عجیب ترین رستوران های جهان – خاص ترین کافه های دنیا : در این مقاله ی حقایق جالب ایرابرود به رستوران ها و کافه های دنیا میپردازیم. کافه و رستوران عموما مکانی برای تناول کردن غذا است. که به پاتوقی برای دوستان که به دنبال فضایی گرم و راحت هستند ، یا زوج هایی که دنبال مکانی رومانتیک هستند تبدیل شده اند. اما هر کافه و رستورانی راحت ، یا رومانتیک نیست. برخی کافه دار ها و رستوران دار ها ، بیشتر تلاش داشتند ، محل کار خود را خاص کنند ، تا رومانتیک. با ما همراه باشید تا ده تا از این کافه ها و رستوران ها را معرفی کنیم.

 

10 مورد از افرادی که به علت بازی های کامپیوتری جان خود را از دست دادند – مرگ از گیم

10 تا از ترسناک ترین داستان های کوتاه و کریپی پاستا ها در اینترنت – حقایق ترسناک

10 تا از عجیب ترین چیز ها در غذاهای مک دونالد – کثیف ترین اشیا در فست فود حقایق جالب

10 اتفاقاتی که در انیمیشن سیمپسون ها پیشبینی شد قسمت اول – حقایق جالب ایرابرود

 

10 تا از خاص ترین کافه ها و عجیب ترین رستوران های جهان

10- tramway – christchurch

این رستوران تنها رستوران سیار نیوزلند است که در یک واگن با ظرفیت تنها 36 نفر غذا سرو میکند. این رستوران همواره در حال گذر از خیابان های نیوزلند است ، ویژگی خاصی که مشتریان و طرفداران زیادی برای آن ایجاد کرده است. البته بر خلاف تصور ، این رستوران بسیار لاکچری و با کلاس است.

 

رستوران mammys cupboard

9- Mammy’s cupboard – missisipi

ساختمان رستوران یک نوع پیکره 9 متری از یک مادربزرگ آمریکایی است. که در کناره بزرگراه 61 میسیسیپی واقع است. این مجسمه نعل اسب به عنوان گوشواره دارد. لبخند عجیب ولی دلنشینی دارد. و یک دامن پیازی شکل و پیراهن سفید دارد. این رستوران شامل یک موزه نیز هست. موزه ای از مادربزرگ ها در طی تاریخ و غذاهای مامان پز قدیمی.

 

8- labassian waterfall – Philippines

در رتبه ی هشتم خاص ترین کافه ها و عجیب ترین رستوران ها ، رستوران آبشار لاباسین قرار دارد . در شهر سن پابلوی فیلیپین ، یک رستوران درست زیر آبشار لاباسین قرار دارد. این رستوران غذاهای سنتی فیلیپینی سرو میکند. میز ها درست کمی جلو تر از محل فرود آب قرار داده شده اند ، پس امکان ندارد حین غذا خیس نشوید!

 

کافه ddong

image belongs to untapped cities by wesley yinn

7- Ddong cafe – south korea

به طرز عجیب و ترسناکی ، معنی Ddong به معنای مدفوع است. یعنی تنها چیزی که نباید در رستوران به یاد آن بیوفتیم ! اما با این حقیقت عجیب ولی واقعی هست که ، به نظر طرفداران این کافه ، این ایده بسیار بامزه است ! در این کافه شیرینی ها با قالب و شکل Ddong سرو میشود. و فنجان ها به فرم کاسه توالت است !

 

6- vampire cafe – tokyo

البته از کافه های استالیست کم وجود ندارد ! اما این یکی از همخوان ترین اتمسفر ها را دارد. همه جا تاریک است ، به جای چراغ از شمع استفاده میشود ، قالب شیرینی ها به شکل تابوت است.  طرح روی دیوار و فرش به رنگ قرمز خونی است. و مشتریان روی تخت های سلطنتی سنگی مینشینند و با گوش دادن به موسیقی کلاسیک ملایم ، از غذای خود لذت میبرند.

 

رستوران زیر دریای ایتا در مالدیو

5- ithaa undersea restaurant – maldives

این رستوران 5 متر زیر سطح دریا در مالدیو قرار دارد. این رستوران اولین رستوران کاملا شیشه ای زیر دریا در جهان است. این رستوران توسط اخبار newyork day به عنوان زیبا ترین رستوران جهان شناخته شد. که واقعا انتخاب درستی است.

 

4- sketch – london

در رتبه ی چهارم خاص ترین کافه ها و عجیب ترین رستوران ها ، اسکچ قرار دارد . در این رستوران ، از کاسه توالت گرفته ، تا ظروف و دکور همگی استایل خاصی دارند. اسکچ 5 اتاق برای مهمانان ارد ، که هر کدام اتمسفر خاص خود را دارند. اتمسفر هایی نظیر گالری هنری ، یا دنیای فانتزی و ….

 

رستوران نینجا نیویورک

3- ninja – newyork

نینجا اولین بار در ژاپن افتتاح شد و سپس با محبوبیت بالا به ایالات متحده راه پیدا کرد. در نینجا غذای سنتی ژاپنی سرو میشود. اما چیزی که این رستوران را خاص کرده است ، اتمسفر قرون وسطی آن و سوپرایز های خاص آن است. حین تناول کردن غذا ، باید انتظار این را داشته باشید که یک دسته نینجا ، با شمشیر و سلاح ، از گوشه های تاریک رستوران ، شما را غافلگیر کنند. اما احتمالا کاری با شما نخواهند داشت. غذا که بدون ترس لذتی ندارد.

 

2- unicorn cafe – bangkok

این شاید بهشتی برای دختر های خردسال محسوب بشود ! اتمسفر این کافه تک شاخ و رنگین کمان و صورتی است. درست مانند یک اتاق دخترانه است. در تمام نقاط و دکوراسیون و حتی غذا ، طرح رنگین کمان یا تک شاخ دیده میشود. همه جا عروسک تکشاخ وجود دارد. حتی شما میتوانید این انتخاب را داشته باشید ، که حین حضور در کافه ، لباس تکشاخ بپوشید !

 

رستوران غار علی باربور کنیا

1- Ali barbour’s cave restaurant – kenya

این رستوران به طرز نفسگیری زیبا و رومانتیک است. غاری که رستوران در دهانه و درون آن واقع شده است ، حدود بیش از 100 هزار سال قدمت دارد. ترکیب نور شمع و دکور چوبی و جداره های آهکی کار بدون شک منظره ای زیبا ایجاد کرده است.

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی ارزان رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir