عجیب ترین و کثیف ترین چیز ها در غذا های فست فود مک دونالد

عجیب ترین چیز ها در غذاهای مک دونالد را برای شما در این مقاله ی حقایق جالب لیست کرده ایم. از طرفداران مک دونالد عذر میخواهیم اما ، آماده باشید که حالتان به هم بخورد.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 سند وجود موجوات فضایی

10 تا از مسخره ترین قانون های کشور های جهان

10 تا از باهوش ترین افراد با آی کیوی بیشتر از استیون هاوکینگ

10 تا از عجیب ترین رکورد های گینس

10 تا از معما های اسرار آمیز جهان

10 تا از عجیب ترین چیز هایی که در غذاهای مک دونالد یافت شده است

10- کاندوم در سیب زمینی سرخ کرده

میدانیم که مکدونالد در غذا های خود برای کودکان یک اسباب بازی کوچک قرار میدهد. اما در شهری در سوییس در 2009 برای یک کودک 7 ساله در سیب زمینی سرخ کرده ی وی کاندوم قرار داشت. این امر باعث آغاز یک سری گسترده از بازرسی ها در مک دونالد شد.

عجیب ترین و کثیف ترین چیز ها در غذا های فست فود مک دونالد

9- همبرگر big xtra و آدامس جویده شده

این اتفاق برای یکی از مشتریان همیشگی مک دونالد به نام مکس رخ داده است. فردی که در حین جویدن همبرگر خود متوجه یک ماده ی چسبناک با طعمی عجیب شد که آدامس جویده شده از آب در آمد. این امر مکس را راهی بیمارستان کرد و آن شعبه ی مک دونالد در دردسر بزرگی افتاد جالب است بدانید که مکس از این به بعد غذای خانگی میخورد. شما بودید این کار را نمیکردید ؟

8- مگس در big mac

در رتبه ی هشتم عجیب ترین چیز ها در غذاهای مک دونالد ، مگس در big mac قرار دارد. این اتفاق در ملبورن استرالیا رخ داده است. لی سوج عادتی داشت که همیشه همبرگر خود را باز کند و خیارشور های آن را دور بریزد. این عادت او را نجات داد. چرا که او روی گوشت همبرگر خود ، لارو زنده ی مگس دید !! آن ه م نه یکی و دوتا چند تا کرم سفید ریزی که تکان میخوردند. لی از مک دونالد شکایت کرد.

عجیب ترین و کثیف ترین چیز ها در غذا های فست فود مک دونالد

7- موش مرده ته لیوان قهوه

یک مرد کانادایی طبق معمول صبح خود را با یک لیوان قهوه آغاز میکند. اما رخدادی این روز را از دیگر روز های او متمایز میکند. او پس از سر کشیدن قهوه ی خود درون ان موش مرده پیدا میکند. بررسی های بعدی نشان داد که موش تا قبل از ریختن قهوه در لیوان زنده بوده است.

6- دندان انسان درون سیب زمینی سرخ کرده

یک مرد ژاپنی حین لذت بردن از big mac و سیب زمینی سرخ کرده درون سیب زمینی ها دندان انسان پیدا کرد. بررسی هایی که از خدمه ی مک دونالد شد نشان میداد که این دندان به هیچ کدام از آنها تعلق نداشته است. و به نوعی اصلا مشخص نیست، چه کسی دندان خود را در سیب زمینی های آن آقا جا گذاشته است.

عجیب ترین و کثیف ترین چیز ها در غذا های فست فود مک دونالد

5-سوسک در hash brown

مردی ناشناس تصویری از صبحانه ی خود در reddit منتشر کرد که روی hash brown او یک حشره ی پخته قرار داشته است. در ابتدا فرض بر این بود که این حشره یک شاپرک بوده است ، اما تحقیقات ترسناک تر از این ها بود چندشناک ترین حشره ی جهان روی صبحانه ی این آقا پخته شده بود. بله یک سوسک. مک دونالد برای دلجویی از این آقا پیشنهاد یک صبحانه ی کاملا رایگان در بازدید بعدی او از مک دونالد را داد. که او رد کرد.

4-برس مو در مک چیکن

در رتبه ی چهارم عجیب ترین چیز ها در غذاهای مک دونالد ، برس مو در مک چیکن قرار دارد. استیون در انگلستان جسم سختی را از مک چیکن خود خارج کرد ، یک برس موی 12 سانتیمتری !!! رئیس شعبه صرفا خندید و غذای او را عوض کرد. هیچ بازرسی در مک دونالد صورت نگرفت.

عجیب ترین و کثیف ترین چیز ها در غذا های فست فود مک دونالد

3- سوزن آمپول در دابل چیزبرگر

دختری در ماساچوست پس از لذت بردن از دابل چیزبرگر خود متوجه درد شدیدی در میان دندان های خود شد. دردی که ناشی از فرو رفتن سوزنی که درون چیزبرگر بوده است در لثه ی او ایجاد شده بود. اگر او سوزن را قورت داده بود نیاز به عمل جراحی داشت. مک دونالد این اشتباه ر ا ریشه یابی کرد و گزارش داد که احتمالا آمپول واکسن گاو ها در گوشت آنها شکسته بوده و گیر کرده است.

2-مک ناگت سر مرغ

یک مادر آمریکایی دو عدد ناگت مرغ مک دونالد را خریداری کرد. و در میان آنها متوجه یک تکه ی خیلی عجیب ناگت شد. ناگتی که به صورت واضحی یک سر مرغ سوخاری شه بود. مک دونالد این موضوع را شایعه سازی بدخواهان مطرح کرد ، اما این مادر آمریکایی از این ناگت عکس گرفت و آن را در اینترنت منتشر کرد.

عجیب ترین و کثیف ترین چیز ها در غذا های فست فود مک دونالد

1- موش بزرگ در سالاد مک دونالد

یک چیزی که گیاهخواران ابدا نمیخواهند در غذای خود ببینند ، گوشت است. مخصوصا این که اگر آن گوشت ، جنازه ی یک موش 60 سانتیممتری باشد. این اتفاقی است که برای سرمربی معروف تیم فوتبال دالاس کابویز ، یعنی تاد هلی و همسر او رخ داد. و او اصلا از این اتفاق خوشنود نبود. رئیس شعبه یه خانه ی تاد هلی رفت تا قضیه را بررسی کند ، اما تادهلی این حرکت را توجیه کار بیان کرد و از مکدونالد شکایت کرد.

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir