی با دو عروسک باربی بوده است. به نظر ویدیو کاملا معمولی از یک خاله بازی است. اما در اواخر این ویدیو سر یکی از باربی ها به طوری سریع به سمت دختر بچه میچرخد. که دختر به شدت میترسد و واکنش نشان میدهد.

چند روانشناس که ویدیو را بررسی کردند ادعا دارند که هرگز واکنش دختر ساختگی نبوده و به شدت ترسیده است.

تکان خوردن مجسمه ها : 5- و باز هم مریم مقدس

در قسمت اول این مقاله تعداد زیاد تکان خوردن محسمه های مسیح داشتیم و اکنون نوبت مریم مقدس است. یک ویدیو از یک مجسه ی سنگی مریم مقدس وجود دارد که به خوبی نشان میدهد که این مجسمه چشمان خود را باز و بسته میکند.هیچ توضیحی برای این ویدیو ارائه نشده است.

حرکت مجسمه ها : 4- مجسمه کریشنا

کریشنا یکی از مجسمه های هیندو است. که نماد زنانگی و همدردی و عطوفت است. در یکی از ویدیو های یک دوربین مدار بسته مجسمه ای از کریشنا با حرکت دست خود عصای خ ود را تکان میدهد.

تکان خوردن مجسمه ها : 3- هانومن

هانومن یک مجسمه ی دیگر از خدایان هیندو است. که نماد استقامت و انرژی است. در یک ویدیو تصویر بردار مقداری شیر جلوی دهان این مجسمه قرار میدهد و به مرور از شیر درون قاشق کم میشود. و به نظر می رسد که مجسمه در حال نوشیدن آن شیر است. تنها توضیح ممکن برای این مجسمه این است که نوعی سیستم مکنده درون آن قرار داده باشند.

حرکت مجسمه ها : 2- عیسی مسیح

در نیومکزیکو درحین سخنرانی یک راهب مجسمه ای از عیسی مسیح سر خود را تکان می دهد. این قضیه به قدری شوک آور بوده است که راهب برای لحظاتی مکث میکند و سپس سخنرانی خود را ادامه میدهد. بسیاری این مجسمه را و واکنش راهب را ساختگی و رباتیک میدانند. اما مسیحیان آن را معجزه ای از طرف خداوند میدانند.

تکان خوردن مجسمه ها : 1- مجسمه قبرستان

یک مجسمه ی “سنگی” در یک قبرستان به گونه ای ضبط شده است که گویا پلک خود را تکان میدهد. سنگی بودن مجسمه و عدم وجود نیروی الکتریکی ساختگی بودن حرکت را رد میکند. همچنین بسیاری از تدوین گران فیلم ساختگی بودن فیلم ضبط شده را غیر ممکن میدانند. هنوز علت تکان خوردن آن مجسمه مشخص نیست.

شاید باورتان نشود که ادامه دارد…منتظر لیست ده مجسمه ای که تکان خوردند 3 باشید.

www.irabrod.ir

 


1 Comment

10 مجسمه هایی که تکان خوردند ! - حقایق جالب (قسمت اول) - Irabrod · 2020-04-17 at 5:53 ب.ظ

[…] مجسمه هایی که تکان خوردند ؟ آیا ممکن است؟ مجسمه اصولا جسم سخت و بی جان هنری است که تکان خوردن آن بدون قدرت برق و… محال است. اما عکس های وجود دارد که این فرضیه را نقض میکند. در این مقاله از حقایق جالب این موضوع را به خوبی بررسی میکنیم. قسمت دوم تکان خوردن مجسمه ها را در اینجا بخوانید. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir