معروف ترین قاتلان سریالی جهان یا مخوف ترین قاتلان زنجیره ای دنیا با هویت مجهول : موضوع مقاله ی این هفته ی حقایق جالب و ترسناک وبسایت ایرابرود است. در این مقاله بدنام ترین و خبیث ترین معروف ترین قاتلان زنجیره ای جهان را برای شما لیست کرده ایم ، برخی از این قتل ها به مدت ها ( در یک مورد خاص حتی تا دو سده ) قبل باز میگردد ، اما همچنان هویت قاتل نامعلوم است. با ما همراه باشید.

شاید به این مقالات هم علاقه داشته باشید.

100 سریال برتر تاریخ سینما

100 فیلم ترسناک با اتمسفر قتل و جنایت

10 تا از منفور ترین انسان های تاریخ

 

10 تا از معروف ترین قاتلان سریالی جهان که هویت آنها هیچ وقت کشف نشد

10- مرد سنگی ( stoneman )

مرد سنگی لقب فردی است که در 1989 در کلکته ، حدود 13 نفر را در خواب به قتل رساند. هویت او هیچ وقت کشف نشد. عموما مقتولان افراد بی خانمان بودند. همچنین تعدادی قتل با همین الگو در بمبای هند رخ داد که پلیس جنایی هند حدس زده بود که ممکن است به همین قاتل مربوط باشد. علت انتخاب اسم مرد سنگی این بود که قاتل با سنگ به سر قربانیان میکوبیده است تا آنها را به قتل برساند.

 

معروف ترین قاتلان سریالی جهان یا مخوف ترین قاتلان زنجیره ای دنیا با هویت مجهول

9- قصاب آتلانتا ( atlanta butcher )

قصاب آتلانتا عموما قربانیان خود را از بین دختران سیاه پوست 20 الی 30 ساله ی ساکن آتلانتا انتخاب میکرده است. این قتل ها به 1911 بازمیگردد ، و تقریب زده میشود که او مسئول مرگ 15 زن بوده است.

پلیس حتی مطمئن نبود که این قتل ها توسط یک فرد رخ میدهد ، یا یک گروه. حدود 6 نفر مظنون در پرونده وجود داشت که اتهام هیچ کدام از آنها ثابت نشد. در نتیجه همچنان هویت قاتل یا قاتلان این پرونده پنهان است.

 

8- نابودگر دختران خدمتکار ( servant girl annihilator )

در رتبه ی هشتم معروف ترین قاتلان سریالی جهان ، نابود گر دختران خدمتکار قرار دارد. این قتل ها در 1884-1885 در شهر آستین در ایالت تگزاس رخ داد. تعداد قربانیان 8 عدد تقریب زده شده بود. 7 تا از قربانیان خانم بودند و یک نفر از آنها آقا بوده است. به تمام آنها در هنگام خواب حمله شده بود. 5 تا از قربانیان زن با ضربه ای بیهوش شده بودند و قاتل بدن آنها را تا بیرون خانه کشانده بوده و آنها را به قتل رسانده بود سپس آنها را با بی ر حمی نقص عضو کرده بود.

حدود 400 نفر برای بازجویی دستگیر و یک نفر متهم شد ، اما اتهام او اثبات نشد. عموما قربانیان این قاتل با تبر به قتل رسیدند ، به همین علت این قاتل با نام مرد تبری آستین نیز مشهور است. فرضیات وجود دارد که پرونده ی جک قصاب به پرونده ی نابودگر دختران خدمتکار مربوط است.

 

7- مرد تبرزن نیواورلئان ( axeman of new orleans )

همان طور که از لقب قاتل پیداست ، او با تبر قربانیان را به قتل میرسانده است. این تبر عموما متعلق به خود قربانیان بوده است. او با تبر به خانه ی قربانیان حمله میکرده و پس از شستن درب سریعا به ساکنین حمله میکرده است. البته او تنها در نیواورلئان مرتکب جنایت نشده و تعدادی از پرونده های مشابه لوئیزیانا را هم به او منسوب کرده اند. این قتل های فجیع در 1918-1919 رخ میداده است.

از آمجا که اکثر قربانیان نژاد آمرکیایی و ایتالیایی داشتند ، گفته میشود که انگیزه ای نژادپرستانه پشت این پرونده وجود داشته است. هویت این قاتل نیز هیچ وقت کشف نشد

 

6- قاتل کودکان اوکلند ( oakland child killer )

4 کودک قربانی قاتل کودکان اوکلند میشیگان بودند. دوتا از این کودکان دختر و دو تای دیگر پسر بودند. این قتل ها در 1976-1977 رخ داد. این کودکان دزیده میشدند و به قتل میرسیدند و جسد آنها در نقاط مختلف شهر رها میشد.

علت مرگ تمام قربانیان خفگی بوده است، به جز یکی از دختر ها که با شاتگان به صورت او شلیک شده بود. به پسر ها آزارجنسی رسیده بود و زخم هایی بر سر آنها دیده میشد. با وجود نزدیک به 18000 سرنخ و بازکردن مجدد پرونده هنوز هویت قاتل به صورت قطعی مشخص نشده است.

 

5- قاتل شبح ( phantom killer )

قتل های مهتاب تکسارکانا ( texarka ) ، مربوط به همین قاتل است. او به 8 نفر در طی 70 روز حمله کرد و 5 نفر از آنها به قتل رسیدند. عموما این حملات در آخر هفته اتفاق میوفتاد و اکثر قربانیان ، زوج های جوان بوده اند. او هنگام ارتکاب جرم ، ماسکی پارچه ای با دو سورخ در قسمت چشم ها به سر میگذاشت.

قتل ها به قدری شهر را متشنش کرده بود ، که رنجر های تگزاس برای بررسی پرونده به این شهر آمدند و شب ها در شهر گشت میزدند. مردم نیز تقریبا کل فروشگاه های اسلحه را خالی کرده و به صورت مسلح خود را در خانه قرنطینه کردند. حتی تعدادی نیز از شهر فرار کردند. هویت قاتل هنوز هم نامعلوم است.

 

4- چارلی قطع کن ( charlie chop off )

در رتبه ی چهارم معروف ترین قاتلان سریالی جهان ، چارلی قطع کن قرار دارد . چارلی قطع کن ، نام یکی از بدنام ترین قاتلین سریالی نیویورک است. او مسئول مرگ 6 کودک در منهتن نیویورک است. این قتل ها در 1972- 1974 رخ داده بود.

علت این نامگذاری شیوه ی کثیف قتل بود چرا که او همواره قربانیان را قطع عضو میکرد. با وجود بررسی های فراوان هویت قاتل هیچ گاه معلوم نشد. با وجود این که یک نفر به قتل ها اعتراف کرد ، اعتراف او دروغین اعلام شد و او به آسایشگاه روانی فرستاده شد.

 

معروف ترین قاتلان سریالی جهان یا مخوف ترین قاتلان زنجیره ای دنیا با هویت مجهول

3- قاتل بالاتنه کلیولند ( cleveland torso murderer )

این قاتل به لقب قصاب دیوانه ی کینگزبوری هم معروف بود. حدود 12 قتل را مربوط به او میدانند. در حالی که ممکن استس ا ین تعداد به 20 هم برسد. او معمولا اجساد را در حاشیه شهر رها میکرد. به همین علت اجساد اکثرا دیر کشف میشدند. و با وجود این که او سر قربانیان را میبرید ، و اجساد دیر کشف میشدند ، شناسایی آنها بسیار سخت و زمان بر میشد ، اما با این حال هویت مقتول ها مشخص هست. علت این نامگذاری سبک قتل وحشیانه است. او قربانین را قطع عضو میکرد و سپس بالاتنه آنها را از وسط دو نیم میکرد.

با وجود تلاش بسیار پلیس ، و حتی پیگری پرونده توسط الیوت نس ( کسی که توانست گانگستر معروف ، ال کاپون را محکوم کند ) هویت قاتل هیچ وقت مشخص نشد.

 

معروف ترین قاتلان سریالی جهان یا مخوف ترین قاتلان زنجیره ای دنیا با هویت مجهول جک قصاب

2- جک قصاب ( jack the ripper )

اگر جک قصاب ، بد نام ترین و معروف ترین قاتلان سریالی دنیا نباشد ، یکی از بدنام ترین ها است. به قدری در 1888 ترس در لندن ایجاد کرده بود ، که شایعات و افسانه های زیادی در پرونده او وجود دارد ، برای مثال گفته میشود که او به پلیس نامه هایی ارسال میکرده است ، که آنها را راهنمایی کند چطور او را دستگیر کنند و یا این که او ادم خوار یا جراح بوده است. که در زیر توضیح میدهیم که ممکن است درست باشند.

جک قصاب، قربانیان خود را از بین زنان بدکاره انگلستان انتخاب میکرد و آنها را با ضربات چاقو به قتل میرساند و قطع عضو میکرد. برش های چاقو به نوعی منظم ، و کاری بوده است که این گمان را به وجود آورده بود که قاتل دانشی از علوم جراحی دارد.

نامه های زیادی ( چه جعل شده جه واقعی) از طرف جک قصاب به پلیس و روزنامه ها ارسال شد ، که از بین آنها سه تا معروف است.

معروف ترین قاتلان سریالی جهان یا مخوف ترین قاتلان زنجیره ای دنیا با هویت مجهول نامه از جهنم جک قصاب

letter from hell متن

ابتدا نامه ی dear boss در 25 سپتامبر 1888 به روزنامه لندن فرستاده شد که آنها آن را تحویل اسکاتلندیارد دادند. این که نامه جعلی یا واقعی بوده است در متن نامه مشخص شد. قاتل عنوان کرده بود که گوش قربانیان را میبرد ، که بعد ها یکی از جنازه ها بدون گوش پیدا شد. بر اساس همین نامه به او لقب جک قصاب را دادند. اکثریت نامه هایی که بعد ها جعل شده و فرستاده شده بودند از سبک نگارش این نامه الگوبرداری کرده بودند.

سپس نامه ی saucy jacky دریافت شد که دست خط آن مطابقت کامل با dear boss داشت و جک در آن ادعا کرد که قصد دارد دو نفر را بکشد. برخی بور دارند او قبل از ارسال نامه قتل ها را انجام داده بوده تا مطمئن باشد از او جلوگیری نمیشود. و سپس نامه را فرستاده است تا پلیس را تحقیر کند.

در آخر مخوف ترین نامه ارسال شد . نامه letter from hell که به همراه جعبه ی کوچکی حاوی نصف کلیه چپ یک انسان بود. در نامه او ادعا کرده بود که نصفه ی دیگر این کلیه را خورده است.

اگرچه تعداد قربانیان جک کمتر از باقی افراد در این لیست بود ، اما ترسی که در شهر ایجاد کرده بود و این که او از اولین قاتلان سریالی بود که نامه نگاری میکرده است ، او را به افسانه ای مخوف در شهر لندن تبدیل کرده است.

 

معروف ترین قاتلان سریالی جهان یا مخوف ترین قاتلان زنجیره ای دنیا با هویت مجهول زودیاک قاتل zodiac

1- زودیاک ( zodiac )

زودیاک اگر بدنام ترین قاتل نباشد ، یکی از بدنام ترین ها است. او و جک قاتل به قدری خبیث و بد طینت بودند ، که نمیتوان به طور قطع گفت کدام مورد بد تر است.

زودیاک مسئول مرگ 5 نفر است ، که گفته میشود تعداد قربانیان باید از این تعداد بیشتر میبوده است. علت نام گذاری ( zodiac ) به معنای برج های 12 گانه ، به علت استفده از یک نوع رمزنگاری بسیار قدرتمن قرون وسطی به همین نام در نامه نگاری های او بوده است. با وجود این که اکثریت قربانیان او ، زوج های جوان بوده اند ، اما او هیچ وجدانی برای کشتن کودکان یا مادران باردار و … نداشت. چرا که در نامه نگاری های خود بار ها پلیس را تهدید به قتل کودکان مدرسه ای کرده بود . و یکی از  قربانیان او که جان سالم به در برده بود ، یک مادر باردار بود.

یک بار او در یک تماس تلفنی دو وکیل را دعوت به صحبت در یک برنامه تلوزیونی کرده بود. یکی از وکیل ها دعوت را پذیرفت ، در برنامه فردی که ادعا داشت زودیاک است تماس میگرید. و در طی صحبت با وکیل (به نام بلی) اقرار میکند که نام او سم بوده است.

معروف ترین قاتلان سریالی جهان یا مخوف ترین قاتلان زنجیره ای دنیا با هویت مجهول یکی از نامه های رمزنگاری شده زودیاک

یکی از نامه های رمزنگاری شده زودیاک

تعداد زیادی نامه از طرف او به پلیس و روزنامه ها فرستاده شد که اکثرا هدف تحقیر ، تهدید ، نمایش و راهنمایی داشتند. این نامه ها کمتر میتوانستند جاع شوند چرا که اکثرا از یک کد رمزنگاری پیچیده به نام زودیاک استفاده میکردند. و گاها برای اثبات هویت ، زودیاک تکه ای از لباس قربانیان را به همراه نامه ارسال میکرد. دو تا از نامه های رمزنگاری شده تاکنون (2021) تفسیر شده است. اما همچنان دیگر نامه های رمزنگاری شده غیرقابل درک هستند. در برخی نامه ها او به قربانیان خود “برده” میگفته است و عنوان میکرد که قراراست با قتل ، تعداد برده های خود را در بهشت زیاد کند. و سپس آنها را در بهشت آزار دهد. همچنین در یکی از نامه ها که رمز آن به تازگی شکسته شده بود ، بیان کرده بود که از اعدام (سالن گاز) نمیترسد چرا که او را زودتر به بهشت میفرستند.

قربانیانی که از چنگ او زنده فرار کرده بودند ، بیان کردند که او با یک ماسک بزرگ و یک گردنبند از صلیبی در وسط یک دایره ، به قتل دست میزند. دوتا از قربانیان چهره ی او را دیده بودند و تشریح کرده بودند ، اما حتی با این وجود نیز هویت قاتل همچنان مخفی ا ست.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir